Bilety autobusowe

Wrocław - Chmielnicki

od 110 zł, 24 paź

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Chmielnicki

10:30
27 paź
w drodze 15 godz. 05 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

02:35
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130
10:30
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
27 paź
w drodze 15 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

02:50
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

125
10:40
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:55
Opole
13:30
Katowice
14:30
Kraków
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
Lwów
00:55
Tarnopol
01:50
Wołoczyska
02:50
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
27 paź
w drodze 15 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

02:50
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

129
10:40
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:55
Opole
13:40
Katowice
14:55
Kraków
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
Lwów
00:55
Tarnopol
02:50
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
27 paź
w drodze 15 godz. 10 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

02:50
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

129
10:40
27 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:50
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:05
27 paź
w drodze 15 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:20
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

114
13:05
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:25
Katowice
18:05
Kraków
21:05
Rzeszów
00:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Lwów
03:10
Tarnopol
05:20
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
27 paź
w drodze 14 godz. 30 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:50
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

114
14:20
27 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:50
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
27 paź
w drodze 18 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:00
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

121
11:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
27 paź
w drodze 14 godz. 00 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:00
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

114
15:00
27 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:00
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
27 paź
w drodze 17 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:15
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120
11:45
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
27 paź
w drodze 13 godz. 50 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:30
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

125
15:40
27 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
27 paź
w drodze 13 godz. 50 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:30
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

128
15:40
27 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:30
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
27 paź
w drodze 18 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

09:30
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

129
14:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
27 paź
w drodze 20 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:30
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

117
13:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Opole
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
Tarnopol
10:30
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
27 paź
w drodze 18 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:30
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

137
15:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:20
Łódź
20:40
Warszawa
23:40
Lublin
02:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
04:15
Kowel
05:20
Łuck
06:25
Równe
07:25
Netiszyn
08:20
Sławuta
08:50
Szepietówka
09:40
Starokonstantynów
10:30
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
27 paź
w drodze 16 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:40
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

127
17:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
27 paź
w drodze 17 godz. 45 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:40
28 paź

Chmielnicki

165
17:55
27 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:40
28 paź
Chmielnicki
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
27 paź
w drodze 17 godz. 55 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:50
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

133
17:55
27 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:50
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
27 paź
w drodze 26 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

143
10:40
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
27 paź
w drodze 26 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

154
10:40
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
27 paź
w drodze 26 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

143
11:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
27 paź
w drodze 26 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

158
11:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • MAH A-32(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
27 paź
w drodze 25 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

138
11:45
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
27 paź
w drodze 23 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

128
12:40
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
27 paź
w drodze 23 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

126
13:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
27 paź
w drodze 24 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

138
13:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
27 paź
w drodze 24 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

138
13:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
27 paź
w drodze 23 godz. 05 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

137
13:30
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
27 paź
w drodze 22 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

140
14:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
27 paź
w drodze 20 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

137
16:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
27 paź
w drodze 23 godz. 15 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

135
14:20
27 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
27 paź
w drodze 22 godz. 35 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

135
15:00
27 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
27 paź
w drodze 26 godz. 55 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:35
28 paź

Chmielnicki

,

146
10:40
27 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:35
28 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
27 paź
w drodze 18 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:50
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130
19:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:20
Katowice
22:50
Kraków
01:20
Rzeszów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
Lwów
12:50
Tarnopol
14:50
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
27 paź
w drodze 26 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

128
12:40
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Interparking (blisko dworca autobusowego), ul. Sucha 13
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
27 paź
w drodze 26 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

126
13:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
27 paź
w drodze 25 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

137
13:30
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
27 paź
w drodze 25 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

140
14:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
27 paź
w drodze 23 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

159
15:30
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
27 paź
w drodze 23 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

137
16:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:25
27 paź
w drodze 22 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

130
16:25
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
27 paź
w drodze 21 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

119
17:30
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
27 paź
w drodze 21 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

119
17:30
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:35
27 paź
w drodze 21 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

151
17:35
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
27 paź
w drodze 21 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

136
18:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
27 paź
w drodze 21 godz. 15 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

136
18:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
27 paź
w drodze 19 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

137
19:20
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
27 paź
w drodze 18 godz. 55 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:15
28 paź

Chmielnicki

,

134
20:20
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:15
28 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
27 paź
w drodze 27 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

20:00
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

174
16:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra (Free), VOLVO B10B
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:10
27 paź
w drodze 21 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

20:00
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

159
21:10
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free), VOLVO B10B
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Wrocław – Chmielnicki

14:20
27 paź
w drodze 14 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:50
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110
14:20
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
27 paź
w drodze 13 godz. 50 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:50
28 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

125
15:00
27 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
28 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław