Bilety autobusowe

Chmielnicki - Lublin

od 63 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Chmielnicki – Lublin

00:20
19 wrz
w drodze 18 godz. 40 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

18:00
19 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

98
00:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:00
19 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool(59), MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
08:55
19 wrz
w drodze 11 godz. 05 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

19:00
19 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

72
08:55
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:55
Tarnopol
13:25
Lwów
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
15:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
19:00
19 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:20
19 wrz
w drodze 20 godz. 20 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

19:40
19 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

99
00:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
19 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool(59), SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
11:00
19 wrz
w drodze 10 godz. 15 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

20:15
19 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

67
11:00
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
11:55
Starokonstantynów
12:55
Szepietówka
13:25
Sławuta
14:10
Netiszyn
15:15
Równe
16:30
Łuck
17:50
Kowel
19:00
20:15
19 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:20
19 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

21:20
19 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

106
00:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
21:20
19 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool(59), Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
00:20
19 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

21:20
19 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

106
00:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
21:20
19 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool(59), Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
11:40
19 wrz
w drodze 11 godz. 45 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

22:25
19 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

63
11:40
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:30
Starokonstantynów
13:35
Szepietówka
14:00
Sławuta
14:30
Netiszyn
15:55
Równe
17:20
Łuck
18:30
Kowel
20:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:15
Chełm
22:25
19 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:20
19 wrz
w drodze 23 godz. 05 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

22:25
19 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

99
00:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
22:25
19 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool(59), Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
12:30
19 wrz
w drodze 13 godz. 35 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

01:05
20 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

75
12:30
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:15
Starokonstantynów
14:10
Szepietówka
14:55
Sławuta
15:25
Netiszyn
16:50
Równe
18:35
Łuck
19:55
Kowel
21:30
00:00
Chełm
01:05
20 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:20
19 wrz
w drodze 26 godz. 05 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

01:25
20 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

120
00:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
01:25
20 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool(59), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.comfort_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.common_soundsystem
15:00
19 wrz
w drodze 12 godz. 20 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

02:20
20 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

70
15:00
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:15
Krasyłiw
15:40
Starokonstantynów
16:15
Izjasław
15:50
Połonne
16:25
Szepietówka
16:45
Sławuta
17:05
Netiszyn
17:20
Ostróg
17:55
Shums'k
18:25
Krzemieniec
18:40
Równe
19:20
Dubno
20:20
Łuck
21:40
Kowel
22:00
00:25
Chełm
02:20
20 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
19 wrz
w drodze 11 godz. 05 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

02:25
20 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

71
16:20
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:35
Tarnopol
22:10
Lwów
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
20 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
19 wrz
w drodze 12 godz. 40 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

02:30
20 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

78
14:50
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:10
Krasyłiw
15:40
Starokonstantynów
16:10
Izjasław
16:25
Szepietówka
Połonne
16:45
Sławuta
17:15
Netiszyn
Ostróg
17:55
Shums'k
18:25
Krzemieniec
Zdołbunów
18:40
Równe
19:05
Dubno
20:00
Łuck
21:45
Kowel
22:00
00:35
Chełm
02:30
20 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:40
19 wrz
w drodze 10 godz. 30 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:10
20 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

80
17:40
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:30
Tarnopol
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
20 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Chmielnicki – Lublin

14:00
19 wrz
w drodze 11 godz. 45 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

00:45
20 wrz

Lublin

Przystanek, Al. Tysiąclecia 6

93
14:00
19 wrz
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:05
Wołoczyska
16:00
Tarnopol
17:25
Krzemieniec
18:05
Dubno
19:20
Łuck
21:30
23:30
Chełm
00:45
20 wrz
Lublin
Przystanek, Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin