Rozkład jazdy PKS Kijów – Kielce

12:20
04:55
10 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
PKS Kielce, ulica Czarnowska; dom 12
119,43
12:20
9 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:10
Żytomierz
15:20
Nowogród Wołyński
17:00
Równe
18:30
Łuck
20:10
Kowel
21:00
Luboml
21:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Chełm
01:25
Lublin
02:20
Puławy
03:30
Radom
04:55
10 sty
Kielce
PKS Kielce, ulica Czarnowska; dom 12
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
05:15
10 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
PKS Kielce, ulica Czarnowska; dom 12
95,90
12:00
9 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:30
Żytomierz
17:50
Równe
21:40
Lwów
00:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
Rzeszów
04:10
Opatów
05:15
10 sty
Kielce
PKS Kielce, ulica Czarnowska; dom 12
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
05:15
10 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kielce
113,24
11:00
9 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
05:15
10 sty
Kielce
Kielce
  • Autobus
  • МАН-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
05:50
10 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy ul Czarnowska 12
147,00
12:20
9 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
05:50
10 sty
Kielce
Dworzec autobusowy ul Czarnowska 12
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
05:50
10 sty
Dworzec autobusowy ,Simona Petlury 32
Dworzec autobusowy ul Czarnowska 12
140,00
12:20
9 sty
Kijów
Dworzec autobusowy ,Simona Petlury 32
05:50
10 sty
Kielce
Dworzec autobusowy ul Czarnowska 12
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kielce
Do miasta Kijów
Z miasta Kielce
Odwrotny kierunek:

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.