Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Chmielnicki w 2018 rok roku

23:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 11 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
23:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 11 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
21:30
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 11 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 11 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
18:45
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 11 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.12, 30.12, 31.12, 01.01, 04.01...
18:45
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 11 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 12.01, 13.01, 17.01, 18.01, 22.01...
22:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 10 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 10 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 11 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
20:25
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 11 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
18:45
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 11 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:25
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 11 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:20
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 12 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
11:15
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 11 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:10
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 20.12, 21.12, 25.12, 29.12...
11:15
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 11 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:10
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 24.12, 28.12...
22:35
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 10 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:25
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 10 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
20:45
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 13 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
19:10
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 12 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
19:10
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 12 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.12, 28.12...
22:25
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 08 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 09 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:30
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 19 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
10:30
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 19 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
16:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 12 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:10
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 12 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.12, 22.12, 23.12...
pon, pią
23:50
Czas przejazdu 11 h. 50 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

11:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

64
23:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
11:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • VOLVO 9700 H
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vlasava

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
23:50
Czas przejazdu 11 h. 50 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

11:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

65
23:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
02:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
09:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
11:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:30
Czas przejazdu 11 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

08:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

72
21:30
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
04:25
Łuck
"Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2"
05:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Przez cały dzień
14:30
Czas przejazdu 11 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

01:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

72
14:30
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
20:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
20:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

25.12, 30.12, 31.12, 01.01, 04.01...
18:45
Czas przejazdu 11 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

06:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

73
18:45
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
04:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

12.01, 13.01, 17.01, 18.01, 22.01...
18:45
Czas przejazdu 11 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

06:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

73
18:45
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
04:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
22:00
Czas przejazdu 10 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

77
22:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:50
Czas przejazdu 10 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

80
23:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
02:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
04:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
05:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:25
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:25
Netiszyn
"Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1"
08:20
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
08:50
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
09:40
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
10:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Kas-Trans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
14:30
Czas przejazdu 11 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

01:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

80
14:30
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
20:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
pon, śro, czw, pią, sob, nie
20:25
Czas przejazdu 11 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

80
20:25
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
21:40
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
22:15
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
02:10
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
03:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
04:00
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
04:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:55
Zdołbunów
"Chmielnicki; Ukraina, Chmielnicki"
04:40
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
05:25
Shums'k
"Dworzec autobusowy Szumsk; ul. Ukrainska 4"
05:45
Ostróg
"Pomnik żołnierzy-Afgańczyków; ul. Skhidna"
06:00
Netiszyn
"Przystanek; prospekt Nezalezhnosti 22"
06:20
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
06:35
Połonne
"Dworzec autobusowy Połonne; ul. Akademika Gerasymchuka"
06:45
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
06:50
Izjasław
"Chmielnicki; Ukraina, Chmielnicki"
07:15
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
07:40
Krasyłiw
"Stacja benzynowa SHELL; autostrada N-03"
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:45
Czas przejazdu 11 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

06:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

80
18:45
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
04:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:25
Czas przejazdu 11 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

81
20:25
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
21:25
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
00:15
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
02:10
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
03:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
04:00
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
04:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:40
Krzemieniec
"Stacja benzynowa WOG; ul. Liaturynskoi 17"
05:25
Shums'k
"Dworzec autobusowy Szumsk; ul. Ukrainska 4"
05:45
Ostróg
"Pizzeria Maestro; ul. Valowa"
06:00
Netiszyn
"Przystanek; prospekt Nezalezhnosti 22"
06:20
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
06:30
Połonne
"Dworzec autobusowy Połonne; ul. Akademika Gerasymchuka"
06:40
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
06:40
Izjasław
"Chmielnicki; Ukraina, Chmielnicki"
07:15
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
07:40
Krasyłiw
"Stacja benzynowa SHELL; autostrada N-03"
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
17:20
Czas przejazdu 12 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

05:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

85
17:20
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
19:05
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
22:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
23:45
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
00:50
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
01:45
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
03:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mostyka V.K.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 20.12, 21.12, 25.12, 29.12...
11:15
Czas przejazdu 11 h. 55 min

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

23:10

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

85
11:15
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
20:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
23:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilskij M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 24.12, 28.12...
11:15
Czas przejazdu 11 h. 55 min

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

23:10

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

85
11:15
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
20:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
23:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
22:35
Czas przejazdu 10 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

10:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

93
22:35
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
10:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
20:25
Czas przejazdu 10 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

94
20:25
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ПАЛЬКО ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu 13 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

95
20:45
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
19:10
Czas przejazdu 12 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

07:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

101
19:10
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
20:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
20:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
01:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
02:25
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
03:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Netiszyn
"Przystanek; ul. Rynkova 2"
04:35
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
05:10
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
06:05
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
07:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

25.12, 28.12...
19:10
Czas przejazdu 12 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

07:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

101
19:10
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
20:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
20:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
01:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
02:25
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
03:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Netiszyn
"Przystanek; ul. Rynkova 2"
04:35
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
05:10
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
06:05
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
07:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:25
Czas przejazdu 08 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

120
22:25
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
23:45
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
03:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
05:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:00
Czas przejazdu 09 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

09:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

125
22:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
07:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, nie
10:30
Czas przejazdu 19 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

140
10:30
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
10:55
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
14:05
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:40
Rzeszów
"Chmielnicki; Ukraina, Chmielnicki"
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
10:30
Czas przejazdu 19 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

140
10:30
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
10:55
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
14:05
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:40
Rzeszów
"Chmielnicki; Ukraina, Chmielnicki"
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:50
Czas przejazdu 12 h. 15 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

05:05
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

150
16:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
20:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
22:05
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
00:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
02:35
Netiszyn
"Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1"
03:00
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
03:30
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
04:20
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
05:05
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.12, 22.12, 23.12...
19:10
Czas przejazdu 12 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

07:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

221
19:10
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
20:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
20:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Chmielnicki; Ukraina, Chmielnicki"
01:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
02:25
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
03:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Netiszyn
"Przystanek; ul. Rynkova 2"
04:35
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
05:10
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
06:05
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
07:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin

Bus Lublin - Chmielnicki

Ukraiński Chmielnicki jest miastem położonym z zachodniej części kraju i stolicą obwodu chmielnickiego.

W naszej ofercie znajdą Państwo codzienne połączenia autobusowe Lublin – Chmielnicki, wyróżniające się komfortem i konkurencyjnymi cenami. Przejazdy realizowane są nowoczesnymi pojazdami (busy oraz autobusy), posiadającymi wszystkie niezbędne ubezpieczenia i atesty techniczne.

Zakup biletu oraz rezerwacja dostępne są za pośrednictwem naszej wyszukiwarki – zachęcamy do skorzystania.