Bilety autobusowe

Kraków - Chmielnicki

od 81 zł, 19 paź

Rozkład jazdy PKS Kraków – Chmielnicki

15:00
18 paź
w drodze 10 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:50
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

114
15:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 paź
w drodze 10 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:55
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

99
15:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Lwów
00:55
Tarnopol
01:50
Wołoczyska
02:55
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
18 paź
w drodze 13 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:00
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

101
16:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
Tarnopol
06:00
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
18 paź
w drodze 09 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:00
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

93
19:35
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
18 paź
w drodze 12 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:15
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110
17:10
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
18 paź
w drodze 17 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:20
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

113
12:20
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:20
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 paź
w drodze 13 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:30
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

102
19:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:30
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
18 paź
w drodze 18 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100
14:50
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
Lwów
07:25
Złoczów
08:25
Tarnopol
09:15
Wołoczyska
10:20
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
18 paź
w drodze 15 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:30
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

97
18:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:30
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
18 paź
w drodze 11 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:40
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

106
21:50
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
18 paź
w drodze 12 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:20
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90
23:20
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:20
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
18 paź
w drodze 24 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

108
12:20
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool Altano, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
18 paź
w drodze 24 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

108
12:20
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool Altano, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 paź
w drodze 21 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

109
15:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
18 paź
w drodze 21 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

138
15:30
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
18 paź
w drodze 20 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

108
16:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 paź
w drodze 20 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

122
16:30
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
18 paź
w drodze 19 godz. 25 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

123
17:10
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
18 paź
w drodze 19 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

108
17:25
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
18 paź
w drodze 19 godz. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

108
17:25
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 paź
w drodze 19 godz. 05 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

104
17:30
18 paź
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
18 paź
w drodze 18 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

104
18:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
18 paź
w drodze 18 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

123
18:20
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
18 paź
w drodze 18 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

131
18:20
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 paź
w drodze 17 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

138
19:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
18 paź
w drodze 16 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

116
20:30
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
18 paź
w drodze 15 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

123
21:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
18 paź
w drodze 14 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

86
22:30
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:40
18 paź
w drodze 18 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

138
17:40
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 paź
w drodze 21 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

130
15:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
18 paź
w drodze 17 godz. 00 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

110
19:35
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
18 paź
w drodze 18 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

111
18:30
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
18 paź
w drodze 22 godz. 35 min

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

114
14:00
18 paź
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
18 paź
w drodze 22 godz. 35 min

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

141
14:00
18 paź
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
18 paź
w drodze 22 godz. 35 min

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

114
14:00
18 paź
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
18 paź
w drodze 22 godz. 35 min

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

13:35
19 paź

Chmielnicki

,

141
14:00
18 paź
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
13:35
19 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
18 paź
w drodze 23 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

103
16:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 paź
w drodze 22 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

117
16:30
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
18 paź
w drodze 22 godz. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

118
17:10
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
18 paź
w drodze 21 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

103
17:25
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
18 paź
w drodze 21 godz. 50 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

103
17:25
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 paź
w drodze 21 godz. 45 min

Krakow Airport

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

99
17:30
18 paź
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
18 paź
w drodze 21 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

99
18:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
18 paź
w drodze 20 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

119
18:20
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
18 paź
w drodze 20 godz. 55 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

126
18:20
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 paź
w drodze 20 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

133
19:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
18 paź
w drodze 18 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

112
20:30
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
18 paź
w drodze 18 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

119
21:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
18 paź
w drodze 16 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

82
22:30
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
18 paź
w drodze 16 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

82
22:30
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
18 paź
w drodze 16 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

96
23:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
18 paź
w drodze 16 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

96
23:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
18 paź
w drodze 16 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

133
23:00
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:45
18 paź
w drodze 15 godz. 30 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

112
23:45
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
18 paź
w drodze 15 godz. 16 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

97
23:59
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:40
18 paź
w drodze 21 godz. 35 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

133
17:40
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
18 paź
w drodze 19 godz. 40 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

105
19:35
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
18 paź
w drodze 20 godz. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:15
19 paź

Chmielnicki

,

107
18:30
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
19 paź
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Kraków – Chmielnicki

19:35
18 paź
w drodze 09 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:50
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90
19:35
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
18 paź
w drodze 09 godz. 15 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:50
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100
19:35
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
18 paź
w drodze 12 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:40
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90
20:20
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Lwów
05:55
Złoczów
07:20
Tarnopol
09:40
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
18 paź
w drodze 12 godz. 20 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:40
19 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

93
20:20
18 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Lwów
07:20
Tarnopol
09:40
19 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków