Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Chmielnicki

Najlepsza oferta

wto, sob
23:50
Czas przejazdu11 h. 50 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

11:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

63,98 

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Chmielnicki w 2019 rok

pon, pią
23:50
Czas przejazdu11 h. 50 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

11:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

64,00 
19.06, 21.06, 23.06, 25.06, 27.06...
11:15
Czas przejazdu11 h. 55 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:10

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

66,81 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

09:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

75,00 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu09 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

LUBLIN, dworzec autobusowy Aleja Tysiąclecia 6

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

76,50 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu10 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

78,90 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu11 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

81,66 
Codziennie
21:30
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

81,66 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu10 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

85,00 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu11 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

89,08 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu12 h. 15 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:05
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:10
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
Poza wto
20:25
Czas przejazdu11 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu10 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu11 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,08 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu13 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

96,51 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu13 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

96,51 
Poza nie
11:15
Czas przejazdu11 h. 05 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:20

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
Codziennie
06:10
Czas przejazdu09 h. 20 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

16:30

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

106,90 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu10 h. 50 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:40

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

117,70 
Codziennie
23:20
Czas przejazdu10 h. 55 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

11:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

117,70 
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Lublin - Chmielnicki

Ukraiński Chmielnicki jest miastem położonym z zachodniej części kraju i stolicą obwodu chmielnickiego.

W naszej ofercie znajdą Państwo codzienne połączenia autobusowe Lublin – Chmielnicki, wyróżniające się komfortem i konkurencyjnymi cenami. Przejazdy realizowane są nowoczesnymi pojazdami (busy oraz autobusy), posiadającymi wszystkie niezbędne ubezpieczenia i atesty techniczne.

Zakup biletu oraz rezerwacja dostępne są za pośrednictwem naszej wyszukiwarki – zachęcamy do skorzystania.