Rozkład jazdy PKS Kraków – Chmielnicki

15:00
17 sie
02:50
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
110,00
15:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
17 sie
06:00
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
92,70
19:35
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
17 sie
06:00
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
100,00
16:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
17 sie
06:10
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
102,00
16:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
17 sie
06:20
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
112,20
12:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:20
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
06:40
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
153,00
17:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
17 sie
06:45
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
100,00
17:10
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:45
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
07:50
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
130,00
17:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:50
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
07:50
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
132,60
17:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:50
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
09:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
99,77
19:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 sie
10:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
96,90
18:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:30
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 sie
10:30
18 sie
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
96,90
17:30
17 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
10:30
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
17 sie
10:40
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
131,69
21:50
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
Tarnopol
08:40
Podwołoczyska
09:10
Wołoczyska
10:40
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
17 sie
10:40
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
125,00
21:50
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:40
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
17 sie
12:20
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
95,38
23:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
Tarnopol
12:20
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
114,66
16:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
137,37
16:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
165,25
17:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
128,56
18:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
134,80
19:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
122,70
19:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
130,03
19:45
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
115,36
20:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
108,02
21:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
118,66
18:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,76
19:35
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
87,16
18:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
128,63
14:35
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
128,63
14:35
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
191,41
14:35
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
193,26
14:35
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 sie
13:35
18 sie
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
,
Kupić za
141,56
14:00
17 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 sie
13:35
18 sie
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
,
Kupić za
141,56
14:00
17 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
17 sie
13:35
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
124,66
15:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:35
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
113,53
16:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
136,24
16:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
164,12
17:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • MAN(VIP), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
127,43
18:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
133,67
19:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
121,57
19:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
128,90
19:45
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
114,23
20:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,89
21:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
103,61
22:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
103,61
22:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,89
22:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
98,09
23:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
98,09
23:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,89
23:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,89
23:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
99,41
23:59
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
113,53
22:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
117,53
18:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
105,63
19:35
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
17 sie
16:15
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
86,03
18:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:15
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
124,44
19:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
131,77
19:45
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
117,10
20:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
109,76
21:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,48
22:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,48
22:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
109,76
22:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
100,96
23:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
100,96
23:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
109,76
23:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
109,76
23:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
102,28
23:59
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
116,40
22:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
88,90
18:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
131,31
19:45
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
116,64
20:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra (Free), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
109,30
21:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,02
22:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:20
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
106,02
22:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Setra 315, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
109,30
22:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
100,50
23:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
100,50
23:00
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:20
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
109,30
23:20
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
109,30
23:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:59
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
101,82
23:59
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • Autobus
  • Van Hool, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
17 sie
20:30
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
115,94
22:30
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
18 sie
Chmielnicki
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Kraków – Chmielnicki

19:35
17 sie
05:50
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
90,00
19:35
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
17 sie
05:50
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
100,00
19:35
17 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
18 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków