Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Chmielnicki w 2019 rok roku

17:10
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 13 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:50
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:55
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 14 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:55
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 13 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
18:05
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 10 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:50
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 17 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 18 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:45
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
19:10
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:30
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 17 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
19:10
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:50
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 18.01, 19.01, 22.01, 23.01...
21:50
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:05
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 12 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
14:30
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:00
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
14:30
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:35
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
15:20
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 14 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:40
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 13 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
14:40
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
20:30
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 14 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:20
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 14 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
02:30
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:05
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 13 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:45
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:40
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 12 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
19:10
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw
13:40
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 12 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
02:30
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
15:30
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 14 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:55
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 15 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
18:55
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 14 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:45
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 13 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
08:05
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 12 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:45
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
W poniedziałki
17:10
Czas przejazdu 13 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

07:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

90
17:10
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
07:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:50
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

90
21:50
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:55
Czas przejazdu 14 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

90
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
04:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
05:55
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
07:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
18:55
Czas przejazdu 13 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

93
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:05
Czas przejazdu 10 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

93
18:05
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
21:50
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

93
21:50
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
16:30
Czas przejazdu 17 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

97
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
10:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:30
Czas przejazdu 18 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

97
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
17:20
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
17:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
20:05
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
21:05
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
21:25
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
08:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
10:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:30
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

98
17:30
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
18:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
21:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
06:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:00
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
13:45
Czas przejazdu 13 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

02:55
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

100
13:45
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
18:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:55
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:10
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

100
19:10
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:45
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
22:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:25
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
04:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
04:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
06:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
07:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:15
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, sob
21:30
Czas przejazdu 17 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

14:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

100
21:30
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
22:50
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
01:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
14:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:10
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

101
19:10
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:45
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
22:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:25
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
04:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
04:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
06:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
07:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:15
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 18.01, 19.01, 22.01, 23.01...
21:50
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

102
21:50
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
21:50
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

102
21:50
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:30
Czas przejazdu 12 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

05:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

103
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
18:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:05
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
03:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
05:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 19.01, 21.01, 22.01, 25.01...
19:05
Czas przejazdu 12 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

105
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
20:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
03:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
05:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

105
14:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
18:00
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

09:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

105
18:00
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
19:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
04:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
06:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

106
14:30
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
13:35
Czas przejazdu 13 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

110
13:35
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
14:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:20
Czas przejazdu 14 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

06:45
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

110
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
06:45
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
14:40
Czas przejazdu 13 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

04:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

111
14:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
15:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
00:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
04:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
14:40
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

04:10
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

111
14:40
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
04:10
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:30
Czas przejazdu 14 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

10:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

116
20:30
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
21:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
08:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 14 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

06:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

120
15:20
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:30
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:40
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
03:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
04:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
04:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
02:30
Czas przejazdu 15 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

19:00

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

120
02:30
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
19:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:05
Czas przejazdu 13 h. 40 min

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

21:45

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

120
08:05
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
09:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
11:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
13:10
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
15:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
17:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Złoczów
"Kawiarnia/ Shynomontazh; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
19:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
20:50
Wołoczyska
"Obwodnica drogi; ul. Kopacziwska"
21:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
13:40
Czas przejazdu 12 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

125
13:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
20:05
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
02:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw
19:10
Czas przejazdu 13 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

09:25
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

126
19:10
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
09:25
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ПАЛЬКО ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
13:40
Czas przejazdu 12 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

130
13:40
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
02:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
02:30
Czas przejazdu 16 h. 00 min

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

18:30

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

131
02:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
08:10
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
10:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
12:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
14:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
15:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
16:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
16:45
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
15:30
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

06:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

139
15:30
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
23:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
06:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
15:30
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

06:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

139
15:30
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
17:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
01:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
06:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:30
Czas przejazdu 14 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

06:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

140
15:30
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
06:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
18:55
Czas przejazdu 15 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

10:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8

140
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
05:30
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
07:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:55
Czas przejazdu 14 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

145
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
04:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
07:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 20.01, 23.01, 25.01, 28.01...
13:45
Czas przejazdu 13 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

155
13:45
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
14:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
08:05
Czas przejazdu 12 h. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

21:45

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

180
08:05
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
21:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!