Rozkład jazdy PKS Chmielnicki – Łódź

09:30
23 kwi
15:25
23 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
182,00
09:30
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
15:25
23 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 kwi
01:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
126,44
09:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
10:25
Wołoczyska
10:40
Podwołoczyska
11:30
Tarnopol
12:50
Złoczów
14:40
Lwów
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:45
Jarosław
20:00
Nisko
20:30
Stalowa Wola
21:20
Sandomierz
21:55
Opatów
23:05
Kielce
00:20
Piotrków Trybunalski
01:00
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 kwi
01:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
133,47
09:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:45
Jarosław
20:00
Nisko
20:30
Stalowa Wola
21:20
Sandomierz
21:55
Opatów
23:05
Kielce
00:20
Piotrków Trybunalski
01:00
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 kwi
01:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
155,10
09:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
01:00
24 kwi
Łódź
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 kwi
01:05
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
260,00
16:30
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
01:05
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 kwi
01:10
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
160,00
09:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
01:10
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
23 kwi
01:30
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
130,00
11:10
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
01:30
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
23 kwi
01:30
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
135,48
11:10
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
01:30
24 kwi
Łódź
  • Autobus
  • SETRA 80
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
23 kwi
01:30
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
136,12
11:10
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
01:30
24 kwi
Łódź
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
23 kwi
03:50
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
135,00
11:50
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
03:50
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
23 kwi
03:50
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
132,95
11:50
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
03:50
24 kwi
Łódź
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
23 kwi
08:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
133,47
12:30
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
13:15
Starokonstantynów
14:10
Szepietówka
14:55
Sławuta
15:25
Netiszyn
16:50
Równe
18:35
Łuck
19:55
Kowel
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:00
Chełm
01:05
Lublin
02:00
Puławy
03:10
Radom
04:15
Grójec
05:30
Warszawa
06:30
Błonie
06:45
Bramki
07:00
Sochaczew
07:15
Łowicz
07:35
Głowno
08:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
23 kwi
08:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
150,00
12:30
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
08:00
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
23 kwi
08:45
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
155,10
12:30
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
08:45
24 kwi
Łódź
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 kwi
09:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
96,41
17:30
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
21:40
Równe
23:25
Łuck
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
09:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 kwi
09:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
112,23
17:30
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
09:00
24 kwi
Łódź
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
23 kwi
10:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
104,33
17:40
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
19:30
Tarnopol
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
23 kwi
10:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
140,00
16:50
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
10:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
10:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
158,75
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
10:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • М3--ІІІ, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
10:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
153,23
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
10:00
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
10:10
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
163,56
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
10:10
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
10:10
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
158,04
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
10:10
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
10:10
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
163,56
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
10:10
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
10:10
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
158,04
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
10:10
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
12:30
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
248,56
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
12:30
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
12:30
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
243,04
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
12:30
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 kwi
13:15
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
133,47
19:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:40
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 kwi
13:15
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
155,10
19:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
13:15
24 kwi
Łódź
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
13:15
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
175,00
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
13:15
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • М3--ІІІ, VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 kwi
13:25
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
160,00
19:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
13:25
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
13:25
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
168,56
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
13:25
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
15:20
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
268,56
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
15:20
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
15:20
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
263,04
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
15:20
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
15:25
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
164,56
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
15:25
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
15:25
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
159,04
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
15:25
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
15:25
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
249,56
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
15:25
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
15:25
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
244,04
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
15:25
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
18:35
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
288,56
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
18:35
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
18:35
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
283,04
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
18:35
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
19:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
263,04
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
19:00
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 kwi
19:00
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
263,04
16:00
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
19:00
24 kwi
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Chmielnicki – Łódź

11:10
23 kwi
01:30
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
117,08
11:10
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
13:15
Tarnopol
15:45
Lwów
16:45
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Warszawa
01:30
24 kwi
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
23 kwi
03:50
24 kwi
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
125,34
11:50
23 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
14:30
Tarnopol
17:20
Lwów
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:05
Zamość
22:30
Lublin
23:15
Puławy
00:00
Radom
00:40
Grójec
01:15
Piaseczno
01:50
Warszawa
03:50
24 kwi
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź