Rozkład jazdy PKS Warszawa – Chmielnicki

03:10
20 cze
16:30
20 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
120,00
03:10
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:30
20 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
20 cze
16:30
20 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
122,40
03:10
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
DW. PKS
16:30
20 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
20 cze
01:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,03
11:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:20
Lublin
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
20:30
Lwów
23:25
Tarnopol
01:35
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
20 cze
04:30
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
113,28
14:40
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:25
Lublin
00:10
Łuck
01:20
Równe
02:20
Netiszyn
04:30
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
20 cze
05:05
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,00
12:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
14:05
Radom
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
20:50
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
Szepietówka
04:20
Starokonstantynów
05:05
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
20 cze
06:20
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
82,53
15:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:40
Lublin
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lwów
04:00
Tarnopol
06:20
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
20 cze
08:00
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,00
17:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
21:40
Chełm
22:15
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:55
Zdołbunów
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:35
Połonne
06:45
Szepietówka
06:50
Izjasław
07:15
Starokonstantynów
07:40
Krasyłiw
08:00
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
20 cze
08:00
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
80,11
17:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
21:25
Chełm
00:15
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:30
Połonne
06:40
Szepietówka
06:40
Izjasław
07:15
Starokonstantynów
07:40
Krasyłiw
08:00
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20 cze
08:00
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
103,00
19:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
08:00
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
20 cze
08:50
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
79,53
17:55
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
Równe
08:50
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
20 cze
09:20
21 cze
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
95,00
18:00
20 cze
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
20 cze
09:20
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
95,00
19:15
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
20 cze
10:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,00
20:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:15
Piaseczno
20:45
Grójec
21:35
Radom
22:35
Puławy
23:20
Lublin
00:15
Chełm
00:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:50
Łuck
05:55
Dubno
06:40
Krzemieniec
07:55
Tarnopol
09:00
Wołoczyska
10:15
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
20 cze
10:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
103,00
20:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:15
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20 cze
10:20
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
103,00
19:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:20
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
20 cze
10:30
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
105,35
21:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:40
Lublin
02:45
04:15
Kowel
05:20
Łuck
06:25
Równe
07:25
Netiszyn
08:20
Sławuta
08:50
Szepietówka
08:40
Starokonstantynów
10:30
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
20 cze
10:30
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,00
21:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:30
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:45
20 cze
11:50
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
109,22
21:45
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:50
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
110,47
10:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
117,98
15:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
110,47
15:45
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
105,45
16:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
117,97
16:15
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
114,22
17:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
119,62
17:50
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
115,45
19:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
117,97
19:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
105,45
19:10
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
105,45
17:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
117,85
19:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
20 cze
13:35
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
135,72
12:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:35
21 cze
Chmielnicki
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
116,82
15:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
109,31
15:45
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
104,29
16:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
113,06
17:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
118,46
17:50
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
118,46
17:50
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
114,29
19:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
116,81
19:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
104,29
19:10
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
116,81
19:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
116,81
19:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
116,93
20:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
116,93
20:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
116,93
20:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
104,37
21:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
104,37
21:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
104,29
21:40
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
104,29
21:40
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
113,06
21:50
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
113,06
21:50
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
104,29
17:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
116,69
19:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
104,29
21:50
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
104,29
21:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
20 cze
16:15
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
114,29
19:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:15
21 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
20 cze
16:42
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
94,78
13:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:42
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
20 cze
16:42
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
123,23
14:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:42
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
20 cze
16:42
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
129,70
14:30
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:42
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
20 cze
16:42
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
102,22
16:50
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:42
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
20 cze
16:42
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
81,59
16:50
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:42
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
20 cze
16:42
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
91,70
17:20
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:42
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
20 cze
16:42
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
122,94
17:20
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:42
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:45
20 cze
16:42
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
96,95
17:45
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:42
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan 116, Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
20 cze
02:30
22 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,12
21:15
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Warszawa – Chmielnicki

19:00
20 cze
08:00
21 cze
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,00
19:00
20 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
05:55
Tarnopol
08:00
21 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa