Rozkład jazdy PKS Kraków – Chmielnicki

15:00
24 lut
02:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
120,00
15:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
02:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
120,00
15:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
02:35
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
02:35
25 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Kupić za
100,00
15:00
24 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
KIROVOGRAD
KRYWYJ RIH
02:35
25 lut
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 lut
05:50
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Kupić za
90,00
19:35
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
GORZÓW WIELKOPOLSKI
ŚWIEBODZIN
ZIELONA GÓRA
NOWA SÓL
LUBIN
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
05:50
25 lut
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
06:00
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,28
16:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 lut
06:00
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,00
19:35
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
06:00
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
06:10
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Kupić za
100,00
16:00
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
06:10
25 lut
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 lut
06:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,00
17:10
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 lut
06:45
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,00
17:10
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
06:45
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 lut
06:45
25 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Kupić za
100,00
17:10
24 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
06:45
25 lut
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
24 lut
07:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,00
18:55
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
07:35
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
09:30
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
91,07
19:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 lut
10:40
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
116,30
21:50
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
Tarnów
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 lut
10:40
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
105,72
21:50
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
23:00
Tarnów
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
24 lut
10:40
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,00
20:40
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
10:40
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 lut
10:40
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,00
21:50
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
10:40
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
24 lut
12:20
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
87,05
23:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
07:50
ulica Stryiska; dom 109
10:20
Tarnopol
12:20
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
24 lut
12:20
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,00
23:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
12:20
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
24 lut
12:20
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
95,00
23:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
12:20
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
24 lut
12:20
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Kupić za
95,00
23:20
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
GORZÓW WIELKOPOLSKI
KOTRZYN NAD ODRĄ
SŁUBICE
ZIELONA GÓRA
NOWA SÓL
SZPROTAWA
CHOJNÓW
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
LWIW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
12:20
25 lut
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
24 lut
12:40
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
148,12
22:40
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
12:40
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
24 lut
12:50
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
CHMELNIZKI, Winnicka Szosa 23
Kupić za
130,00
22:40
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
12:50
25 lut
Chmielnicki
CHMELNIZKI, Winnicka Szosa 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:20
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
105,31
13:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
131,65
15:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,85
16:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
16:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
111,65
16:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
17:10
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
17:25
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
17:25
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
13:35
25 lut
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
KHMEL'NICKIY
Kupić za
97,65
17:30
24 lut
Krakow Airport
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
118,70
17:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
97,65
18:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
117,36
18:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
112,01
19:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
105,31
21:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:25
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
109,15
10:25
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
131,40
18:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
24 lut
13:35
25 lut
,
KHMEL'NICKIY
Kupić za
124,65
20:00
24 lut
Kraków
,
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
24 lut
13:35
25 lut
,
KHMEL'NICKIY
Kupić za
124,65
20:00
24 lut
Kraków
,
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
104,88
20:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
116,89
20:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
116,89
20:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
18:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
111,65
20:40
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
24 lut
13:35
25 lut
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
118,70
17:40
24 lut
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
18:55
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
106,65
20:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
131,65
15:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
KHMEL'NICKIY
Kupić za
106,65
21:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
131,65
17:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
106,65
21:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
17:10
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
24 lut
13:35
25 lut
Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
18:20
24 lut
Kraków
Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
136,65
17:40
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 lut
13:35
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
19:35
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
KHMEL'NICKIY
Kupić za
94,65
11:30
24 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:20
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
111,65
13:20
24 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
15:00
24 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
16:00
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
17:10
24 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
KHMEL'NICKIY
Kupić za
131,65
17:30
24 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
KHMEL'NICKIY
Kupić za
136,65
17:40
24 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
18:20
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
19:35
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
91,65
19:45
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
91,65
19:45
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
106,65
20:30
24 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
106,65
20:30
24 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
KHMEL'NICKIY
Kupić za
106,65
21:00
24 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 lut
13:35
25 lut
KRAKÓW 12, Dw.aut.MDA górna płyta stan.G4
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,65
21:50
24 lut
Kraków
KRAKÓW 12, Dw.aut.MDA górna płyta stan.G4
13:35
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,80
16:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
16:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
110,60
16:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
17:10
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
17:25
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
17:25
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
16:15
25 lut
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
KHMEL'NICKIY
Kupić za
96,60
17:30
24 lut
Krakow Airport
Lotnisko im. Jana Pawła II, ulica kapitana Mechislava Medvetsky'ego; dom 1
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
117,65
17:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • MAN(VIP), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
96,60
18:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
116,31
18:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
110,96
19:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
104,26
21:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
84,17
21:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
97,56
23:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,80
23:10
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
110,96
23:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:45
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
97,56
23:45
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
96,89
23:55
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • MAN S2000, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:59
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
90,73
23:59
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
18:20
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
130,35
18:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
24 lut
16:15
25 lut
,
KHMEL'NICKIY
Kupić za
123,60
20:00
24 lut
Kraków
,
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
24 lut
16:15
25 lut
,
KHMEL'NICKIY
Kupić za
123,60
20:00
24 lut
Kraków
,
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
103,83
20:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
115,84
20:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
115,84
20:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
124,18
20:45
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,58
21:50
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
124,20
22:40
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
108,10
23:10
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
146,84
23:55
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС Б.50, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 lut
16:15
25 lut
RDA górna płyta stanowisko G4
KHMEL'NICKIY
Kupić za
83,10
21:50
24 lut
Kraków
RDA górna płyta stanowisko G4
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
18:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
110,60
20:40
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:45
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
95,60
23:45
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
95,60
23:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec Balice, ul. Kpt. M. Medweckiego 1
KHMEL'NICKIY
Kupić za
95,60
23:00
24 lut
Kraków
Dworzec Balice, ul. Kpt. M. Medweckiego 1
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
24 lut
16:15
25 lut
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
117,65
17:40
24 lut
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
80,60
21:50
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
18:55
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
99,60
23:55
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
105,60
20:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
22:40
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
120,60
23:55
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
110,60
23:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
KHMEL'NICKIY
Kupić za
105,60
21:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy MDA stan. G14-G17
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
130,60
17:30
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
23:20
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
105,60
21:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
17:10
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
24 lut
16:15
25 lut
Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
18:20
24 lut
Kraków
Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17)
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
20:45
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
135,60
17:40
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
19:35
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
16:00
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
17:10
24 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
KHMEL'NICKIY
Kupić za
130,60
17:30
24 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
KHMEL'NICKIY
Kupić za
135,60
17:40
24 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
18:20
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
19:35
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
90,60
19:45
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
90,60
19:45
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
105,60
20:30
24 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
105,60
20:30
24 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
20:45
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
KHMEL'NICKIY
Kupić za
105,60
21:00
24 lut
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
230,60
21:50
24 lut
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW 12, Dw.aut.MDA górna płyta stan.G4
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
21:50
24 lut
Kraków
KRAKÓW 12, Dw.aut.MDA górna płyta stan.G4
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW 12, Dw.aut.MDA górna płyta stan.G4
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
21:50
24 lut
Kraków
KRAKÓW 12, Dw.aut.MDA górna płyta stan.G4
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
22:40
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
22:40
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
24 lut
16:15
25 lut
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
KHMEL'NICKIY
Kupić za
100,60
23:20
24 lut
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,58
23:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • 153, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
24 lut
16:15
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
KHMEL'NICKIY
Kupić za
101,58
23:00
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
16:15
25 lut
Chmielnicki
KHMEL'NICKIY
  • Autobus
  • 153, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kraków – Chmielnicki

19:35
24 lut
05:50
25 lut
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,00
19:35
24 lut
Kraków
Dworzec autobusowy Krakow, ulica Bosyatskoy; dom 18
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
25 lut
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kraków