Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Lublin w 2018 rok roku

08:55
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
02:50
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 11 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:15
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
22:25
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 09 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
16:20
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 19.12, 20.12, 23.12, 24.12...
11:40
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:25
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
16:20
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.12, 22.12, 10.01, 11.01, 15.01...
08:55
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
22:25
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 09 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
14:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 11 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:20+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, czw, pią, sob, nie
14:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 11 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:20+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:40
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 09 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:20
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:20
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 11 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
14:50
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 09 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:15
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 08 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 26.12...
06:15
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 08 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 22.12, 23.12, 27.12...
11:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 09 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:15
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:10
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:20
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
15:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 13 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, sob
12:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 13 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:15+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, sob
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
19:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 12 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
19:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 11 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
19:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 12 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
19:05
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 08 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 12 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
19:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 13 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 12 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:05+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:40
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:15+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią
11:50
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
wto, sob
08:55
Czas przejazdu 10 h. 05 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

19:00

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

64
08:55
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
10:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VOLVO 9700 H
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vlasava

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
02:50
Czas przejazdu 11 h. 25 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

14:15

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

69
02:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
04:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:35
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
07:30
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
08:45
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
10:25
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
11:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
14:15
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mostyka V.K.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
22:25
Czas przejazdu 09 h. 05 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

07:30
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

70
22:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
03:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:30
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 19.12, 20.12, 23.12, 24.12...
16:20
Czas przejazdu 10 h. 05 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

02:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

73
16:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
18:35
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, nie
11:40
Czas przejazdu 10 h. 45 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

22:25

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

73
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
12:30
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
13:35
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
14:00
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
14:30
Netiszyn
"Przystanek; ul. Rynkova 2"
15:55
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
17:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
18:30
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
20:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
21:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
22:25
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.12, 22.12, 10.01, 11.01, 15.01...
16:20
Czas przejazdu 10 h. 05 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

02:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

73
16:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
18:35
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, nie
08:55
Czas przejazdu 10 h. 05 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

19:00

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

74
08:55
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
10:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
19:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP
  • Oceniono na 3.6 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.1
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Przez cały dzień
22:25
Czas przejazdu 09 h. 05 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

07:30
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
22:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
03:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:30
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    2.6
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
wto, śro, czw, pią, sob, nie
14:30
Czas przejazdu 11 h. 50 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

02:20
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
14:45
Krasyłiw
"Stacja benzynowa SHELL; autostrada N-03"
15:20
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
15:50
Izjasław
"Lublin; Polska, Lubelskie"
16:15
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
16:40
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
17:05
Netiszyn
"Przystanek; prospekt Nezalezhnosti 22"
Ostróg
"Pomnik żołnierzy-Afgańczyków; ul. Skhidna"
17:55
Shums'k
"Dworzec autobusowy Szumsk; ul. Ukrainska 4"
18:25
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
Zdołbunów
"Lublin; Polska, Lubelskie"
18:05
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
19:05
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
19:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
21:05
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
22:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
01:25
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
02:20
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 11 h. 50 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

02:20
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
14:45
Krasyłiw
"Stacja benzynowa SHELL; autostrada N-03"
15:20
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
15:50
Izjasław
"Lublin; Polska, Lubelskie"
16:15
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
16:40
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
17:05
Netiszyn
"Przystanek; prospekt Nezalezhnosti 22"
17:20
Ostróg
"Pomnik żołnierzy-Afgańczyków; ul. Skhidna"
17:55
Shums'k
"Dworzec autobusowy Szumsk; ul. Ukrainska 4"
18:25
Krzemieniec
"Stacja benzynowa WOG; ul. Liaturynskoi 17"
18:05
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
19:05
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
19:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
21:05
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
22:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
01:25
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
02:20
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:40
Czas przejazdu 09 h. 30 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

03:10
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
17:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
19:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:50
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
03:10
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 4.1 z 5
    Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
16:20
Czas przejazdu 10 h. 05 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

02:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
16:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
18:35
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
16:20
Czas przejazdu 11 h. 05 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

02:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

80
16:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
02:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:50
Czas przejazdu 09 h. 40 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

00:30
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

82
14:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
17:10
Netiszyn
"Przystanek; prospekt Nezalezhnosti 22"
18:10
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
19:20
Łuck
"Hotel Luchesk; prospekt Vidrodzhennia 1"
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
00:30
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Hrechanyuk V.I. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 26.12...
06:15
Czas przejazdu 08 h. 35 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

14:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

83
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
07:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
07:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
10:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 22.12, 23.12, 27.12...
06:15
Czas przejazdu 08 h. 35 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

14:50

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

83
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
07:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
07:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
10:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilskij M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:00
Czas przejazdu 09 h. 15 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

20:15

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

84
11:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
11:55
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
12:55
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
13:25
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
14:10
Netiszyn
"Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1"
15:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
16:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
17:50
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
19:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
20:15
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Kas-Trans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
11:10
Czas przejazdu 10 h. 10 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

20:20

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

90
11:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
20:20
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, sob
15:00
Czas przejazdu 13 h. 25 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

03:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

90
15:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
03:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, sob
12:30
Czas przejazdu 13 h. 45 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

01:15
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

90
12:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
01:15
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
14:00
Czas przejazdu 12 h. 00 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

01:00
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

93
14:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
01:00
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
19:30
Czas przejazdu 12 h. 15 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

07:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

95
19:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
19:30
Czas przejazdu 11 h. 55 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

07:25
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

95
19:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
19:30
Czas przejazdu 12 h. 15 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

07:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

95
19:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:05
Czas przejazdu 08 h. 35 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

03:40
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

95
19:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
22:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
23:45
Łuck
"Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2"
00:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
03:40
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
19:30
Czas przejazdu 12 h. 15 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

07:45
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

95
19:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu 13 h. 25 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

07:55
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

96
19:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
07:55
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 12 h. 35 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

01:05
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

100
12:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
13:15
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
14:10
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
14:55
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
15:25
Netiszyn
"Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1"
16:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:00
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
21:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
00:00
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
01:05
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, pią
17:40
Czas przejazdu 10 h. 35 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

03:15
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

128
17:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
03:15
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

05:00
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

138
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:40
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:35
Rzeszów
"Lublin; Polska, Lubelskie"
23:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:05
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
02:25
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
03:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
04:30
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
05:00
+1 dzień
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin