Rozkład jazdy PKS Kraków – Chmielnicki

09:30
22:30
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
330,69
09:30
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
10:55
Tarnów
12:10
Rzeszów
13:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
Tarnopol
21:05
Podwołoczyska
21:20
Wołoczyska
22:30
22 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:55
23:30
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
261,27
10:55
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
12:50
Tarnów
13:55
Rzeszów
15:20
Jarosław
16:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:40
Lwów
20:10
Złoczów
21:05
Tarnopol
22:00
Zbarazh
22:00
Podwołoczyska
22:12
Wołoczyska
23:30
22 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:55
23:30
, ul.Bosacka,18
302,31
10:55
22 gru
Kraków
, ul.Bosacka,18
23:30
22 gru
Chmielnicki
  • Autobus
  • СКАНІЯ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
04:30
23 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
330,00
15:00
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Tarnów
Rzeszów
00:30
Lwów
02:40
Tarnopol
04:30
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
05:00
23 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
383,37
09:30
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
05:00
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:55
05:00
23 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
256,92
10:55
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
05:00
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:55
05:00
23 gru
, ul.Bosacka,18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
284,31
10:55
22 gru
Kraków
, ul.Bosacka,18
05:00
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • СКАНІЯ, Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
05:00
23 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
331,74
11:30
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
05:00
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
05:00
23 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
331,74
11:30
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
05:00
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:55
05:00
23 gru
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
277,74
10:55
22 gru
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
05:00
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
05:00
23 gru
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
331,74
11:30
22 gru
Kraków
KRAKÓW 13, Dw. MDA, ul.Bosacka 18 (górna płyta) stan. G14-G17
05:00
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:20
05:00
23 gru
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
502,74
13:20
22 gru
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
05:00
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
06:00
23 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
285,00
19:35
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
06:00
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
06:15
23 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
330,00
17:10
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka
01:20
Lwów
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
06:45
23 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
330,00
17:10
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
06:45
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
09:00
23 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
330,00
19:45
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
09:00
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
10:30
23 gru
Parking Wawel, hotel Sheraton
Dworzec autobusowy, szosa Winnicka 23
270,00
23:00
22 gru
Kraków
Parking Wawel, hotel Sheraton
10:30
23 gru
Chmielnicki
Dworzec autobusowy, szosa Winnicka 23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
12:20
23 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
239,49
23:20
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa
07:20
Lwów
07:50
Stryiska St, 109
10:20
Tarnopol
12:20
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
12:20
23 gru
Dw. Autobusowy, Bosacka 18
Dw. Autobusowy, ul. Winnickie Szose 8
285,00
23:20
22 gru
Kraków
Dw. Autobusowy, Bosacka 18
12:20
23 gru
Chmielnicki
Dw. Autobusowy, ul. Winnickie Szose 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
12:20
23 gru
Dw. Autobusowa, Bosacka 18
Dw. Autobusowy, ul. Winnickie Szose 8
285,00
23:20
22 gru
Kraków
Dw. Autobusowa, Bosacka 18
12:20
23 gru
Chmielnicki
Dw. Autobusowy, ul. Winnickie Szose 8
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kraków – Chmielnicki

19:35
05:50
23 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
283,02
19:35
22 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
23 gru
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kraków

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.