Rozkład jazdy PKS Warszawa – Chmielnicki

11:00
01:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
76,27
11:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:20
Warszawa
14:20
Lublin
16:50
Hrebenne GPK
20:30
Lwów
20:50
Lwów
23:25
Tarnopol
01:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
07:00
01:45
29 paź
WARSZAWA 10, PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
97,35
07:00
28 paź
Warszawa
WARSZAWA 10, PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
01:45
29 paź
Chmielnicki
02:00
03:40
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
102,85
02:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:40
29 paź
Chmielnicki
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
03:30
03:40
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
108,72
03:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:40
29 paź
Chmielnicki
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
14:50
05:00
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,00
14:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:50
Lublin
20:55
Hrebenne GPK
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:30
Lwów
01:55
Tarnopol
05:00
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
14:50
05:00
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,00
14:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:50
Lublin
20:55
Hrebenne GPK
00:30
Lwów
02:55
Tarnopol
05:00
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS
14:50
05:00
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,00
14:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:00
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
14:50
05:00
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,00
14:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:00
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
12:00
05:05
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,00
12:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
14:05
Radom
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
20:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
Szepietówka
04:20
Starokonstantynów
05:05
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
12:00
05:10
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,00
12:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:10
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
16:30
07:05
29 paź
112,58
16:30
28 paź
Warszawa
07:05
29 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Mercedes (49 seats)
17:35
07:30
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
90,00
17:35
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
07:30
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
17:30
07:30
29 paź
,
114,39
17:30
28 paź
Warszawa
,
07:30
29 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
18:00
07:40
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
72,46
18:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:25
Lublin
22:30
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
03:00
Łuck
04:20
Równe
07:40
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
17:30
08:00
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,00
17:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
21:40
Chełm
22:15
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:55
Zdołbunów
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:35
Połonne
06:45
Szepietówka
06:50
Izjasław
07:15
Starokonstantynów
07:40
Krasyłiw
08:00
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
17:30
08:00
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,28
17:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
21:25
Chełm
00:15
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:30
Połonne
06:40
Szepietówka
06:40
Izjasław
07:15
Starokonstantynów
07:40
Krasyłiw
08:00
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
19:00
08:00
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,00
19:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:00
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
17:30
08:00
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,00
17:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
08:00
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
20:00
10:20
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,00
20:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:20
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:00
10:40
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,00
19:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
10:40
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
21:45
11:55
29 paź
148,39
21:45
28 paź
Warszawa
11:55
29 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Standart (74 seats)
13:50
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,71
13:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
14:50
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,71
14:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
14:50
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,71
14:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
15:45
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
101,35
15:45
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
16:00
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
133,01
16:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
17:30
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
108,32
17:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
19:10
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,71
19:10
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
14:30
13:35
29 paź
WARSZAWA 4, Dw. PKS W-wa Zachodnia,Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
82,71
14:30
28 paź
Warszawa
WARSZAWA 4, Dw. PKS W-wa Zachodnia,Al. Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
14:50
13:35
29 paź
WARSZAWA 4, Dw. PKS W-wa Zachodnia,Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,71
14:50
28 paź
Warszawa
WARSZAWA 4, Dw. PKS W-wa Zachodnia,Al. Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
17:30
13:35
29 paź
WARSZAWA 10, PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,71
17:30
28 paź
Warszawa
WARSZAWA 10, PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
14:50
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,71
14:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
17:35
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
97,71
17:35
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
14:50
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,71
14:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:00
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,71
19:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
17:30
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,71
17:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
18:30
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
116,11
18:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_26
18:30
13:35
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
116,11
18:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_26
16:00
13:35
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
151,87
16:00
28 paź
Warszawa
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Opiruk (55 seats), ЕТАЛОН_26
16:50
13:35
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
112,19
16:50
28 paź
Warszawa
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ЕТАЛОН_26
14:50
13:35
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
125,42
14:50
28 paź
Warszawa
13:35
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
13:50
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,35
13:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
17:30
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
105,96
17:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
17:50
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
106,62
17:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
19:10
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,35
19:10
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
19:15
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
85,27
19:15
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
19:30
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
106,62
19:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
21:40
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,79
21:40
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
21:50
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
107,05
21:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
17:30
16:15
29 paź
WARSZAWA 10, PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,35
17:30
28 paź
Warszawa
WARSZAWA 10, PKS W-wa Zach, stan.8-11, Al. Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
17:35
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
95,35
17:35
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:30
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,35
19:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:00
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,35
19:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
17:30
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,35
17:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:00
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,35
19:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:00
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
95,35
19:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:00
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,35
19:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
21:50
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,35
21:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
21:00
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,35
21:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:30
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,35
19:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
17:50
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,62
17:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
18:30
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
113,75
18:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
18:30
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
113,75
18:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
20:00
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
113,75
20:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
20:00
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
113,75
20:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
21:30
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
113,75
21:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
21:30
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
113,75
21:30
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
21:50
16:15
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
126,32
21:50
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
16:00
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
149,51
16:00
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Opiruk (55 seats), СЕТРА_49
20:40
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
104,35
20:40
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
16:50
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
109,83
16:50
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
17:50
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,41
17:50
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra (59 seats), СЕТРА_49
21:00
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
104,35
21:00
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
17:00
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
136,29
17:00
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:00
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,41
19:00
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:30
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,41
19:30
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
20:30
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,80
20:30
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
20:40
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
104,35
20:40
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
19:15
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
93,77
19:15
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • EOS200(47seats), СЕТРА_49
20:30
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,41
20:30
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra (59 seats), СЕТРА_49
19:00
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,41
19:00
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:30
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,41
19:30
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
21:00
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
104,35
21:00
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
20:30
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,41
20:30
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra (59 seats), СЕТРА_49
21:40
16:15
29 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
123,06
21:40
28 paź
Warszawa
16:15
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
21:10
03:40
30 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
128,95
21:10
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:40
30 paź
Chmielnicki
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
  • Autobus
  • MAN (free), Neoplan(Free)

Połączenia z przesiadką Warszawa – Chmielnicki

03:10
16:30
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
76,27
03:10
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:05
Lwów
14:30
Tarnopol
16:30
28 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
19:00
08:00
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
500,00
19:00
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne GPK
03:50
Lwów
05:55
Tarnopol
08:00
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
19:15
09:20
29 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
85,00
19:15
28 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:40
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
19:45
09:20
29 paź
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury, 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
85,00
19:45
28 paź
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury, 1
22:20
Lublin
02:00
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
29 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.