Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Kraków w 2019 rok roku

02:15
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 11 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:50
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:45
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 11 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
11:50
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw
16:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:00
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 12 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:30+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 13 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 12 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:20
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, sob
11:00
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 10 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 14 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 12 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
14:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 13 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:00
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 11 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 23.01, 28.01, 02.02, 07.02...
17:40
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 10 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:30
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
12:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 10 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:30
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
14:40
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 12 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 11 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 19.01, 23.01, 24.01, 28.01...
17:15
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 9 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 20.01, 23.01, 24.01, 26.01...
16:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 11 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 20.01, 21.01, 22.01, 25.01...
19:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 10 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:00
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 12 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 20.01, 22.01, 25.01, 27.01...
19:00
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 12 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:00
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 11 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 20.01, 22.01, 25.01, 27.01...
11:50
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 12 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 12 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
16:10
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 14 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
16:10
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 14 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
08:30
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
w drodze 11 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 28.01, 04.02, 11.02...
11:50
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:10
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 15 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Kraków w 2019 rok roku

Codziennie
02:15
11 godz. 40 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

13:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,31 
02:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:45
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
11:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:50
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

90,00 
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
śro, sob
19:45
11 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

90,19 
19:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
21:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:59
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Van Hool 2(free)
pon, śro, czw
11:50
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

22:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

92,70 
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
22:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
W poniedziałki
16:30
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

92,70 
16:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
W poniedziałki
15:00
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

02:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

95,90 
15:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
02:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Arman
  • VAN HOOL EOS 233
Codziennie
14:30
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

04:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

97,12 
14:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
15:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
19:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
00:05
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
wto, śro, sob
08:30
12 godz. 50 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

20:20

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

97,13 
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
Codziennie
11:00
10 godz. 20 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

21:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

97,13 
10:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
11:45
Wołoczyska
Obwodnica drogi, ul. Kopacziwska
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
15:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:45
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
19:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
12:00
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

01:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

97,13 
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
13:30
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
14:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
22:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:50
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
01:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, sob
13:30
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

02:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

97,13 
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
Codziennie
14:30
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

04:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

97,13 
14:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
15:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Stepana Bandery 3
19:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
00:05
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
18.01, 23.01, 28.01, 02.02, 07.02...
06:00
11 godz. 40 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

17:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

99,48 
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
Codziennie
17:40
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

99,84 
17:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:15
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 23 opinii
  • Punktualność
    3.1
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
W czwartki
12:30
10 godz. 0 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

22:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

104,06 
12:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool (51)В
W czwartki
12:30
10 godz. 0 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

22:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

104,06 
12:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
22:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
Codziennie
14:40
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

104,06 
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

18.01, 19.01, 23.01, 24.01, 28.01...
16:30
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

104,06 
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.
  • Iveco 391E(free)
19.01, 20.01, 23.01, 24.01, 26.01...
17:15
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

02:35
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

104,06 
17:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:30
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:35
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nashbus.com
  • Mercedes
17.01, 20.01, 21.01, 22.01, 25.01...
16:30
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

104,07 
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:30
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

109,26 
19:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:20
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
22:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:45
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
17.01, 20.01, 22.01, 25.01, 27.01...
06:00
12 godz. 0 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

18:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

110,00 
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
Codziennie
19:00
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

07:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

111,00 
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
17.01, 20.01, 22.01, 25.01, 27.01...
06:00
11 godz. 40 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

17:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

123,49 
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
15:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
11:50
12 godz. 0 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

23:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

123,49 
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
Kraków, Polska, Małopolskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
08:00
12 godz. 40 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

20:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

131,81 
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
wto, czw, sob
13:30
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

01:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

131,81 
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
01:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

We wtorki
16:10
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

138,75 
16:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:45
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
czw, nie
16:10
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

138,75 
16:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:45
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
21.01, 28.01, 04.02, 11.02...
08:30
11 godz. 0 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

19:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

140,00 
08:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
09:35
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
13:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:10
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
Codziennie
11:50
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

144,30 
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
W poniedziałki
16:10
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

150,00 
16:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS
Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!