Rozkład jazdy PKS Lublin – Chmielnicki

00:35
1 lip
11:50
1 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,17
00:35
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
11:50
1 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 lip
16:15
1 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
91,33
00:30
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
1 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 lip
16:15
1 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
91,33
00:30
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
1 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:30
1 lip
16:15
1 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
84,58
00:30
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
1 lip
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
1 lip
01:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
74,16
14:30
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
20:30
Lwów
20:50
Lwów
23:25
Tarnopol
01:35
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
1 lip
02:30
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
120,40
00:15
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:30
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:15
1 lip
02:30
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,81
05:15
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:30
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:15
1 lip
03:30
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
78,63
05:15
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
03:30
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:15
1 lip
03:40
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Bus "Chmielnicki-2", ulica Shevchenko; dom 66
Kupić za
78,63
05:15
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
03:40
2 lip
Chmielnicki
Bus "Chmielnicki-2", ulica Shevchenko; dom 66
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
1 lip
04:30
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,00
17:30
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
04:30
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
1 lip
04:30
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,00
17:30
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
04:30
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
1 lip
05:05
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
80,00
16:50
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
20:50
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
Szepietówka
04:20
Starokonstantynów
05:05
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
1 lip
06:20
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
75,66
18:45
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
01:00
Lwów
04:00
Tarnopol
06:20
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:25
1 lip
08:00
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,00
20:25
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Chełm
22:15
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:55
Zdołbunów
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:35
Połonne
06:45
Szepietówka
06:50
Izjasław
07:15
Starokonstantynów
07:40
Krasyłiw
08:00
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:25
1 lip
08:00
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
70,10
20:25
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:25
Chełm
00:15
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
Dubno
04:30
Równe
04:40
Krzemieniec
05:25
Shums'k
05:45
Ostróg
06:00
Netiszyn
06:20
Sławuta
06:30
Połonne
06:40
Szepietówka
06:40
Izjasław
07:15
Starokonstantynów
07:40
Krasyłiw
08:00
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 lip
08:00
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
92,70
22:25
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
08:00
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
1 lip
08:50
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
74,16
21:30
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
Równe
08:50
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 lip
09:20
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
80,00
22:00
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
Tarnopol
09:20
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:25
1 lip
10:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,00
23:25
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
00:15
Chełm
00:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:50
Łuck
05:55
Dubno
06:40
Krzemieniec
07:55
Tarnopol
09:00
Wołoczyska
10:15
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
1 lip
10:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
92,70
22:35
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:15
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
1 lip
10:20
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
98,37
20:45
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
Lwów
07:25
Złoczów
08:25
Tarnopol
09:15
Wołoczyska
10:20
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
1 lip
10:20
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
92,70
22:45
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:20
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
1 lip
13:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
119,00
17:50
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
1 lip
13:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
103,86
18:45
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
1 lip
13:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
85,76
19:30
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 lip
13:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
92,51
20:20
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 lip
13:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
112,94
21:10
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 lip
13:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
112,94
21:10
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 lip
13:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
85,76
22:00
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
1 lip
13:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
96,30
22:05
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
22:25
1 lip
13:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
118,16
22:25
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
2 lip
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
1 lip
13:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
105,76
17:50
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
2 lip
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 lip
13:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
85,76
20:20
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
2 lip
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:10
1 lip
13:35
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Kupić za
118,52
15:10
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
13:35
2 lip
Chmielnicki
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
117,82
17:50
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
102,68
18:45
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
84,58
19:30
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
91,33
20:20
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
111,76
21:10
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
111,76
21:10
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
84,58
22:00
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
95,12
22:05
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
23:55
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
84,58
23:55
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
84,58
23:55
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
116,98
22:25
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
104,58
17:50
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
84,58
20:20
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
1 lip
16:15
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
,
Kupić za
84,58
23:50
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
16:15
2 lip
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:35
1 lip
02:30
3 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
128,64
22:35
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
02:30
3 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Lublin – Chmielnicki

10:30
1 lip
05:50
2 lip
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
140,00
10:30
1 lip
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
10:55
Legnica
14:05
Wrocław
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
2 lip
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin

Bus Lublin - Chmielnicki

Ukraiński Chmielnicki jest miastem położonym z zachodniej części kraju i stolicą obwodu chmielnickiego.

W naszej ofercie znajdą Państwo codzienne połączenia autobusowe Lublin – Chmielnicki, wyróżniające się komfortem i konkurencyjnymi cenami. Przejazdy realizowane są nowoczesnymi pojazdami (busy oraz autobusy), posiadającymi wszystkie niezbędne ubezpieczenia i atesty techniczne.

Zakup biletu oraz rezerwacja dostępne są za pośrednictwem naszej wyszukiwarki – zachęcamy do skorzystania.