Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Chmielnicki

Najlepsza oferta

Codziennie
16:30
Czas przejazdu18 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

97,00 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Chmielnicki w 2019 rok roku

pon, pią
19:10
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

99,00 
pon, pią
19:10
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

99,08 
Codziennie
18:55
Czas przejazdu14 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
Codziennie
19:10
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
30.05, 31.05, 06.06, 07.06, 13.06...
21:50
Czas przejazdu14 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

100,00 
Poza pon i czw
22:10
Czas przejazdu15 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
Poza czw i nie
22:10
Czas przejazdu15 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

15:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
30.05, 31.05, 06.06, 07.06, 13.06...
21:50
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,06 
Codziennie
21:50
Czas przejazdu14 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,06 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu15 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

102,00 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103,00 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu14 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103,00 
Codziennie
18:05
Czas przejazdu10 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103,00 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103,00 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu14 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

105,00 
Codziennie
21:50
Czas przejazdu14 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

105,00 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu15 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

105,08 
W poniedziałki
14:40
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

04:10
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

107,10 
26.05, 31.05, 05.06, 10.06, 15.06...
13:45
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:55
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

109,62 
25.05, 28.05, 30.05...
13:35
Czas przejazdu13 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110,00 
Poza wto
15:20
Czas przejazdu14 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

06:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110,00 
Codziennie
15:20
Czas przejazdu14 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

DW.PKS, ul. Piotra Skargi, Katowice

06:45
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110,00 
W poniedziałki
18:40
Czas przejazdu10 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

112,20 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

112,20 
pon, pią
22:00
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:10
+1 dzień

Chmielnicki

112,20 
Codziennie
13:35
Czas przejazdu12 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

113,30 
We wtorki
15:20
Czas przejazdu14 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

06:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

113,30 
pon, pią
21:55
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:45
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

114,36 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

114,50 
25.05, 27.05, 28.05, 31.05, 01.06...
19:05
Czas przejazdu12 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

114,50 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu14 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

115,72 
Poza wto i czw
17:30
Czas przejazdu13 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:25
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

119,08 
pon, wto, śro
08:05
Czas przejazdu12 h. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

21:45

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,00 
25.05, 28.05, 30.05, 04.06, 09.06...
13:45
Czas przejazdu13 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

121,09 
W soboty
14:40
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

04:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

122,13 
pon, wto, śro, pią
13:40
Czas przejazdu11 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

125,00 
wto, czw, sob
13:40
Czas przejazdu12 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

125,00 
Codziennie
21:50
Czas przejazdu13 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

125,00 
Codziennie
18:55
Czas przejazdu13 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

125,80 
28.05, 02.06, 07.06, 12.06, 17.06...
13:45
Czas przejazdu13 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

128,25 
Codziennie
02:30
Czas przejazdu15 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:00

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130,00 
Poza śro i czw
03:10
Czas przejazdu12 h. 50 min

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

17:00

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130,00 
wto, czw, sob
13:40
Czas przejazdu12 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130,00 
Codziennie
02:30
Czas przejazdu16 h. 00 min

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:30

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130,08 
16.07, 18.07, 21.07, 23.07, 26.07...
13:45
Czas przejazdu13 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130,08 
wto, śro, sob, nie
03:10
Czas przejazdu14 h. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:30

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

133,90 
W poniedziałki
15:50
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

135,79 
W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

136,76 
W poniedziałki
16:20
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

137,09 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu