Rozkład jazdy PKS Kraków – Chmielnicki

15:00
23 maj
02:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
111,87
15:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
Lwów
00:55
Tarnopol
01:50
Wołoczyska
02:50
24 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23 maj
02:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
113,30
15:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
24 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 maj
06:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,28
16:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
24 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
23 maj
06:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,00
17:10
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
24 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
07:20
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
120,83
18:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
24 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 maj
09:30
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
101,42
19:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
24 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
10:30
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
96,90
18:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dw PKS ul. Dworcowa 1
Dw. PKP
CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
stacja paliw ORLEN przy drodze nr 4
Dworzec PKS
Dworzec autobusow, ul. Kijowska 93
d.a.Nr 1, ul. Zhivova, 7
D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
Dworzec PKP
Dw. PKS, ul. Czarnieckiego
10:30
24 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 maj
10:40
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
132,16
21:50
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
24 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 maj
10:40
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
110,00
21:50
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:40
24 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
23 maj
12:20
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
96,95
23:20
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
Tarnopol
12:20
24 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
23 maj
12:20
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dw. Autobusowy, ul. Winnickie Szose 23
Kupić za
97,85
23:20
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:20
24 maj
Chmielnicki
Dw. Autobusowy, ul. Winnickie Szose 23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
139,64
15:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
105,43
16:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
105,23
16:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
115,23
16:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
139,64
16:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
153,06
17:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
125,23
17:10
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
105,23
17:25
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
105,23
17:25
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
130,69
18:20
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
124,72
19:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
162,01
20:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • SCANIA, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
124,72
21:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
115,23
20:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
105,23
18:20
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
127,93
15:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 maj
13:35
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
115,23
21:50
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 maj
13:35
24 maj
Bus Station
Kupić za
126,66
17:30
23 maj
Kraków
Bus Station
13:35
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • 125, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
104,28
16:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
104,08
16:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
114,08
16:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
138,49
16:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
151,91
17:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • MAN(VIP), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
124,08
17:10
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
104,08
17:25
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:25
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
104,08
17:25
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
129,54
18:20
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
123,57
19:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
160,86
20:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • SCANIA, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
123,57
21:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
108,66
23:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:10
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
104,28
23:10
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
101,20
23:20
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
123,58
23:20
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
108,66
23:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:45
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
108,66
23:45
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • Van Hool(59), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
118,08
21:50
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
114,08
20:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
86,58
21:50
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
104,08
18:20
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
124,08
23:20
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
114,08
23:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
106,18
23:20
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
126,78
15:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
114,08
21:50
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
23 maj
16:15
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
84,08
21:50
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 maj
16:15
24 maj
Bus Station
Kupić za
125,51
17:30
23 maj
Kraków
Bus Station
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • 125, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
23 maj
16:15
24 maj
Bus Station
Kupić za
99,71
23:00
23 maj
Kraków
Bus Station
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • 153, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
23 maj
16:15
24 maj
Bus Station
Kupić za
99,71
23:00
23 maj
Kraków
Bus Station
16:15
24 maj
Chmielnicki
  • Autobus
  • 153, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kraków – Chmielnicki

19:35
23 maj
05:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
90,00
19:35
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
24 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
23 maj
05:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
100,00
19:35
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
24 maj
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kraków