Rozkład jazdy PKS Chmielnicki – Łódź

11:00
24 cze
00:35
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
111,03
11:00
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
11:55
Starokonstantynów
12:55
Szepietówka
13:25
Sławuta
14:10
Netiszyn
15:15
Równe
16:30
Łuck
17:50
Kowel
19:00
20:15
Lublin
22:40
Warszawa
00:35
25 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
24 cze
00:40
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
120,00
11:00
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
00:40
25 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
24 cze
01:00
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
146,38
09:00
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
10:25
Wołoczyska
10:40
Podwołoczyska
11:30
Tarnopol
12:50
Złoczów
14:40
Lwów
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:45
Jarosław
20:00
Nisko
20:30
Stalowa Wola
21:20
Sandomierz
21:55
Opatów
23:05
Kielce
00:20
Piotrków Trybunalski
01:00
25 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
24 cze
01:00
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
146,38
09:00
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:45
Jarosław
20:00
Nisko
20:30
Stalowa Wola
21:20
Sandomierz
21:55
Opatów
23:05
Kielce
00:20
Piotrków Trybunalski
01:00
25 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
24 cze
03:50
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
139,05
11:50
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
03:50
25 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
24 cze
03:50
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
145,81
11:50
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
03:50
25 cze
Łódź
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
24 cze
08:00
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
120,85
16:20
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
18:35
Tarnopol
22:10
Lwów
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
Warszawa
08:00
25 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
24 cze
08:00
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
140,00
12:30
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
08:00
25 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 cze
09:00
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
111,79
17:30
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
21:40
Równe
23:25
Łuck
00:20
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
09:00
25 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
24 cze
10:00
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
111,28
17:40
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
19:30
Tarnopol
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
25 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 cze
13:15
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
146,37
19:00
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:40
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
25 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
24 cze
03:50
26 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
140,55
14:50
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
03:50
26 cze
Łódź
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Chmielnicki – Łódź

11:10
24 cze
01:30
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Kupić za
128,40
11:10
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
13:15
Tarnopol
15:45
Lwów
16:45
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Warszawa
01:30
25 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
24 cze
12:45
25 cze
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Kupić za
135,95
19:30
24 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
20:25
Wołoczyska
21:15
Tarnopol
22:25
Złoczów
23:35
Lwów
00:45
Żółkiew
01:25
Czerwonohrad
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
08:55
Puławy
11:00
Opoczno
11:30
Tomaszów Mazowiecki
12:45
25 cze
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź