Rozkład jazdy PKS Wrocław – Chmielnicki

14:20
17 sie
05:50
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
113,30
14:20
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:50
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
17 sie
06:00
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
120,17
11:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
17 sie
06:00
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
113,30
15:00
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:00
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
17 sie
06:10
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
116,25
07:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:20
Opole
10:30
Katowice
12:10
Kraków
14:00
Tarnów
15:40
Rzeszów
17:30
Janów Lubelski
18:50
Zamość
19:50
Hrubieszów
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:10
Dubno
02:50
Krzemieniec
04:10
Tarnopol
06:10
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
17 sie
06:45
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
115,00
11:45
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:45
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 sie
09:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
134,13
14:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
17 sie
10:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
122,40
13:00
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:30
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
17 sie
10:40
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
131,69
17:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
17 sie
10:40
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
140,00
17:00
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:40
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
12:20
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
119,23
19:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
Tarnopol
12:20
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
154,44
09:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
140,35
11:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
135,21
11:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
146,98
12:10
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
154,44
13:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
142,51
14:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
135,35
14:10
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
132,08
14:45
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
133,06
14:20
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
160,21
17:00
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
133,06
15:00
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
165,21
09:00
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
135,21
13:30
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
153,28
09:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,19
11:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
134,05
11:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
153,28
13:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
141,35
14:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:10
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
134,19
14:10
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:45
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
130,92
14:45
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
155,20
15:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:25
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
130,92
16:25
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
124,05
17:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
124,05
17:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
126,14
17:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
126,14
17:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
138,37
17:35
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
136,89
18:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
136,89
18:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
134,19
18:40
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
135,39
19:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
141,35
19:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
138,37
19:20
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
135,24
20:20
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
134,05
15:30
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
159,05
17:00
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,05
17:35
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
164,05
09:00
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
134,05
13:30
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
17 sie
20:00
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
182,78
13:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), VOLVO B10B
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
17 sie
20:00
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
139,85
18:40
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free), VOLVO B10B
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
17 sie
20:00
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
151,49
21:10
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free), VOLVO B10B
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
158,12
15:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:25
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
133,84
16:25
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
126,97
17:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
126,97
17:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
129,06
17:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
129,06
17:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
141,29
17:35
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,81
18:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,81
18:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
137,11
18:40
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
138,31
19:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
144,27
19:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
141,29
19:20
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
138,16
20:20
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
148,75
21:10
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
146,97
20:40
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
136,97
15:30
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
141,97
17:35
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
157,66
15:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
126,51
17:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
128,60
17:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
128,60
17:30
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
140,83
17:35
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,35
18:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
139,35
18:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
136,65
18:40
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
137,85
19:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
143,81
19:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
140,83
19:20
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
137,70
20:20
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
148,29
21:10
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:40
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
146,51
20:40
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
136,51
15:30
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
141,51
17:35
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
167,36
22:00
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
166,90
22:00
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
167,36
22:00
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
166,90
22:00
17 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
18 sie
Chmielnicki
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Wrocław – Chmielnicki

14:20
17 sie
05:50
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
110,00
14:20
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
17 sie
05:50
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
125,00
15:00
17 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław