Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Chmielnicki w 2018 rok roku

19:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:05
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
19:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 26.12, 27.12, 31.12...
14:45
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:45
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 19 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 27.12...
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 14.12, 16.12, 17.12, 26.12, 27.12...
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 19 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 19 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
14:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 13.12, 14.12, 15.12, 25.12, 28.12...
10:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
10:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
15:40
ВРОЦЛАВ (PALTOUR); АС,ул.Суха,1 тел.:+48 787-507-488
Czas przejazdu 16 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:55
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40+1 dzień
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:45
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:40
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 14.12, 15.12, 16.12, 17.12, 18.12...
15:40
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 17 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 14.12, 15.12, 16.12, 17.12, 18.12...
Codziennie
19:00
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

110
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:20
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

114
14:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu 14 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

114
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
13:05
Czas przejazdu 16 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

05:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

114
13:05
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
16:25
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
18:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:05
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 26.12, 27.12, 31.12...
19:00
Czas przejazdu 17 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

117
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
14:45
Czas przejazdu 18 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

09:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

120
14:45
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
17:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
19:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
04:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu 18 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

120
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:45
Czas przejazdu 18 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:45
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

120
11:45
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
06:45
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:00
Czas przejazdu 19 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

121
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
12:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
14:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
15:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 27.12...
10:40
Czas przejazdu 16 h. 15 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

02:55
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

123
10:40
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
13:35
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
18:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:55
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V. M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

14.12, 16.12, 17.12, 26.12, 27.12...
10:40
Czas przejazdu 15 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

125
10:40
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
13:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
14:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 14 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

125
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
19:25
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:55
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu 19 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

15:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

130
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
15:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WINEW

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, sob
19:00
Czas przejazdu 19 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

14:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

130
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
21:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
22:50
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
01:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
14:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

132
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
15:20
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
17:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
18:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
21:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
08:00
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
10:30
Czas przejazdu 17 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

04:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

135
10:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
17:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:45
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
00:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
04:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yunіvers Sp. z o.o

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

137
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
18:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
20:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
04:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
05:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:25
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:25
Netiszyn
"Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1"
08:20
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
08:50
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
09:40
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
10:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Kas-Trans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

13.12, 14.12, 15.12, 25.12, 28.12...
19:00
Czas przejazdu 17 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

146
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.4
wto, czw, sob
10:30
Czas przejazdu 16 h. 05 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

150
10:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
12:50
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
13:30
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
20:05
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
02:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Mitchenko SM" FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
10:30
Czas przejazdu 16 h. 05 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

150
10:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
12:50
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
13:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
02:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpress-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:40
Czas przejazdu 16 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

ВРОЦЛАВ (PALTOUR); АС,ул.Суха,1 тел.:+48 787-507-488

09:25
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

152
15:40
Wrocław
ВРОЦЛАВ (PALTOUR); АС,ул.Суха,1 тел.:+48 787-507-488
09:25
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ПАЛЬКО ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:20
Czas przejazdu 18 h. 20 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

159
16:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
18:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
20:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
21:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
08:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:00
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

167
13:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
14:25
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
15:20
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
15:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
17:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
20:05
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
21:05
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
21:25
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
08:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
10:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:55
Czas przejazdu 17 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:40
+1 dzień

Chmielnicki

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ;

169
17:55
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
12:40
+1 dzień
Chmielnicki
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ;
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14631 ТЗОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:45
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

195
11:45
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:25
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
15:15
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
16:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:30
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:40
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
03:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
04:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
04:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

14.12, 15.12, 16.12, 17.12, 18.12...
15:40
Czas przejazdu 17 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

200
15:40
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
17:25
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
18:40
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
19:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
21:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:45
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
22:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:25
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
04:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
04:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
07:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
08:15
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

14.12, 15.12, 16.12, 17.12, 18.12...
15:40
Czas przejazdu 17 h. 50 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

201
15:40
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
17:25
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
18:40
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
19:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
21:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:45
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
22:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:25
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
04:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
04:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
07:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
08:15
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław