Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Kraków w 2019 rok roku

Codziennie
11:00
10 godz. 20 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

21:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

74,45 
10:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
11:45
Wołoczyska
Obwodnica drogi, ul. Kopacziwska
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
15:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:45
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
19:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, śro, czw
16:00
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

82,75 
16:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Codziennie
12:00
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

01:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

86,73 
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
13:30
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
14:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
22:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:50
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
01:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw
11:00
11 godz. 20 min w drodze

Chmielnicki

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: Хмельницький АС 1, Вінницьке шосе, 23

21:20

Kraków

КРАКІВ, null

88,40 
11:00
Chmielnicki
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: Хмельницький АС 1, Вінницьке шосе, 23
21:20
Kraków
КРАКІВ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ХАРКАВИЙ В.І.
  • М3--ІІІ
Codziennie
17:40
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

89,86 
17:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:15
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 23 opinii
  • Punktualność
    3.1
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
W poniedziałki
10:40
12 godz. 55 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

22:35

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

90,00 
10:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
22:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IKSORA
W dni powszednie
14:30
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

04:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

90,00 
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
Codziennie
16:30
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

90,00 
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:30
10 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

90,00 
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Kraków, Polska, Małopolskie
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Codziennie
02:15
11 godz. 40 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

13:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

93,96 
02:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, sob
19:45
11 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

93,96 
19:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
21:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:59
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Van Hool 2(free)
W dni powszednie
02:15
12 godz. 40 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

13:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

95,27 
02:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ОРІОН-АВТО ТДВ
  • М3--ІІІ
pon, czw
08:30
13 godz. 30 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

21:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

96,40 
08:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
pon, wto, śro, czw
17:40
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

96,90 
17:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
Codziennie
11:50
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

100,00 
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
W poniedziałki
12:30
11 godz. 0 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

22:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

100,00 
12:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
22:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
W dni powszednie
14:40
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

100,00 
14:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
W dni powszednie
16:30
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

100,00 
16:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
W poniedziałki
19:45
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

05:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

100,00 
19:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
05:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
14:30
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

04:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

101,18 
14:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
15:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
19:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:25
Gródek
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:05
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
26.03, 27.03, 28.03, 30.03, 31.03...
06:00
11 godz. 40 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

17:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

101,19 
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
wto, śro, sob, nie
08:30
11 godz. 50 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

20:20

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

101,19 
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, sob
13:30
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

02:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

101,19 
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
Codziennie
14:30
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

04:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

101,19 
14:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
15:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
19:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:25
Gródek
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:05
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
16:30
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

101,19 
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:30
10 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

101,19 
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
pon, wto, śro, czw, pią, sob
12:00
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

01:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,00 
12:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
01:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
pon, wto, śro, czw, pią, sob
11:50
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

22:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

103,00 
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
22:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
22.03, 24.03, 29.03, 03.04, 08.04...
06:00
11 godz. 40 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

17:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

103,65 
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
Codziennie
11:50
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

108,42 
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
11:50
12 godz. 0 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

23:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

108,42 
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:35
Rzeszów
Kraków, Polska, Małopolskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
14:40
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

108,42 
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

czw, nie
16:10
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

108,42 
16:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
21.03, 23.03, 24.03, 27.03, 28.03...
17:15
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

02:35
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

108,42 
17:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:35
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
26.03, 27.03, 28.03, 30.03, 31.03...
06:00
12 godz. 0 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

18:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

110,00 
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
pon, wto, śro, czw, pią, sob
11:20
11 godz. 10 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

21:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

110,00 
11:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
21:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
pon, wto, śro, sob
06:00
13 godz. 0 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

18:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

113,30 
06:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
19:30
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

113,84 
19:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:20
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
22:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
pon, wto, śro, czw, pią, sob
08:00
12 godz. 40 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

20:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

115,65 
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
19:00
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

07:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

115,65 
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
śro, czw, sob
19:00
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

08:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

119,11 
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:55
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
23:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
08:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
W niedziele
08:00
12 godz. 40 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

20:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

119,12 
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
pon, wto, śro, czw, pią, sob
08:00
13 godz. 45 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

20:45

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

120,00 
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
pon, wto
17:30
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: Хмельницький АВ "Ц, Вінницьке шоссе, 23{49.432153/27.025565}

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

120,00 
17:30
Chmielnicki
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: Хмельницький АВ "Ц, Вінницьке шоссе, 23{49.432153/27.025565}
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Тернвояж" ПП
  • Scania K113 CLC
W dni powszednie
19:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

08:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

120,00 
19:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
pon, wto, śro
11:40
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

23:20
+1 dzień

Kraków

КРАКІВ, null

121,01 
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
23:20
+1 dzień
Kraków
КРАКІВ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ГРЕЧАНЮК М.В.
  • М3-ІІІ
W poniedziałki
15:00
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

CHMELNIZKI, Winnicka Szosa 23

04:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

122,40 
15:00
Chmielnicki
CHMELNIZKI, Winnicka Szosa 23
04:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • A-TRANS
wto, czw, sob
13:30
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

01:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

137,33 
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

25.03, 01.04, 08.04, 15.04...
08:30
11 godz. 0 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

19:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

140,00 
08:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
09:35
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
13:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
pon, czw, sob
16:10
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

140,00 
16:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
W dni powszednie
08:20
13 godz. 20 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

20:40

Kraków

КРАКІВ, null

140,92 
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:40
Kraków
КРАКІВ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ХАРКАВИЙ В.І.
  • М3--ІІІ
We wtorki
16:10
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

144,55 
16:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży