Rozkład jazdy PKS Katowice – Chmielnicki

02:10
01:45
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
137,18
02:10
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
01:45
18 paź
Chmielnicki
02:10
01:45
18 paź
dworzec PKS, ul. P. Skargi, stan.8
157,35
02:10
17 paź
Katowice
dworzec PKS, ul. P. Skargi, stan.8
01:45
18 paź
Chmielnicki
01:10
01:45
18 paź
132,77
01:10
17 paź
Katowice
01:45
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats), Neoplan (49 seats)
13:40
02:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,00
13:40
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:50
Kraków
19:00
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
22:00
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
13:40
02:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,00
13:40
19 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:50
Kraków
19:00
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:20
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS
13:40
02:35
20 paź
DA, ul. Piotra Skargi 6
DA, Winnicka szosa 23
110,00
13:40
17 paź
Katowice
DA, ul. Piotra Skargi 6
02:35
20 paź
Chmielnicki
DA, Winnicka szosa 23
13:30
04:30
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,00
13:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Kraków
Tarnów
Rzeszów
00:30
Lwów
02:40
Tarnopol
04:30
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
18:05
05:50
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,00
18:05
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
05:50
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
14:30
06:00
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
105,30
14:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
15:20
06:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
120,00
15:20
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lwów
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
15:20
06:45
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
120,00
15:20
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
06:45
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
17:25
07:35
18 paź
D.A., ul. Skargi 19
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,00
17:25
17 paź
Katowice
D.A., ul. Skargi 19
07:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
15:30
07:50
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
130,00
15:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:50
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
15:30
07:50
18 paź
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
130,00
15:30
17 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
07:50
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
15:30
08:00
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
106,78
15:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
17:20
Kraków
19:50
Rzeszów
01:30
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
04:00
Lwów
06:30
Tarnopol
08:00
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • MAN(VIP)
17:30
09:30
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
92,89
17:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra
10:50
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
116,31
10:50
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), bus
13:30
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
116,26
13:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), bus
13:40
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
101,26
13:40
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan, bus
14:10
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
98,70
14:10
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Setra, bus
14:30
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
106,49
14:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, bus
14:40
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
120,76
14:40
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), bus
15:20
09:35
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
126,26
15:20
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
20 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan(Free), bus
15:55
09:35
19 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
98,70
15:55
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
19 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Setra (Free), bus
16:00
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
135,61
16:00
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan(Free), bus
17:30
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
131,56
17:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Mercedes, bus
17:55
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
125,41
17:55
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON, bus
10:50
09:35
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
109,22
10:50
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45, bus
09:45
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
104,26
09:45
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
09:45
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
104,26
09:45
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
09:45
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
41,26
09:45
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
15:30
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
96,26
15:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
15:20
09:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
126,26
15:20
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
09:35
18 paź
Chmielnicki
18:05
09:35
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
116,26
18:05
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
09:35
18 paź
Chmielnicki
13:40
09:35
18 paź
DA, ul. Piotra Skargi 6
101,26
13:40
17 paź
Katowice
DA, ul. Piotra Skargi 6
09:35
18 paź
Chmielnicki
15:30
09:35
18 paź
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
136,26
15:30
17 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
09:35
18 paź
Chmielnicki
16:50
09:35
18 paź
118,97
16:50
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
15:20
09:35
18 paź
145,42
15:20
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
18:05
09:35
18 paź
131,94
18:05
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
10:50
09:35
18 paź
138,84
10:50
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
15:55
09:35
18 paź
118,97
15:55
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
14:30
09:35
18 paź
123,16
14:30
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), bus
14:00
09:35
19 paź
140,71
14:00
17 paź
Katowice
09:35
19 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
14:00
09:35
18 paź
140,71
14:00
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
17:30
09:35
18 paź
165,29
17:30
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), bus
14:40
09:35
18 paź
145,42
14:40
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Mercedes (45 seats), bus
14:40
09:35
18 paź
145,42
14:40
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
14:10
09:35
18 paź
118,97
14:10
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
12:00
09:35
18 paź
158,65
12:00
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
09:45
09:35
18 paź
129,55
09:45
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
14:00
09:35
18 paź
145,42
14:00
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
17:55
09:35
18 paź
152,71
17:55
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Van Hool T916 Astron, bus
15:30
09:35
18 paź
123,16
15:30
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
16:10
09:35
18 paź
94,97
16:10
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • Eurostatus (56 seats), bus
13:30
09:35
18 paź
105,55
13:30
17 paź
Katowice
09:35
18 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
20:30
10:40
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
126,87
20:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
21:40
Kraków
23:00
Tarnów
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
20:30
10:40
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
120,00
20:30
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
10:40
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:50
11:40
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
108,30
19:50
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
21:20
Kraków
23:05
Tarnów
00:40
Rzeszów
04:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
09:15
Tarnopol
10:10
Podwołoczyska
10:20
Wołoczyska
11:40
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra
19:50
11:50
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,00
19:50
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
11:50
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
21:20
12:40
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
98,27
21:20
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
12:40
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
13:30
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
122,71
13:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), ЕТАЛОН_26
13:40
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
107,71
13:40
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
14:10
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
105,15
14:10
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
14:30
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
112,94
14:30
21 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, ЕТАЛОН_26
14:40
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
127,21
14:40
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), ЕТАЛОН_26
15:20
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
132,71
15:20
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
15:30
13:35
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
124,23
15:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
21 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_26
15:55
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
105,15
15:55
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
16:00
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
142,06
16:00
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
16:30
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
104,71
16:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
16:50
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
112,68
16:50
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
17:30
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
138,01
17:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
17:30
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
107,98
17:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
17:55
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
131,86
17:55
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON, ЕТАЛОН_26
18:00
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
116,60
18:00
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
18:05
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
106,72
18:05
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
18:55
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
104,40
18:55
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Неоплан, ЕТАЛОН_26
19:10
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
116,00
19:10
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
16:50
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
151,61
16:50
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_26
17:50
13:35
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
129,09
17:50
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_26
19:00
13:35
18 paź
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
120,98
19:00
17 paź
Katowice
,
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
19:00
13:35
18 paź
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
120,98
19:00
17 paź
Katowice
,
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
16:50
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,71
16:50
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
20:30
13:35
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
122,71
20:30
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
15:30
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,71
15:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
17:25
13:35
18 paź
D.A., ul. Skargi 19
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
112,71
17:25
17 paź
Katowice
D.A., ul. Skargi 19
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
18:00
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
127,71
18:00
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
15:20
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
132,71
15:20
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:10
13:35
18 paź
DWORZEC PKS ul. Piotra Skargi 8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
127,71
19:10
17 paź
Katowice
DWORZEC PKS ul. Piotra Skargi 8
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
18:05
13:35
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
122,71
18:05
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
13:40
13:35
18 paź
DA, ul. Piotra Skargi 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
107,71
13:40
17 paź
Katowice
DA, ul. Piotra Skargi 6
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
15:30
13:35
18 paź
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
142,71
15:30
17 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:20
13:35
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
117,71
19:20
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:20
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
145,29
19:20
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes (49 seats), ЕТАЛОН_26
16:50
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
125,42
16:50
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
15:20
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
151,87
15:20
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
18:05
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
138,39
18:05
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
19:00
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
165,10
19:00
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
17:30
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
125,42
17:30
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), ЕТАЛОН_26
15:55
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
125,42
15:55
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
14:30
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
129,61
14:30
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ЕТАЛОН_26
14:00
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
147,16
14:00
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
14:00
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
147,16
14:00
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
17:30
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
171,74
17:30
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ЕТАЛОН_26
14:40
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
151,87
14:40
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes (45 seats), ЕТАЛОН_26
16:30
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
128,06
16:30
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
14:40
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
151,87
14:40
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
14:10
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
125,42
14:10
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
13:10
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
120,77
13:10
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
14:00
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
151,87
14:00
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
20:30
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
129,61
20:30
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
17:55
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
159,16
17:55
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool T916 Astron, ЕТАЛОН_26
15:30
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
129,61
15:30
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
16:10
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
101,42
16:10
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Eurostatus (56 seats), ЕТАЛОН_26
17:50
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
124,32
17:50
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes (51 seats), ЕТАЛОН_26
18:00
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
158,52
18:00
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Vanhool 916 (57 seats), ЕТАЛОН_26
13:30
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
112,00
13:30
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
18:05
13:35
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
112,00
18:05
17 paź
Katowice
13:35
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
14:10
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,77
14:10
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
14:30
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,56
14:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, СЕТРА_49
15:20
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
130,33
15:20
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
15:30
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
121,85
15:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • MAN(VIP), СЕТРА_49
15:55
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,77
15:55
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
16:00
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
139,68
16:00
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
16:30
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,33
16:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
16:50
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,30
16:50
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
17:30
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
135,63
17:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
17:30
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
105,60
17:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
17:55
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
129,48
17:55
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON, СЕТРА_49
18:00
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
114,22
18:00
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
18:05
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
104,34
18:05
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
18:55
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
102,02
18:55
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Неоплан, СЕТРА_49
19:10
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
113,62
19:10
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
19:20
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
106,60
19:20
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
19:40
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
98,97
19:40
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
19:50
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
123,37
19:50
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
20:50
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
106,60
20:50
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
21:35
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,53
21:35
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
16:50
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
149,23
16:50
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
17:50
16:15
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
126,71
17:50
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
18:55
16:15
18 paź
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
113,29
18:55
17 paź
Katowice
,
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, СЕТРА_49
19:00
16:15
18 paź
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,60
19:00
17 paź
Katowice
,
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
19:00
16:15
18 paź
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,60
19:00
17 paź
Katowice
,
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
21:20
16:15
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
126,74
21:20
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
21:35
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,60
21:35
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
16:50
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,33
16:50
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
21:00
16:15
18 paź
PKS, ul. Piotra Skargi 4
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
120,33
21:00
17 paź
Katowice
PKS, ul. Piotra Skargi 4
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
20:30
16:15
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
120,33
20:30
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
20:50
16:15
18 paź
Dw. PKS st. 8, ul. Piotra Skargi
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,33
20:50
17 paź
Katowice
Dw. PKS st. 8, ul. Piotra Skargi
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
15:30
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,33
15:30
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
17:25
16:15
18 paź
D.A., ul. Skargi 19
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
110,33
17:25
17 paź
Katowice
D.A., ul. Skargi 19
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:20
16:15
18 paź
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
125,33
19:20
17 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
18:00
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
125,33
18:00
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
15:20
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
130,33
15:20
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:10
16:15
18 paź
DWORZEC PKS ul. Piotra Skargi 8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
125,33
19:10
17 paź
Katowice
DWORZEC PKS ul. Piotra Skargi 8
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
22:40
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
100,33
22:40
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
20:35
16:15
18 paź
DA, ul. Piotra Skargi 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
95,33
20:35
17 paź
Katowice
DA, ul. Piotra Skargi 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
15:30
16:15
18 paź
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
140,33
15:30
17 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:50
16:15
18 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
120,33
19:50
17 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:20
16:15
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
115,33
19:20
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
19:20
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
142,91
19:20
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes (49 seats), СЕТРА_49
16:50
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
123,04
16:50
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
15:20
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
149,49
15:20
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
19:40
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
109,81
19:40
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
19:00
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
162,72
19:00
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
17:30
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
123,04
17:30
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), СЕТРА_49
15:55
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
123,04
15:55
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
14:30
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
127,23
14:30
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
18:55
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
123,04
18:55
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
20:35
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,39
20:35
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes (49 seats), СЕТРА_49
17:30
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
169,36
17:30
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
16:30
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
125,68
16:30
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
20:50
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,39
20:50
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Vanhool Vastransauto (57 seats), СЕТРА_49
21:35
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
125,17
21:35
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Man (57 seats), СЕТРА_49
13:10
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
118,39
13:10
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
20:30
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
127,23
20:30
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
17:55
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
156,78
17:55
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool T916 Astron, СЕТРА_49
21:10
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
135,75
21:10
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats), СЕТРА_49
15:30
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
127,23
15:30
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
16:10
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
99,04
16:10
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Eurostatus (56 seats), СЕТРА_49
20:50
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
136,27
20:50
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
17:50
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
121,94
17:50
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes (51 seats), СЕТРА_49
18:00
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
156,14
18:00
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Vanhool 916 (57 seats), СЕТРА_49
21:40
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
121,94
21:40
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
18:05
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
109,62
18:05
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
18:55
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
123,04
18:55
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
22:40
16:15
18 paź
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
106,07
22:40
17 paź
Katowice
16:15
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49

Połączenia z przesiadką Katowice – Chmielnicki

13:10
09:20
18 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
99,15
13:10
17 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
Kraków
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
04:50
Lwów
07:25
Tarnopol
09:20
18 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • BOVA
16:30
10:30
30 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
97,00
16:30
23 wrz
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
Tarnopol
10:30
30 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.