Rozkład jazdy PKS Poznań – Chmielnicki

07:00
18 sty
02:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
180,00
07:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
08:00
Leszno
10:20
Wrocław
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:00
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
18 sty
02:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
180,00
07:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:35
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
18 sty
05:00
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
140,00
09:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
05:00
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
06:00
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
150,00
12:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
06:00
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
18 sty
06:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
170,00
08:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
09:20
Leszno
11:35
Wrocław
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
18 sty
06:45
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
170,00
08:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
06:45
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
18 sty
09:30
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
114,63
10:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
11:50
Leszno
13:50
Wrocław
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
18 sty
09:50
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
98,07
14:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
17:30
Łódź
19:30
Warszawa
22:20
Lublin
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
06:10
Równe
07:40
Netiszyn
09:50
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
18 sty
09:50
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
150,00
14:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
09:50
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
18 sty
09:50
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
150,00
14:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
09:50
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
177,30
07:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
167,30
08:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
148,30
08:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • MAH A-32(free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
131,74
10:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
110,09
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Неоплан, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
137,30
13:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
131,74
13:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
124,74
15:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
13:35
19 sty
,
KHMEL'NICKIY
Kupić za
140,07
15:30
18 sty
Poznań
,
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
157,30
12:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
147,30
09:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
177,30
07:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
167,30
08:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
13:35
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
147,30
15:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:35
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
18 sty
16:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
169,10
08:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
18 sty
16:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
133,54
10:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
16:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
111,89
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Неоплан, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
18 sty
16:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
139,10
13:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
16:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
133,54
13:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 112, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
16:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
126,54
15:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
16:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
126,54
15:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
18 sty
16:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
118,26
15:50
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18 sty
16:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
129,10
16:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 sty
16:15
19 sty
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
KHMEL'NICKIY
Kupić za
131,00
16:30
18 sty
Poznań
Dworzec PKS, ulica Matyi 2
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
16:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
124,92
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
16:15
19 sty
,
KHMEL'NICKIY
Kupić za
141,87
15:30
18 sty
Poznań
,
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
16:15
19 sty
,
KHMEL'NICKIY
Kupić za
141,87
15:30
18 sty
Poznań
,
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 sty
16:15
19 sty
POZNAN',
KHMEL'NICKIY
Kupić za
138,72
16:30
18 sty
Poznań
POZNAN',
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
18 sty
16:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
169,10
08:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
16:15
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
149,10
15:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:15
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
18 sty
16:30
19 sty
Dw.A., ul. Matyi 2
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
160,00
22:00
18 sty
Poznań
Dw.A., ul. Matyi 2
16:30
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
18 sty
16:42
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
176,41
09:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
16:42
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
18 sty
18:50
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
186,16
08:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
18:50
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • MAH A-32(free), I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
18 sty
18:50
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
138,31
09:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
18:50
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
18 sty
18:50
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
173,31
09:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
18:50
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
18 sty
22:30
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
170,37
23:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
01:00
Konin
01:40
Kalisz
03:50
Łódź
04:55
Piotrków Trybunalski
05:50
Radomsko
06:40
Częstochowa
07:50
Katowice
09:10
Kraków
10:55
Tarnów
12:10
Rzeszów
13:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
Tarnopol
21:05
Podwołoczyska
21:20
Wołoczyska
22:30
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
18 sty
22:40
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
170,00
23:30
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
22:40
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
18 sty
23:55
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
189,10
08:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:55
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • MAH A-32(free), НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
18 sty
23:55
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
141,25
09:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:55
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
23:55
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
136,74
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:55
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Неоплан, НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
18 sty
23:55
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
163,62
14:35
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:55
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
18 sty
23:55
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
176,25
09:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
23:55
19 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
02:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
133,78
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:40
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Неоплан, МАН-20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
18 sty
02:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
160,66
14:35
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:40
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН-20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
18 sty
02:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
135,19
15:50
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:40
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, МАН-20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
18 sty
02:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
145,29
17:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:40
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, МАН-20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
18 sty
02:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
173,29
15:50
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:40
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
18 sty
02:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
173,29
17:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:40
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
02:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
149,59
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:40
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, МАН-20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
02:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
149,59
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:40
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, МАН-20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
02:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
133,36
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Неоплан, МЕРСЕДЕС-30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
18 sty
02:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
160,24
14:35
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
18 sty
02:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
134,77
15:50
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, МЕРСЕДЕС-30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
18 sty
02:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
144,87
17:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, МЕРСЕДЕС-30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
18 sty
02:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
172,87
15:50
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
18 sty
02:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
172,87
17:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
02:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
149,17
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, МЕРСЕДЕС-30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
02:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
149,17
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
02:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, МЕРСЕДЕС-30
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
03:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
Kupić za
129,93
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
03:40
20 sty
Chmielnicki
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
  • Autobus
  • Неоплан, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
18 sty
03:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
Kupić za
156,81
14:35
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
03:40
20 sty
Chmielnicki
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
18 sty
03:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
Kupić za
131,34
15:50
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
03:40
20 sty
Chmielnicki
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
18 sty
03:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
Kupić za
141,44
17:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
03:40
20 sty
Chmielnicki
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
18 sty
03:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
Kupić za
169,44
15:50
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
03:40
20 sty
Chmielnicki
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
18 sty
03:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
Kupić za
169,44
17:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
03:40
20 sty
Chmielnicki
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
03:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
Kupić za
145,74
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
03:40
20 sty
Chmielnicki
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
03:40
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
Kupić za
145,74
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
03:40
20 sty
Chmielnicki
Bus "Chmielnicki-2", Shevchenko Ulica; dom 66
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
133,05
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Неоплан, ВОЛЬВО-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
159,93
14:35
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ВОЛЬВО-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
134,46
15:50
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, ВОЛЬВО-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
144,56
17:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, ВОЛЬВО-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
172,56
15:50
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
172,56
17:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
130,07
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Неоплан, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
156,95
14:35
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
131,48
15:50
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
141,58
17:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
169,58
15:50
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
169,58
17:20
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
148,86
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, ВОЛЬВО-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
145,88
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
148,86
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, ВОЛЬВО-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
18 sty
04:45
20 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
KHMEL'NICKIY
Kupić za
145,88
11:45
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
04:45
20 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, МАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Poznań – Chmielnicki

12:00
18 sty
05:50
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
150,00
12:00
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
14:30
Wrocław
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
18 sty
09:20
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
118,45
10:40
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:05
Konin
15:10
Łódź
17:10
Warszawa
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
07:25
Tarnopol
09:20
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:55
18 sty
09:20
19 sty
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
93,60
11:55
18 sty
Poznań
Nowy dworzec PKS, ulica Stanisława Matyi 2, st. 2-8
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
19 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Poznań

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.