Bilety autobusowe

Warszawa - Chmielnicki

od 74 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Chmielnicki

14:40
18 wrz
w drodze 12 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:30
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110
14:40
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:30
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
18 wrz
w drodze 16 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

05:05
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100
12:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
14:05
Radom
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
20:50
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
Szepietówka
04:20
Starokonstantynów
05:05
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 wrz
w drodze 13 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:20
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

77
15:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lwów
04:00
Tarnopol
06:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 wrz
w drodze 13 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:00
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

81
17:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
21:25
Chełm
00:15
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:30
Połonne
06:40
Szepietówka
06:40
Izjasław
07:15
Starokonstantynów
07:40
Krasyłiw
08:00
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
18 wrz
w drodze 13 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:50
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

75
17:55
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
Równe
08:50
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
18 wrz
w drodze 14 godz. 20 min

Warszawa airport

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

09:20
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

95
18:00
18 wrz
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:15
18 wrz
w drodze 13 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:20
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

95
19:15
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
18 wrz
w drodze 13 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:15
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100
20:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:15
Piaseczno
20:45
Grójec
21:35
Radom
22:35
Puławy
23:20
Lublin
00:15
Chełm
00:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:50
Łuck
05:55
Dubno
06:40
Krzemieniec
07:55
Tarnopol
09:00
Wołoczyska
10:15
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 wrz
w drodze 15 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:20
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

91
17:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
Lwów
07:25
Złoczów
08:25
Tarnopol
09:15
Wołoczyska
10:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
18 wrz
w drodze 12 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:30
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

106
21:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:40
Lublin
02:45
04:15
Kowel
05:20
Łuck
06:25
Równe
07:25
Netiszyn
08:20
Sławuta
08:50
Szepietówka
09:40
Starokonstantynów
10:30
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:45
18 wrz
w drodze 14 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:25
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

118
21:45
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:25
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
18 wrz
w drodze 26 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

117
10:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Scania Irizar, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
18 wrz
w drodze 21 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

121
14:40
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 wrz
w drodze 21 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

114
15:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
18 wrz
w drodze 20 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

107
16:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 wrz
w drodze 19 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

110
17:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
18 wrz
w drodze 18 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

116
17:50
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 17 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

117
19:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 17 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

107
19:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
18 wrz
w drodze 17 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

107
19:10
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
18 wrz
w drodze 26 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

164
10:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • -, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
18 wrz
w drodze 14 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:00
19 wrz

Chmielnicki

94
23:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:00
19 wrz
Chmielnicki
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
18 wrz
w drodze 14 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:00
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

108
23:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:00
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
18 wrz
w drodze 24 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

116
14:40
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 wrz
w drodze 23 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

109
15:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
18 wrz
w drodze 23 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

102
16:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 wrz
w drodze 21 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

106
17:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
18 wrz
w drodze 21 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

111
17:50
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 20 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

112
19:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 20 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

102
19:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
18 wrz
w drodze 20 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

102
19:10
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
18 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

109
19:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
18 wrz
w drodze 18 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

105
20:20
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
18 wrz
w drodze 18 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

110
20:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
18 wrz
w drodze 18 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

110
20:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
18 wrz
w drodze 18 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

110
20:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
18 wrz
w drodze 17 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

102
21:40
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
18 wrz
w drodze 17 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

102
21:40
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
18 wrz
w drodze 17 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

106
21:50
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
18 wrz
w drodze 17 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

106
21:50
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
18 wrz
w drodze 25 godz. 42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:42
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

124
14:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:42
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
18 wrz
w drodze 25 godz. 12 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:42
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

129
14:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:42
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra, Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
18 wrz
w drodze 25 godz. 02 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:42
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

117
14:40
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:42
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
18 wrz
w drodze 22 godz. 52 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:42
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

96
16:50
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:42
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
18 wrz
w drodze 21 godz. 12 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:42
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

89
18:30
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:42
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Mercedes, Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
18 wrz
w drodze 28 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

02:30
20 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

109
21:15
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
20 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Warszawa – Chmielnicki

19:00
18 wrz
w drodze 12 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:00
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100
19:00
18 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
05:55
Tarnopol
08:00
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa