Rozkład jazdy PKS Wrocław – Chmielnicki

13:45
05:50
21 gru
ul. Sucha 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
220,00
13:45
20 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
05:50
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
06:00
21 gru
ul. Sucha 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
220,00
15:00
20 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
06:00
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
06:45
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
280,00
11:45
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
06:45
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
07:20
21 gru
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
250,08
13:00
20 gru
Wrocław
,
07:20
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
09:30
21 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
201,70
14:00
20 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
09:35
21 gru
281,80
07:30
20 gru
Wrocław
09:35
21 gru
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
10:50
21 gru
330,96
17:00
20 gru
Wrocław
10:50
21 gru
Chmielnicki
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
12:20
21 gru
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
216,10
19:00
20 gru
Wrocław
,
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa
07:20
Lwów
07:50
Stryiska St, 109
10:20
Tarnopol
12:20
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
12:20
21 gru
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
Dw. Autobusowy, ul. Winnickie Szose 8
240,00
19:00
20 gru
Wrocław
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
12:20
21 gru
Chmielnicki
Dw. Autobusowy, ul. Winnickie Szose 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
12:20
21 gru
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
Dw. Autobusowy, ul. Winnickie Szose 8
240,00
19:00
20 gru
Wrocław
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
12:20
21 gru
Chmielnicki
Dw. Autobusowy, ul. Winnickie Szose 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
13:35
21 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
277,86
11:00
20 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
13:35
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
221,76
11:30
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
13:35
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
254,82
12:00
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:10
13:35
21 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
263,46
12:10
20 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:35
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
277,76
13:00
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:35
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
221,76
13:00
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
13:35
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
263,46
13:30
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
13:35
21 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
228,88
14:00
20 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
13:35
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
234,64
16:00
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
13:35
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
241,76
12:00
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
13:35
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
261,76
13:30
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
13:35
21 gru
ul. Sucha 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
261,76
13:45
20 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:35
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
281,76
11:45
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
13:35
21 gru
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
271,76
16:00
20 gru
Wrocław
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
13:35
21 gru
ul. Sucha 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
261,76
15:00
20 gru
Wrocław
ul. Sucha 1/11
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:35
21 gru
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
261,86
13:00
20 gru
Wrocław
,
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
13:35
21 gru
VROTSLAV,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
286,36
13:30
20 gru
Wrocław
VROTSLAV,
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
13:35
21 gru
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
258,52
16:00
20 gru
Wrocław
,
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
13:35
21 gru
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
258,52
16:00
20 gru
Wrocław
,
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:35
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
281,76
11:45
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
13:35
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
241,76
12:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
13:35
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
241,76
12:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:35
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
277,76
13:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
13:35
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
261,76
13:30
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
13:35
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
261,76
13:30
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
13:35
21 gru
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
261,76
15:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
13:35
21 gru
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
301,76
16:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
13:35
21 gru
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
301,76
16:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
325,88
11:00
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
326,54
11:00
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
353,12
11:45
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
290,66
07:30
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
290,66
12:00
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
313,38
14:00
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
294,80
13:00
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
325,88
11:00
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
300,08
13:00
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
353,12
13:00
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Berkhof (49 seats), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
300,08
11:30
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
353,12
14:10
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
326,54
13:30
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
273,12
16:00
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
13:35
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
326,54
15:00
20 gru
Wrocław
13:35
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН_26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
217,32
11:30
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
250,38
12:00
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
273,32
13:00
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
217,32
13:00
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
259,02
13:30
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
16:15
21 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
224,44
14:00
20 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
230,20
16:00
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
489,54
17:30
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
316,64
17:35
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
16:15
21 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
237,84
18:40
20 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16:15
21 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
224,44
19:00
20 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16:15
21 gru
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
230,20
19:00
20 gru
Wrocław
,
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
273,42
20:20
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
237,32
12:00
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
257,32
13:30
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
317,32
17:35
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
16:15
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
277,32
11:45
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16:15
21 gru
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
267,32
16:00
20 gru
Wrocław
DWORZEC PKS ul. Sucha 1-11
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16:15
21 gru
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
267,32
19:00
20 gru
Wrocław
Dw. Autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16:15
21 gru
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
267,32
19:00
20 gru
Wrocław
Dw. Autobusowa, ul. Sucha 1
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16:15
21 gru
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
257,42
13:00
20 gru
Wrocław
,
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16:15
21 gru
VROTSLAV,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
281,92
13:30
20 gru
Wrocław
VROTSLAV,
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16:15
21 gru
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
254,08
16:00
20 gru
Wrocław
,
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16:15
21 gru
,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
254,08
16:00
20 gru
Wrocław
,
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16:15
21 gru
VROTSLAV,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
257,42
16:00
20 gru
Wrocław
VROTSLAV,
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16:15
21 gru
VROTSLAV,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
257,42
16:00
20 gru
Wrocław
VROTSLAV,
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
16:15
21 gru
VROTSLAV,
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
274,42
17:55
20 gru
Wrocław
VROTSLAV,
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
16:15
21 gru
, Dw.PKS.ul.Sycha,1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
257,42
18:40
20 gru
Wrocław
, Dw.PKS.ul.Sycha,1/11
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
16:15
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
277,32
11:45
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
16:15
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
237,32
12:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
16:15
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
237,32
12:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16:15
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
273,32
13:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16:15
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
257,32
13:30
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16:15
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
257,32
13:30
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:35
16:15
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
237,32
15:35
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16:15
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
277,32
16:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16:15
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
277,32
16:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16:15
21 gru
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
297,32
16:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16:15
21 gru
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
297,32
16:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 10, Dw. Autobusowy , ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
16:15
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
237,32
17:55
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16:15
21 gru
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
267,32
19:00
20 gru
Wrocław
WROCŁAW 1, Tymczasowy Dw. Autobusowy przy ul. Joannitów 13
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
348,68
11:45
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
286,22
07:30
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
286,22
12:00
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
268,68
19:00
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
375,12
19:00
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra 250 (51 seats), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
290,36
13:00
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
286,22
17:35
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Vanhool Vastransauto (57 seats), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
308,94
14:00
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
290,36
13:00
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
295,64
13:00
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
348,68
13:00
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Berkhof (49 seats), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
348,68
14:10
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
322,10
13:30
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
289,20
18:40
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Man (57 seats), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
295,64
20:20
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Polyanskiy (51 seats), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
375,12
19:00
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra 250 (51 seats), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
308,94
17:35
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
268,68
16:00
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • bus, СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
16:15
21 gru
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
286,22
17:35
20 gru
Wrocław
16:15
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), СЕТРА_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Wrocław – Chmielnicki

14:20
05:50
21 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
216,10
14:20
20 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
05:50
21 gru
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
216,10
15:00
20 gru
Wrocław
Wrocław, ul. Sucha, 1-11
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10:30
21 gru
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
274,00
13:00
20 gru
Wrocław
PKS „Wrocław”, Dzhoanitiv Ulica; dom 13
14:25
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
Tarnopol
10:30
21 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.