Bilety autobusowe

Lublin - Chmielnicki

od 69 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Lublin – Chmielnicki

00:35
24 paź
w drodze 11 godz. 05 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

12:40
24 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

118
00:35
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
12:40
24 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
24 paź
w drodze 13 godz. 45 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
24 paź

Chmielnicki

,

109
01:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
24 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:30
24 paź
w drodze 13 godz. 45 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
24 paź

Chmielnicki

,

109
01:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
24 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:30
24 paź
w drodze 14 godz. 45 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
24 paź

Chmielnicki

116
00:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
24 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:30
24 paź
w drodze 14 godz. 45 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
24 paź

Chmielnicki

116
00:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
24 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • SETRA_49, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:10
24 paź
w drodze 09 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:30
24 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

95
06:10
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
11:50
Lwów
12:15
Lwów
14:30
Tarnopol
16:30
24 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
24 paź
w drodze 10 godz. 05 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

01:35
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

79
14:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
20:30
Lwów
23:25
Tarnopol
01:35
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
24 paź
w drodze 14 godz. 45 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

01:45
25 paź

Chmielnicki

,

80
10:00
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:45
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Neoplan (49 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 paź
w drodze 13 godz. 45 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

01:45
25 paź

Chmielnicki

,

110
11:00
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:45
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan (49 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 paź
w drodze 13 godz. 45 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

01:45
25 paź

Chmielnicki

,

112
11:00
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:45
25 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
24 paź
w drodze 13 godz. 45 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

01:45
25 paź

Chmielnicki

,

112
11:00
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
01:45
25 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 paź
w drodze 10 godz. 00 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

04:30
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100
17:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
04:30
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 paź
w drodze 10 godz. 00 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

04:30
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100
17:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
04:30
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
24 paź
w drodze 16 godz. 30 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

04:45
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

134
11:15
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
04:45
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Skania Higer A 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
24 paź
w drodze 11 godz. 15 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

05:05
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90
16:50
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
20:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
Szepietówka
04:20
Starokonstantynów
05:05
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
24 paź
w drodze 10 godz. 35 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

06:20
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

72
18:45
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lwów
04:00
Tarnopol
06:20
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:25
24 paź
w drodze 10 godz. 35 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

08:00
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

80
20:25
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Chełm
22:15
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:55
Zdołbunów
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:35
Połonne
06:45
Szepietówka
06:50
Izjasław
07:15
Starokonstantynów
07:40
Krasyłiw
08:00
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:25
24 paź
w drodze 10 godz. 35 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

08:00
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

81
20:25
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:25
Chełm
00:15
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:30
Połonne
06:40
Szepietówka
06:40
Izjasław
07:15
Starokonstantynów
07:40
Krasyłiw
08:00
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
24 paź
w drodze 10 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

08:50
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

70
21:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
Równe
08:50
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
24 paź
w drodze 10 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

09:20
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

75
22:00
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:25
24 paź
w drodze 09 godz. 50 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

10:15
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90
23:25
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
00:15
Chełm
00:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:50
Łuck
05:55
Dubno
06:40
Krzemieniec
07:55
Tarnopol
09:00
Wołoczyska
10:15
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:35
24 paź
w drodze 10 godz. 40 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

10:15
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

93
22:35
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:15
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
24 paź
w drodze 09 godz. 40 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

10:30
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

80
23:50
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
04:15
Kowel
05:20
Łuck
06:25
Równe
07:25
Netiszyn
08:20
Sławuta
08:50
Szepietówka
09:40
Starokonstantynów
10:30
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 paź
w drodze 18 godz. 35 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

13:35
25 paź

Chmielnicki

,

88
18:00
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
24 paź
w drodze 17 godz. 50 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

13:35
25 paź

Chmielnicki

,

102
18:45
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
24 paź
w drodze 17 godz. 05 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

13:35
25 paź

Chmielnicki

,

88
19:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
24 paź
w drodze 16 godz. 15 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

13:35
25 paź

Chmielnicki

,

109
20:20
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
24 paź
w drodze 15 godz. 25 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

13:35
25 paź

Chmielnicki

,

110
21:10
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
24 paź
w drodze 14 godz. 35 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

13:35
25 paź

Chmielnicki

,

88
22:00
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
24 paź
w drodze 14 godz. 35 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

13:35
25 paź

Chmielnicki

,

95
22:00
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
24 paź
w drodze 14 godz. 30 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

13:35
25 paź

Chmielnicki

,

95
22:05
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
18:00
24 paź
w drodze 21 godz. 15 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

83
18:00
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
24 paź
w drodze 20 godz. 30 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

97
18:45
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
24 paź
w drodze 19 godz. 45 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

83
19:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
24 paź
w drodze 18 godz. 55 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

104
20:20
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
24 paź
w drodze 18 godz. 05 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

106
21:10
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
24 paź
w drodze 17 godz. 15 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

83
22:00
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
24 paź
w drodze 17 godz. 15 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

90
22:00
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
24 paź
w drodze 17 godz. 10 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

90
22:05
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
23:50
24 paź
w drodze 15 godz. 25 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

83
23:50
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
24 paź
w drodze 15 godz. 25 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

83
23:50
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
24 paź
w drodze 15 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

83
23:55
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:55
24 paź
w drodze 15 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

83
23:55
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
24 paź
w drodze 17 godz. 15 min

Lublin

Przystanek. miejski MPK naprzeciw PKS, Al. Tysiąclecia/róg Pl.Zamkowy 10

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

113
22:00
24 paź
Lublin
Przystanek. miejski MPK naprzeciw PKS, Al. Tysiąclecia/róg Pl.Zamkowy 10
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
24 paź
w drodze 17 godz. 15 min

Lublin

Przystanek. miejski MPK naprzeciw PKS, Al. Tysiąclecia/róg Pl.Zamkowy 10

16:15
25 paź

Chmielnicki

,

98
22:00
24 paź
Lublin
Przystanek. miejski MPK naprzeciw PKS, Al. Tysiąclecia/róg Pl.Zamkowy 10
16:15
25 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
24 paź
w drodze 24 godz. 22 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:42
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

95
15:20
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:42
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
24 paź
w drodze 22 godz. 52 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:42
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

117
16:50
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:42
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 paź
w drodze 22 godz. 12 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:42
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

124
17:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:42
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra, Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:25
24 paź
w drodze 20 godz. 17 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:42
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

117
19:25
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:42
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:25
24 paź
w drodze 20 godz. 17 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:42
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

117
19:25
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:42
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
24 paź
w drodze 19 godz. 22 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

16:42
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

124
20:20
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:42
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Yutong(СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
24 paź
w drodze 25 godz. 00 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

17:20
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

103
15:20
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:20
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
24 paź
w drodze 23 godz. 30 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

17:20
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

126
16:50
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:20
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
24 paź
w drodze 22 godz. 50 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

17:20
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

133
17:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:20
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:25
24 paź
w drodze 20 godz. 55 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

17:20
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

126
19:25
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:20
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:25
24 paź
w drodze 20 godz. 55 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

17:20
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

126
19:25
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:20
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
24 paź
w drodze 20 godz. 00 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

17:20
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

133
20:20
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:20
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
24 paź
w drodze 18 godz. 50 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

17:20
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

97
21:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:20
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:15
24 paź
w drodze 18 godz. 05 min

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

17:20
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

119
22:15
24 paź
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
17:20
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
  • Autobus
  • Неоплан , Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:15
24 paź
w drodze 18 godz. 05 min

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

17:20
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

123
22:15
24 paź
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
17:20
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
24 paź
w drodze 16 godz. 50 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

17:20
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66

105
23:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
17:20
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky-2, ul. Shevchenko 66
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:35
24 paź
w drodze 26 godz. 55 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

02:30
26 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

122
22:35
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:30
26 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra, Van Hool(59)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Lublin – Chmielnicki

10:30
24 paź
w drodze 18 godz. 20 min

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

05:50
25 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

140
10:30
24 paź
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:55
Legnica
14:05
Wrocław
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
25 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin

Bus Lublin - Chmielnicki

Ukraiński Chmielnicki jest miastem położonym z zachodniej części kraju i stolicą obwodu chmielnickiego.

W naszej ofercie znajdą Państwo codzienne połączenia autobusowe Lublin – Chmielnicki, wyróżniające się komfortem i konkurencyjnymi cenami. Przejazdy realizowane są nowoczesnymi pojazdami (busy oraz autobusy), posiadającymi wszystkie niezbędne ubezpieczenia i atesty techniczne.

Zakup biletu oraz rezerwacja dostępne są za pośrednictwem naszej wyszukiwarki – zachęcamy do skorzystania.