Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Katowice - Chmielnicki

od 90 zł, 19 lis

Rozkład jazdy PKS Katowice – Chmielnicki

08:05
18 lis
w drodze 12 godz. 40 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

21:45
18 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

110
08:05
18 lis
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
09:20
Krakow
11:45
Rzeszow
13:10
Przemysl
15:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:40
Lviv
18:45
Zolotshiv
19:50
Ternopil
20:50
Volotshysk
21:45
18 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 lis
w drodze 11 godz. 50 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

05:20
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

93
16:30
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
18:05
Krakow
21:05
Rzeszow
00:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Lviv
03:10
Ternopil
05:20
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:05
18 lis
w drodze 10 godz. 45 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

05:50
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

93
18:05
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
05:50
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
18 lis
w drodze 14 godz. 30 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

06:00
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

106
14:30
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
15:50
Krakow
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lviv
03:50
Ternopil
06:00
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
18 lis
w drodze 13 godz. 55 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

06:15
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

110
15:20
18 lis
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
16:55
Krakow
18:30
Tarnow
19:45
Rzeszow
21:35
Przemysl
22:00
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lviv
02:40
Zolotshiv
03:45
Ternopil
04:40
Pidvolotshysk
04:55
Volotshysk
06:15
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
18 lis
w drodze 13 godz. 20 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

07:30
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

90
17:10
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
07:30
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 lis
w drodze 15 godz. 00 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

09:30
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

118
17:30
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
18:50
Krakow
20:20
Tarnow
21:50
Rzeszow
00:05
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
Lviv
06:50
Ternopil
08:00
Pidvolotshysk
08:15
Volotshysk
09:30
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
18 lis
w drodze 13 godz. 45 min

Katowice

Dw. PKS, ul. P. Skargi 6

09:40
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

93
18:55
18 lis
Katowice
Dw. PKS, ul. P. Skargi 6
09:40
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:55
18 lis
w drodze 20 godz. 25 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

10:20
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

126
12:55
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
10:20
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
18 lis
w drodze 13 godz. 10 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

10:40
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

116
20:30
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
21:40
Krakow
00:20
Rzeszow
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Ternopil
08:40
Pidvolotshysk
09:10
Volotshysk
10:40
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
18 lis
w drodze 13 godz. 30 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

12:20
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

90
21:50
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
12:20
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
18 lis
w drodze 14 godz. 30 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

12:50
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

108
21:20
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
12:50
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
18 lis
w drodze 22 godz. 35 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

148
14:00
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • MAH A-32(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
18 lis
w drodze 22 godz. 25 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

118
14:10
18 lis
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
18 lis
w drodze 22 godz. 05 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

118
14:30
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
18 lis
w drodze 21 godz. 55 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

128
14:40
18 lis
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:10
18 lis
w drodze 21 godz. 25 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

155
15:10
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
18 lis
w drodze 21 godz. 15 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

128
15:20
18 lis
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
18 lis
w drodze 19 godz. 45 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

119
16:50
18 lis
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 lis
w drodze 19 godz. 05 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

139
17:30
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 lis
w drodze 19 godz. 05 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

141
17:30
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
18 lis
w drodze 17 godz. 40 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

119
18:55
18 lis
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Неоплан, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
18 lis
w drodze 17 godz. 40 min

Katowice

Dw. PKS, ul. P. Skargi 6

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

121
18:55
18 lis
Katowice
Dw. PKS, ul. P. Skargi 6
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:05
18 lis
w drodze 18 godz. 30 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

121
18:05
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
18 lis
w drodze 20 godz. 25 min

Katowice

Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

13:35
19 lis

Khmelnytskyi

,

155
16:10
18 lis
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
13:35
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Business Class, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
18 lis
w drodze 25 godz. 05 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

118
14:10
18 lis
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
18 lis
w drodze 24 godz. 45 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

118
14:30
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
18 lis
w drodze 23 godz. 55 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

128
15:20
18 lis
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
18 lis
w drodze 22 godz. 25 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

119
16:50
18 lis
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 lis
w drodze 21 godz. 45 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

139
17:30
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 lis
w drodze 21 godz. 45 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

141
17:30
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
18 lis
w drodze 20 godz. 20 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

119
18:55
18 lis
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Неоплан, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
18 lis
w drodze 18 godz. 25 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

148
20:50
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
18 lis
w drodze 17 godz. 40 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

108
21:35
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
18 lis
w drodze 17 godz. 15 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

126
22:00
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:40
18 lis
w drodze 16 godz. 35 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

114
22:40
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
22:40
18 lis
w drodze 16 godz. 35 min

Katowice

Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

114
22:40
18 lis
Katowice
Bus stop Katowice, Piotra Skargi; street 8
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.widening_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.beverages
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.individual_lighting
23:55
18 lis
w drodze 15 godz. 20 min

Katowice

Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

126
23:55
18 lis
Katowice
Bus station Katowice, Pyotra Skargi street; house 4
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
18 lis
w drodze 20 godz. 20 min

Katowice

Dw. PKS, ul. P. Skargi 6

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

121
18:55
18 lis
Katowice
Dw. PKS, ul. P. Skargi 6
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
18 lis
w drodze 23 godz. 05 min

Katowice

Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

155
16:10
18 lis
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • Autobus
  • Business Class, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:15
18 lis
w drodze 20 godz. 00 min

Katowice

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

133
19:15
18 lis
Katowice
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
18 lis
w drodze 17 godz. 55 min

Katowice

16:15
19 lis

Khmelnytskyi

,

128
21:20
18 lis
Katowice
16:15
19 lis
Khmelnytskyi
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Katowice – Chmielnicki

18:55
18 lis
w drodze 13 godz. 45 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

09:40
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

90
18:55
18 lis
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
20:15
Krakow
01:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Lviv
05:55
Zolotshiv
07:20
Ternopil
09:40
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:55
18 lis
w drodze 13 godz. 45 min

Katowice

Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6

09:40
19 lis

Khmelnytskyi

Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23

107
18:55
18 lis
Katowice
Stop "Shopping center "Supersam", Peter Skargi Street; House 6
20:15
Krakow
01:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Lviv
07:20
Ternopil
09:40
19 lis
Khmelnytskyi
Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice