Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Chmielnicki w 2019 rok roku

25.03, 27.03, 01.04, 06.04, 11.04...
15:00
11 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:55
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

71,05 
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:55
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią
17:30
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

78,89 
17:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, sob
19:35
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
19:45
13 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
19:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
04:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Van Hool 2(free)
W poniedziałki
20:15
11 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:25
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IKSORA
Codziennie
21:00
11 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,00 
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
Codziennie
21:10
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

90,08 
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Gródek
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
07:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:15
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:30
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
pon, wto, śro, pią, nie
21:10
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

CHMELNIZKI, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23

91,80 
21:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
CHMELNIZKI, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
Codziennie
18:15
11 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

95,00 
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:00
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

96,90 
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
Codziennie
18:15
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

96,90 
18:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TDW ORION-AVTO
pon, pią
23:25
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:45
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

97,79 
23:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:45
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
śro, czw, sob, nie
00:15
13 godz. 35 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:50

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
Codziennie
16:00
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
16:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
pon, śro, czw, pią, sob, nie
17:10
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, czw, pią, nie
19:35
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
19:55
9 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
20:20
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:55
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
pon, wto, pią
23:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

15:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
23:00
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
15:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WINEW
Codziennie
23:20
12 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,00 
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
23:20
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

100,00 
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Codziennie
16:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,08 
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
26.03, 28.03, 29.03, 30.03, 31.03...
15:00
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,41 
14:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
25.03, 26.03, 29.03, 30.03, 01.04...
20:30
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

100,41 
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
03:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
Codziennie
19:00
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

102,00 
19:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
We wtorki
17:10
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103,00 
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
Codziennie
19:35
9 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103,00 
19:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
  • Oceniono na 2.4 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    1.8
  • Stan techniczny
    2.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.4
Codziennie
20:20
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

103,00 
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
21:50
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

105,20 
21:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:40
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
17:30
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

107,58 
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
23:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
20:20
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

107,58 
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
09:30
11 godz. 15 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21:45

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110,00 
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
26.03, 28.03, 29.03, 30.03, 31.03...
15:00
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

110,00 
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
pon, pią
23:20
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

112,96 
23:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
05:40
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan
Codziennie
09:30
12 godz. 15 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21:45

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

113,30 
09:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
15:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:50
Wołoczyska
Obwodnica drogi, ul. Kopacziwska
21:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, śro, pią
15:00
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

113,30 
15:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
wto, czw, nie
14:50
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

114,75 
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
04:30
13 godz. 30 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:00

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,00 
04:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
wto, czw, sob
15:00
11 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,00 
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
Codziennie
17:10
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kraków

DW.PKS, ul. Bosacka 18, Kraków

06:45
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,00 
17:10
Kraków
DW.PKS, ul. Bosacka 18, Kraków
06:45
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
21:10
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,00 
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Gródek
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
07:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:15
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:30
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
23:20
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,00 
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
23:20
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,06 
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.1
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.4
Codziennie
23:20
11 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,06 
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Krakowiec
Chmielnicki, Ukraina, Chmielnicki
07:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
  • Oceniono na 3.1 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.1
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.4
Codziennie
04:30
14 godz. 0 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:30

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,07 
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
17:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
04:30
14 godz. 0 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:30

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

120,07 
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
––:––
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
12:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
15:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
18:00
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

122,00 
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:05
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:05
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:25
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
08:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
22:20
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:10
+1 dzień

Chmielnicki

CHMELNIZKI, Winnicka Szosa 23

122,40 
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:10
+1 dzień
Chmielnicki
CHMELNIZKI, Winnicka Szosa 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • A-TRANS
wto, sob, nie
05:00
13 godz. 30 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:30

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

123,60 
04:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, śro
14:50
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: Хмельницький АВ "Ц, Вінницьке шоссе, 23{49.432153/27.025565}

130,59 
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
+1 dzień
Chmielnicki
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: Хмельницький АВ "Ц, Вінницьке шоссе, 23{49.432153/27.025565}
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Ковельське АТП" ТДВ
  • Bova49 seats
W poniedziałki
17:00
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

133,48 
17:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ARMAN
  • VAN HOOL EOS 233
pon, wto, pią
17:30
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

140,00 
17:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
pon, nie
18:40
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

140,00 
18:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
28.03, 04.04, 11.04, 18.04...
20:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

140,00 
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
07:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
Codziennie
19:00
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

286,88 
18:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
21:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 16 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży