Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Chmielnicki w 2019 rok roku

25.03, 27.03, 01.04, 06.04, 11.04...
13:45
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:55
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

74,15 
13:35
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:55
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

23.03...
17:10
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

06:55
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

82,40 
17:10
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:50
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
20:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
23:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
17:30
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

93,24 
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
21:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
18:55
14 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:55
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
Codziennie
19:10
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Gródek
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
07:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:15
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:30
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
pon, wto, śro, czw, pią, sob
19:10
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
19:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
pon, wto
21:30
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

15:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
21:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WINEW
wto, śro, pią, sob
22:10
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
22:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
22:10
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

15:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
22:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WINEW
Codziennie
17:30
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

102,00 
17:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
Codziennie
16:30
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

05:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103,00 
16:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
Codziennie
18:05
10 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103,00 
18:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:55
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103,00 
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, wto, śro, czw, pią, sob
14:30
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

105,00 
14:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
pon, pią
18:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

105,00 
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
04:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Van Hool 2(free)
pon, wto, śro, czw, pią, sob
21:50
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

105,00 
21:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Codziennie
16:30
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

105,06 
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TDW ORION-AVTO
Codziennie
14:30
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

105,08 
14:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
20:30
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

105,43 
20:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:40
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan
W poniedziałki
14:40
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

04:10
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

107,10 
14:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:10
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kozak Express
wto, pią
15:30
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

107,58 
15:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
W soboty
15:30
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

107,58 
15:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
23:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
23.03, 25.03, 26.03, 29.03, 30.03...
19:05
12 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

107,58 
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
23.03, 24.03, 26.03, 28.03, 29.03...
13:35
13 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110,00 
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
pon, śro, czw, pią, sob, nie
15:20
14 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

06:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110,00 
15:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
18:50
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

08:25
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110,00 
18:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:25
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IKSORA
23.03, 24.03, 26.03, 28.03, 29.03...
13:45
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110,45 
13:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
W poniedziałki
18:40
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

112,20 
18:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
pon, pią, sob
13:35
12 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

113,30 
13:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
We wtorki
15:20
14 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

06:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

113,30 
15:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
pon, pią
21:55
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:45
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

113,35 
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:45
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Codziennie
18:55
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

114,75 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
pon, wto, śro, czw, pią, sob
08:05
12 godz. 40 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

21:45

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,00 
08:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
pon, wto, śro, czw, pią, sob
15:20
14 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

DW.PKS, ul. Piotra Skargi, Katowice

06:45
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,00 
15:20
Katowice
DW.PKS, ul. Piotra Skargi, Katowice
06:45
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
pon, pią
22:00
-10 godz. 0 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

13:00

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,49 
21:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
05:40
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan
Codziennie
08:05
13 godz. 40 min w drodze

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

21:45

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

123,60 
08:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
09:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
15:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:50
Wołoczyska
Obwodnica drogi, ul. Kopacziwska
21:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, czw, sob
13:40
12 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

125,00 
13:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
pon, śro, pią
13:40
11 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

125,00 
13:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
02:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
Codziennie
21:50
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

125,00 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Codziennie
21:50
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

125,00 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
21:50
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

11:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

125,06 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Krakowiec
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
07:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
21:50
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

125,06 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:30
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

127,00 
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:20
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:05
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:05
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:25
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
08:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
Codziennie
02:30
15 godz. 30 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

19:00

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130,00 
02:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
wto, czw, sob
13:40
12 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130,00 
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
02:30
16 godz. 0 min w drodze

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:30

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130,08 
02:20
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
––:––
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
12:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
15:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
02:30
16 godz. 0 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

18:30

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130,08 
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
17:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
19:10
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130,10 
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Gródek
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
07:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:15
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:30
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
wto, sob, nie
03:10
15 godz. 20 min w drodze

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

18:30

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

133,90 
02:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
W poniedziałki
15:50
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

135,29 
15:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ARMAN
  • VAN HOOL EOS 233
W poniedziałki
12:55
20 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: Хмельницький АВ "Ц, Вінницьке шоссе, 23{49.432153/27.025565}

137,30 
12:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:20
+1 dzień
Chmielnicki
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: Хмельницький АВ "Ц, Вінницьке шоссе, 23{49.432153/27.025565}
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Ковельське АТП" ТДВ
  • Bova49 seats
pon, wto, pią
15:30
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

140,00 
15:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
W poniedziałki
17:10
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

140,00 
17:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
28.03, 04.04, 11.04, 18.04...
18:55
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

10:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

140,00 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
07:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży