Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Chmielnicki w 2019 rok roku

pon, pią
23:50
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

11:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

64,00 
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vlasava
  • VOLVO 9700 H

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, sob
23:50
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

11:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

64,82 
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

13.02, 16.02, 18.02, 20.02, 23.02...
19:30
10 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

07:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

70,05 
19:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
21:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
01:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
02:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Netiszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
04:35
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
05:10
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
06:05
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
07:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.
  • Setra
Codziennie
14:30
11 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

01:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

70,44 
14:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
20:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
21:30
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

08:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

70,44 
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
04:25
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
05:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
22:00
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

09:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

75,00 
21:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
07:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, sob
22:00
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

76,50 
22:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
Codziennie
23:50
10 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

78,90 
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
04:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
05:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
08:20
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
08:50
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
09:40
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
10:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Setra
pon, pią
17:20
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

05:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

84,22 
17:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
19:05
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
23:45
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
00:50
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
01:45
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
03:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mostyka V.K.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
14:10
11 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

01:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

88,04 
14:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
20:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
Codziennie
16:50
12 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

05:05
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
20:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
03:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
03:30
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
04:20
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
05:05
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, czw, pią, sob, nie
20:25
11 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
20:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
22:15
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
02:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
03:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
04:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:55
Zdołbunów
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
04:40
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
05:25
Shums'k
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
05:45
Ostróg
Pomnik żołnierzy-Afgańczyków, ul. Skhidna
06:00
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
06:20
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
06:35
Połonne
Dworzec autobusowy Połonne, ul. Akademika Gerasymchuka
06:45
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
06:50
Izjasław
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
07:15
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
07:40
Krasyłiw
Stacja benzynowa SHELL, autostrada N-03
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
20:25
11 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,08 
20:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
00:15
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
03:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
04:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:40
Krzemieniec
Stacja benzynowa WOG, ul. Liaturynskoi 17
05:25
Shums'k
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
05:45
Ostróg
Pizzeria Maestro, ul. Valowa
06:00
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
06:20
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
06:30
Połonne
Dworzec autobusowy Połonne, ul. Akademika Gerasymchuka
06:40
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
06:40
Izjasław
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
07:15
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
07:40
Krasyłiw
Stacja benzynowa SHELL, autostrada N-03
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
pon, wto, śro, sob
20:25
10 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

91,11 
20:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП ПАЛЬКО ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА
  • КЛАС ЛЮКС
wto, czw, nie
20:45
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

95,38 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, sob, nie
22:35
10 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

10:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103,00 
22:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
00:35
11 godz. 5 min w drodze

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

12:40

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

117,70 
00:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
12:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
W poniedziałki
06:10
9 godz. 20 min w drodze

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

16:30

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

132,60 
06:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Bus Lublin - Chmielnicki

Ukraiński Chmielnicki jest miastem położonym z zachodniej części kraju i stolicą obwodu chmielnickiego.

W naszej ofercie znajdą Państwo codzienne połączenia autobusowe Lublin – Chmielnicki, wyróżniające się komfortem i konkurencyjnymi cenami. Przejazdy realizowane są nowoczesnymi pojazdami (busy oraz autobusy), posiadającymi wszystkie niezbędne ubezpieczenia i atesty techniczne.

Zakup biletu oraz rezerwacja dostępne są za pośrednictwem naszej wyszukiwarki – zachęcamy do skorzystania.