Rozkład jazdy PKS Wrocław – Chmielnicki

10:30
22 lut
02:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
150,00
10:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:00
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
22 lut
02:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
150,00
10:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
22 lut
02:35
23 lut
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Kupić za
125,00
10:30
22 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
KIROVOGRAD
KRYWYJ RIH
02:35
23 lut
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
22 lut
05:50
23 lut
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Kupić za
110,00
15:00
22 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
GORZÓW WIELKOPOLSKI
ŚWIEBODZIN
ZIELONA GÓRA
NOWA SÓL
LUBIN
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
05:50
23 lut
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
22 lut
06:00
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
120,34
11:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
22 lut
06:10
23 lut
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Kupić za
120,00
11:00
22 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
06:10
23 lut
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
22 lut
06:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
140,00
11:45
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
22 lut
06:45
23 lut
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Kupić za
140,00
11:45
22 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
06:45
23 lut
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
22 lut
09:30
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
119,53
14:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 lut
10:30
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
117,00
13:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
14:25
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
Tarnopol
10:30
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 lut
10:30
23 lut
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Kupić za
120,00
13:00
22 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
10:30
23 lut
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
22 lut
10:40
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
148,01
17:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
23:00
Tarnów
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
22 lut
10:40
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
105,72
17:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
23:00
Tarnów
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
22 lut
12:20
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
106,25
19:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
07:50
ulica Stryiska; dom 109
10:20
Tarnopol
12:20
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
22 lut
12:20
23 lut
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Kupić za
120,00
19:00
22 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
GORZÓW WIELKOPOLSKI
KOTRZYN NAD ODRĄ
SŁUBICE
ZIELONA GÓRA
NOWA SÓL
SZPROTAWA
CHOJNÓW
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
LWIW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
12:20
23 lut
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
161,38
10:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
161,38
10:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
136,68
11:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
131,38
11:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
141,38
11:45
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
119,38
13:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
131,38
13:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
131,38
13:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
KHMEL'NICKIY
Kupić za
137,63
13:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
127,00
14:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
117,70
14:10
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
154,90
13:30
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
138,97
16:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
22 lut
13:35
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
138,97
16:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
13:35
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
135,64
11:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
130,34
11:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
140,34
11:45
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
118,34
13:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
130,34
13:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
130,34
13:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
KHMEL'NICKIY
Kupić za
136,59
13:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
125,96
14:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
116,66
14:10
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
123,31
17:35
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
120,60
18:40
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
125,96
19:00
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:20
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
123,31
19:20
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool(59), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:20
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
116,53
20:20
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
13:30
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
153,86
13:30
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
22 lut
16:15
23 lut
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
KHMEL'NICKIY
Kupić za
146,54
15:55
22 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
137,93
16:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
137,93
16:00
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
22 lut
16:15
23 lut
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
KHMEL'NICKIY
Kupić za
146,54
17:55
22 lut
Wrocław
Przystanek autobusowy Wrocław, Przystanek autobusowy Wrocław
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
22 lut
16:15
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
KHMEL'NICKIY
Kupić za
130,26
18:40
22 lut
Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
16:15
23 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
22 lut
20:00
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
162,88
13:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Dzhoanitiv; dom 13
20:00
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), VOLVO B10B
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
22 lut
20:00
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
125,64
18:40
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
20:00
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), VOLVO B10B
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
22 lut
20:00
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
134,99
21:10
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
20:00
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free), VOLVO B10B
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Wrocław – Chmielnicki

14:20
22 lut
05:50
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,00
14:20
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
22 lut
09:20
23 lut
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
Kupić za
106,25
07:30
22 lut
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy "Wrocław", ulica Sucha; dom 1/11
09:15
Opole
10:35
Gliwice
11:10
Zabrze
12:55
Katowice
14:45
Kraków
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
07:25
Tarnopol
09:20
23 lut
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław