Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Warszawa - Chmielnicki

od 76 zł, 12 gru

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Chmielnicki

14:40
11 gru
w drodze 12 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:30
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110
14:40
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:30
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
11 gru
w drodze 12 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:30
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110
14:40
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:30
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
11 gru
w drodze 16 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

05:05
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100
12:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
14:05
Radom
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
20:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
Szepietówka
04:20
Starokonstantynów
05:05
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
11 gru
w drodze 12 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:00
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

93
19:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:00
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
11 gru
w drodze 13 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:50
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

77
17:55
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
Równe
08:50
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:15
11 gru
w drodze 13 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:30
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

113
19:15
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:30
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
11 gru
w drodze 12 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:30
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

106
21:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:40
Lublin
02:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
04:15
Kowel
05:20
Łuck
06:25
Równe
07:25
Netiszyn
08:20
Sławuta
08:50
Szepietówka
09:40
Starokonstantynów
10:30
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:45
11 gru
w drodze 13 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:40
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

118
21:45
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:40
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
11 gru
w drodze 26 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
12 gru

Chmielnicki

,

120
10:30
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Scania Irizar, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
11 gru
w drodze 21 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
12 gru

Chmielnicki

,

106
14:40
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:45
11 gru
w drodze 20 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
12 gru

Chmielnicki

,

113
15:45
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
11 gru
w drodze 20 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
12 gru

Chmielnicki

,

110
16:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
11 gru
w drodze 19 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
12 gru

Chmielnicki

,

127
17:30
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 gru
w drodze 18 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
12 gru

Chmielnicki

,

120
17:50
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
11 gru
w drodze 17 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
12 gru

Chmielnicki

,

130
19:10
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
11 gru
w drodze 17 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
12 gru

Chmielnicki

,

110
19:10
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
11 gru
w drodze 26 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
12 gru

Chmielnicki

,

123
10:30
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
12 gru
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
11 gru
w drodze 17 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
12 gru

Chmielnicki

,

107
19:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
12 gru
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
11 gru
w drodze 26 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:35
12 gru

Chmielnicki

,

167
10:30
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:35
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • -, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
11 gru
w drodze 14 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:00
12 gru

Chmielnicki

98
23:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:00
12 gru
Chmielnicki
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
11 gru
w drodze 14 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:00
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

108
23:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:00
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
11 gru
w drodze 14 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:00
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

80
23:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:00
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
11 gru
w drodze 24 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

103
14:40
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:45
11 gru
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

110
15:45
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • VANHOOL T-815 (С), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
11 gru
w drodze 23 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

107
16:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
11 gru
w drodze 21 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

124
17:30
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 gru
w drodze 21 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

117
17:50
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
11 gru
w drodze 20 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

127
19:10
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
11 gru
w drodze 20 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

107
19:10
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
11 gru
w drodze 18 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

110
20:20
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
20:20
11 gru
w drodze 18 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

110
20:20
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
20:30
11 gru
w drodze 18 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

117
20:30
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
11 gru
w drodze 18 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

117
20:30
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
11 gru
w drodze 18 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

117
20:30
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
11 gru
w drodze 18 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

107
21:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
11 gru
w drodze 18 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

107
21:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
11 gru
w drodze 17 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

107
21:40
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:40
11 gru
w drodze 17 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

107
21:40
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
11 gru
w drodze 15 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

124
23:20
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
11 gru
w drodze 20 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:15
12 gru

Chmielnicki

,

104
19:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:15
12 gru
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
11 gru
w drodze 25 godz. 42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:42
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

134
14:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:42
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
11 gru
w drodze 25 godz. 12 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:42
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

135
14:30
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:42
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra, Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
11 gru
w drodze 25 godz. 02 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:42
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

141
14:40
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:42
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
11 gru
w drodze 22 godz. 52 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:42
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

134
16:50
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:42
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
11 gru
w drodze 21 godz. 12 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:42
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

109
18:30
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:42
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Mercedes, Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
11 gru
w drodze 31 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:50
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

144
14:40
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:50
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
11 gru
w drodze 29 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:50
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

137
16:50
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:50
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
11 gru
w drodze 28 godz. 50 min

Lotnisko Modlin (WMI), Mazowieckie, nowodworski

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

22:50
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

137
17:00
11 gru
Lotnisko Modlin (WMI), Mazowieckie, nowodworski
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
22:50
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
11 gru
w drodze 27 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:50
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

108
18:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:50
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
11 gru
w drodze 27 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:50
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

112
18:30
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:50
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Mercedes, Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
11 gru
w drodze 27 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:50
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

137
18:30
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:50
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
11 gru
w drodze 27 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:50
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

122
18:50
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:50
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
11 gru
w drodze 26 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:50
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103
19:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:50
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
11 gru
w drodze 24 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:50
12 gru

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

115
21:00
11 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:50
12 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa