Bilety autobusowe

Katowice - Chmielnicki

od 83 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Katowice – Chmielnicki

02:30
18 wrz
w drodze 15 godz. 00 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

18:30
18 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

121
02:30
18 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
Lwów
14:40
Złoczów
15:45
Tarnopol
16:35
Podwołoczyska
16:45
Wołoczyska
18:30
18 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
18 wrz
w drodze 11 godz. 55 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:35
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130
13:40
18 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
18 wrz
w drodze 12 godz. 10 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

02:55
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

101
13:45
18 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
17:15
Rzeszów
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Lwów
00:55
Tarnopol
01:50
Wołoczyska
02:55
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:05
18 wrz
w drodze 10 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:50
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

93
18:05
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
05:50
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
18 wrz
w drodze 14 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:00
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

106
14:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
18 wrz
w drodze 18 godz. 30 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:10
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

98
10:40
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
12:10
Kraków
14:00
Tarnów
15:40
Rzeszów
17:30
Janów Lubelski
18:50
Zamość
19:50
Hrubieszów
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:10
Dubno
02:50
Krzemieniec
04:10
Tarnopol
06:10
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
18 wrz
w drodze 13 godz. 55 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

06:15
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110
15:20
18 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
18 wrz
w drodze 10 godz. 50 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:30
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

113
18:40
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
06:30
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 wrz
w drodze 15 godz. 30 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

08:00
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

139
15:30
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
19:50
Rzeszów
01:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
04:00
Lwów
06:30
Tarnopol
08:00
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 wrz
w drodze 15 godz. 30 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

08:00
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

84
15:30
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
19:50
Rzeszów
01:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
04:00
Lwów
06:30
Tarnopol
08:00
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
18 wrz
w drodze 12 godz. 25 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:15
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

135
18:50
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:15
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС Б.50
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
18 wrz
w drodze 12 godz. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:25
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110
18:50
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
08:25
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 wrz
w drodze 15 godz. 00 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:30
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

96
17:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:55
18 wrz
w drodze 20 godz. 25 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

10:20
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

98
12:55
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
Lwów
07:25
Złoczów
08:25
Tarnopol
09:15
Wołoczyska
10:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 wrz
w drodze 17 godz. 00 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:30
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

97
16:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
Tarnopol
10:30
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
18 wrz
w drodze 13 godz. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:40
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

132
20:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
18 wrz
w drodze 13 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:20
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103
21:50
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
Tarnopol
12:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
18 wrz
w drodze 22 godz. 55 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

147
13:40
18 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
18 wrz
w drodze 22 godz. 50 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

112
13:45
18 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
18 wrz
w drodze 22 godz. 35 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

128
14:00
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
18 wrz
w drodze 22 godz. 25 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

117
14:10
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
18 wrz
w drodze 22 godz. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

117
14:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
18 wrz
w drodze 21 godz. 55 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

127
14:40
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
18 wrz
w drodze 21 godz. 15 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

127
15:20
18 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 wrz
w drodze 21 godz. 05 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

162
15:30
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 wrz
w drodze 21 godz. 05 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

121
15:30
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 wrz
w drodze 20 godz. 40 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

117
15:55
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 wrz
w drodze 20 godz. 40 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

117
15:55
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
18 wrz
w drodze 20 godz. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

107
16:00
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 wrz
w drodze 20 godz. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

109
16:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
18 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

127
16:50
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 wrz
w drodze 19 godz. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

137
17:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 wrz
w drodze 19 godz. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

128
17:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
18 wrz
w drodze 17 godz. 25 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

121
19:10
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:05
18 wrz
w drodze 18 godz. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:35
19 wrz

Chmielnicki

,

119
18:05
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
13:35
19 wrz
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
18 wrz
w drodze 16 godz. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:50
19 wrz

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100
21:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
22:50
Kraków
01:20
Rzeszów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
Lwów
12:50
Tarnopol
14:50
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
18 wrz
w drodze 25 godz. 05 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

112
14:10
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
18 wrz
w drodze 24 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

113
14:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
18 wrz
w drodze 23 godz. 55 min

Katowice

DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

122
15:20
18 wrz
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 wrz
w drodze 23 godz. 45 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

157
15:30
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 wrz
w drodze 23 godz. 45 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

116
15:30
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 wrz
w drodze 23 godz. 20 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

112
15:55
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 wrz
w drodze 23 godz. 20 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

112
15:55
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
18 wrz
w drodze 23 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

103
16:00
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 wrz
w drodze 22 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

104
16:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
18 wrz
w drodze 22 godz. 25 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

122
16:50
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 wrz
w drodze 21 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

133
17:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 wrz
w drodze 21 godz. 45 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

123
17:30
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
18 wrz
w drodze 20 godz. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

116
19:10
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
18 wrz
w drodze 19 godz. 55 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

116
19:20
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:40
18 wrz
w drodze 19 godz. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

95
19:40
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
18 wrz
w drodze 18 godz. 35 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

108
20:40
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
18 wrz
w drodze 18 godz. 35 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

108
20:40
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
18 wrz
w drodze 18 godz. 25 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

116
20:50
18 wrz
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
18 wrz
w drodze 18 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

107
21:00
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
18 wrz
w drodze 18 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

107
21:00
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
18 wrz
w drodze 17 godz. 55 min

Katowice

Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

109
21:20
18 wrz
Katowice
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
18 wrz
w drodze 17 godz. 55 min

Katowice

Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

109
21:20
18 wrz
Katowice
Stary Dworzec, ulica Dworcowa 1
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
18 wrz
w drodze 17 godz. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

113
21:35
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
18 wrz
w drodze 17 godz. 25 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

106
21:50
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
18 wrz
w drodze 17 godz. 15 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

116
22:00
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:40
18 wrz
w drodze 16 godz. 35 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

16:15
19 wrz

Chmielnicki

,

105
22:40
18 wrz
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
16:15
19 wrz
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice