Rozkład jazdy PKS Lublin – Chmielnicki

00:30
17 sty
16:15
17 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
74,05
00:30
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:15
17 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
17 sty
16:15
17 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
71,65
00:30
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:15
17 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
17 sty
16:15
17 sty
Lublin, Dw.PKS
KHMEL'NICKIY
Kupić za
79,05
00:30
17 sty
Lublin
Lublin, Dw.PKS
16:15
17 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • 23672, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
17 sty
16:15
17 sty
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
KHMEL'NICKIY
Kupić za
79,05
00:30
17 sty
Lublin
Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia
16:15
17 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
17 sty
01:35
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
63,59
14:30
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
20:30
Lwów
23:25
Tarnopol
01:35
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17 sty
05:00
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
80,00
18:00
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
20:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
00:30
Lwów
02:55
Tarnopol
05:00
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17 sty
05:00
18 sty
DA, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
80,00
18:00
17 sty
Lublin
DA, Al. Tysiąclecia 6
05:00
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
17 sty
05:05
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,00
16:50
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
18:15
Chełm
20:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
Szepietówka
04:20
Starokonstantynów
05:05
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
17 sty
05:10
18 sty
Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,00
16:50
17 sty
Lublin
Al. Tysiąclecia 6
05:10
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
17 sty
07:40
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
63,59
20:30
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
22:30
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
03:00
Łuck
04:20
Równe
07:40
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:25
17 sty
08:00
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,00
20:25
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:40
Chełm
22:15
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:55
Zdołbunów
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:35
Połonne
06:45
Szepietówka
06:50
Izjasław
07:15
Starokonstantynów
07:40
Krasyłiw
08:00
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:25
17 sty
08:00
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
70,20
20:25
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
21:25
Chełm
00:15
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:30
Połonne
06:40
Szepietówka
06:40
Izjasław
07:15
Starokonstantynów
07:40
Krasyłiw
08:00
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:25
17 sty
08:00
18 sty
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
73,59
20:25
17 sty
Lublin
,
08:00
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:25
17 sty
08:00
18 sty
DA, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,00
20:25
17 sty
Lublin
DA, Al. Tysiąclecia 6
08:00
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
17 sty
08:00
18 sty
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,00
22:25
17 sty
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
08:00
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
17 sty
10:15
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
69,95
22:35
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:35
Chełm
00:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:50
Łuck
05:55
Dubno
06:40
Krzemieniec
07:55
Tarnopol
09:00
Wołoczyska
10:15
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
17 sty
10:15
18 sty
Dw. Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,00
22:35
17 sty
Lublin
Dw. Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:15
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
17 sty
10:20
18 sty
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,00
22:45
17 sty
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
10:20
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17 sty
13:35
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
87,27
18:00
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:35
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
17 sty
13:35
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
97,27
19:30
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:35
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
17 sty
13:35
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
77,27
20:20
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:35
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
17 sty
13:35
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
84,50
21:10
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:35
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
17 sty
13:35
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
90,86
22:00
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:35
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
17 sty
13:35
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
78,14
22:05
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:35
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
17 sty
13:35
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
107,27
22:25
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
13:35
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
17 sty
13:35
18 sty
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
KHMEL'NICKIY
Kupić za
77,27
20:20
17 sty
Lublin
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
13:35
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
17 sty
13:35
18 sty
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
107,27
22:25
17 sty
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
13:35
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17 sty
13:35
18 sty
DA, Al. Tysiąclecia 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
87,27
18:00
17 sty
Lublin
DA, Al. Tysiąclecia 6
13:35
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
17 sty
13:35
18 sty
, Tysiaclecia 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
93,50
21:10
17 sty
Lublin
, Tysiaclecia 6
13:35
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
17 sty
16:15
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
99,05
19:30
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
17 sty
16:15
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
79,05
20:20
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
17 sty
16:15
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
86,28
21:10
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
17 sty
16:15
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
92,64
22:00
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 112, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
17 sty
16:15
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
79,92
22:05
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
17 sty
16:15
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
109,05
22:25
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
17 sty
16:15
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
79,16
23:50
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • SETRA, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
17 sty
16:15
18 sty
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
KHMEL'NICKIY
Kupić za
79,05
20:20
17 sty
Lublin
Dw. PKS st. 0, al. Tysiąclecia
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
17 sty
16:15
18 sty
Al. Tysiąclecia /róg Pl.Zamkowy 10, przyst. miejski MPK naprzeciw PKS
KHMEL'NICKIY
Kupić za
99,05
22:00
17 sty
Lublin
Al. Tysiąclecia /róg Pl.Zamkowy 10, przyst. miejski MPK naprzeciw PKS
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
17 sty
16:15
18 sty
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
109,05
22:25
17 sty
Lublin
Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
17 sty
16:15
18 sty
DA, al. Tysiąclecia
KHMEL'NICKIY
Kupić za
79,05
23:10
17 sty
Lublin
DA, al. Tysiąclecia
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
17 sty
16:15
18 sty
, Tysiaclecia 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
95,28
21:10
17 sty
Lublin
, Tysiaclecia 6
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
17 sty
16:15
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
KHMEL'NICKIY
Kupić za
87,00
23:10
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:15
18 sty
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
17 sty
16:42
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
87,81
16:50
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:42
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
16:42
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
62,68
17:30
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:42
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17 sty
16:42
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
114,68
17:30
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:42
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
17 sty
16:42
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
89,68
20:40
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:42
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan N116, Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
17 sty
16:42
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,99
21:20
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
16:42
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Lublin – Chmielnicki

22:25
17 sty
08:00
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,00
22:25
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
05:55
Tarnopol
08:00
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
17 sty
09:20
18 sty
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
54,40
22:30
17 sty
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
18 sty
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin

Bus Lublin - Chmielnicki

Ukraiński Chmielnicki jest miastem położonym z zachodniej części kraju i stolicą obwodu chmielnickiego.

W naszej ofercie znajdą Państwo codzienne połączenia autobusowe Lublin – Chmielnicki, wyróżniające się komfortem i konkurencyjnymi cenami. Przejazdy realizowane są nowoczesnymi pojazdami (busy oraz autobusy), posiadającymi wszystkie niezbędne ubezpieczenia i atesty techniczne.

Zakup biletu oraz rezerwacja dostępne są za pośrednictwem naszej wyszukiwarki – zachęcamy do skorzystania.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.