Rozkład jazdy PKS Wrocław – Chmielnicki

13:45
25 kwi
05:50
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,00
13:45
25 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:50
26 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
25 kwi
06:00
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
120,34
11:00
25 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
26 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
25 kwi
06:00
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,00
15:00
25 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:00
26 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
25 kwi
06:15
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
140,00
11:45
25 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
26 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
25 kwi
07:20
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
146,39
13:00
25 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:20
26 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
25 kwi
09:30
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
126,50
14:00
25 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
26 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
25 kwi
10:40
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
132,16
17:00
25 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:30
Opole
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
26 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
25 kwi
10:40
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
150,00
17:00
25 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:40
26 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
25 kwi
12:20
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
112,44
19:00
25 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
07:50
ulica Stryiska; dom 109
10:20
Tarnopol
12:20
26 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
25 kwi
12:20
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,00
19:00
25 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:20
26 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
25 kwi
12:20
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dw. Autobusowy, ul. Winnickie Szose 8
Kupić za
120,00
19:00
25 kwi
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:20
26 kwi
Chmielnicki
Dw. Autobusowy, ul. Winnickie Szose 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Wrocław – Chmielnicki

14:20
25 kwi
05:50
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,00
14:20
25 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
26 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
25 kwi
05:50
26 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
125,00
15:00
25 kwi
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
26 kwi
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław