Rozkład jazdy PKS Wrocław – Chmielnicki

10:30
21 cze
02:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
140,00
10:30
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
21 cze
05:50
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
113,30
14:20
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:50
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
21 cze
06:00
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
120,17
11:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
21 cze
06:00
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
113,30
15:00
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:00
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
21 cze
06:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
115,00
11:45
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
21 cze
09:30
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
136,20
14:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
21 cze
10:20
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
121,07
07:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
10:05
Gliwice
10:45
Zabrze
12:40
Katowice
14:35
Kraków
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
Lwów
07:25
Złoczów
08:25
Tarnopol
09:15
Wołoczyska
10:20
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 cze
10:30
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
117,00
13:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
Tarnopol
10:30
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
21 cze
10:40
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
131,69
17:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
21 cze
10:40
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
140,00
17:00
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:40
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
21 cze
12:20
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
121,07
19:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
Tarnopol
12:20
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
156,83
09:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
165,76
10:30
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
140,90
11:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
164,39
11:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • MAH A-32(free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
135,76
11:30
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
130,76
11:45
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
123,76
13:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
135,76
13:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
135,76
13:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
156,83
13:30
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
144,72
14:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
135,90
14:10
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
141,70
16:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
133,61
15:00
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
165,76
09:00
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
135,76
13:30
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
145,76
17:00
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
21 cze
13:35
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
133,61
14:20
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
22 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
155,65
09:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,72
11:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
134,58
11:30
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
129,58
11:45
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
122,58
13:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
134,58
13:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
134,58
13:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
155,65
13:30
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
143,54
14:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
134,72
14:10
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
155,73
15:30
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
140,52
16:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
140,52
17:30
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
124,58
17:30
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
124,58
17:30
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
143,54
19:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
140,52
19:20
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
137,34
20:20
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
09:00
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
164,58
09:00
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
134,58
13:30
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,58
17:35
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
144,58
17:00
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
124,58
19:20
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
21 cze
16:15
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
134,58
15:30
21 cze
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
22 cze
Chmielnicki
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
21 cze
20:00
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
185,60
13:30
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), VOLVO B10B
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
21 cze
20:00
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
153,82
21:10
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free), VOLVO B10B
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Wrocław – Chmielnicki

14:20
21 cze
05:50
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,00
14:20
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
21 cze
05:50
22 cze
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
125,00
15:00
21 cze
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
22 cze
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław