Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Chmielnicki w 2019 rok roku

19:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 14 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:40
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 13 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:40
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 11 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:35
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 10 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
19:45
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 13 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
20:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:10
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:10
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:30
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 11 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 22.01, 25.01, 26.01, 28.01...
23:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
23:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 12 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 23.01, 24.01, 27.01, 28.01...
18:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 16 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob
23:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 12 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
18:15
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 11 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 11 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
23:00
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
w drodze 15 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
16:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 12 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
16:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 12 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
21:50
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 12 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:30
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 12 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:45
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 11 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 23.01, 25.01, 28.01, 30.01...
14:50
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 19 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
21:10
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 11 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, nie
15:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 11 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
17:10
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 13 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
04:30
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:35
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 9 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob
15:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 11 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 23.01, 25.01, 28.01, 30.01...
17:30
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
17:30
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
20:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
20:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 12 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Chmielnicki w 2019 rok roku

Codziennie
19:00
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

83,67 
18:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
21:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    2.5
  • Stan techniczny
    3.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
W poniedziałki
22:40
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:45
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

86,72 
22:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:45
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
W poniedziałki
18:40
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
18:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS
pon, śro, czw, pią, nie
19:35
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
19:45
13 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
04:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Van Hool 2(free)
Codziennie
20:20
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:55
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
Codziennie
21:10
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
07:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:15
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:30
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
23:20
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
21:10
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,08 
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
07:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:15
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:30
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
21.01, 22.01, 25.01, 26.01, 28.01...
20:30
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,64 
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
23:20
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,64 
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.
  • Iveco 391E(free)
22.01, 23.01, 24.01, 27.01, 28.01...
23:20
12 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,64 
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.1
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.4
Codziennie
18:00
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

92,00 
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:05
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:05
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:25
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
08:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, czw, pią, sob
20:20
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

92,70 
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, wto
23:20
12 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

92,70 
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:15
11 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

95,00 
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
15:00
11 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:55
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

95,94 
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:55
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, sob
23:00
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

14:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
22:50
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
01:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
Codziennie
16:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,08 
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
W soboty
16:00
12 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

04:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

104,58 
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
00:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
W soboty
16:00
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

04:10
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

104,58 
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:10
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool (51)В
Codziennie
21:50
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

105,20 
21:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:40
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
09:30
12 godz. 15 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21:45

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110,00 
09:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
15:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:50
Wołoczyska
Obwodnica drogi, ul. Kopacziwska
21:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
20.01, 23.01, 25.01, 28.01, 30.01...
15:00
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110,00 
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
wto, czw, nie
14:50
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

111,56 
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, wto, śro, czw, pią, nie
21:10
11 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:25
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

115,97 
21:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:25
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП ПАЛЬКО ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА
  • КЛАС ЛЮКС
wto, czw, sob
15:00
11 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,00 
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
Codziennie
17:10
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,00 
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
04:30
14 godz. 0 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:30

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,07 
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
––:––
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
12:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
15:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, czw, pią, sob
19:35
9 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

123,60 
19:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

20.01, 23.01, 25.01, 28.01, 30.01...
15:00
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

124,11 
14:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
wto, pią
17:30
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

139,44 
17:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
17:30
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

139,44 
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
23:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
20:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

140,00 
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
07:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
Codziennie
20:20
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

145,02 
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
pon, czw
17:30
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

150,00 
17:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kraków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!