Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Warszawa w 2019 rok roku

Codziennie
17:40
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

47,15 
17:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
13.02, 16.02, 17.02, 20.02, 23.02...
12:30
13 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

00:55
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

66,04 
12:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:10
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
14:15
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
14:40
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
15:10
Netiszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
15:35
Ostróg
Sklep Smak, al. Niezalezhnosti
16:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:45
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
20:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
21:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:55
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.
  • Setra
Codziennie
19:05
11 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

77,77 
18:55
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
22:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:45
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
03:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.2 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    2.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
Codziennie
22:25
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

11:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej

77,77 
22:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:50
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
11:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:25
12 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

77,77 
22:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:50
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
11:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:50
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

03:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

87,75 
14:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
17:10
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:20
Łuck
Hotel Luchesk, prospekt Vidrodzhennia 1
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Grechanyuk V.I.
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
12:30
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

05:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88,05 
12:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:15
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
14:10
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
14:55
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
15:25
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:00
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
03:10
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:15
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
05:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
W poniedziałki
16:20
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

05:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

90,00 
16:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
05:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Codziennie
14:30
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

92,44 
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Krasyłiw
Stacja benzynowa SHELL, autostrada N-03
15:20
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
15:50
Izjasław
Warszawa, Polska, Mazowieckie
16:15
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
16:40
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
17:05
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
17:20
Ostróg
Pomnik żołnierzy-Afgańczyków, ul. Skhidna
17:55
Shums'k
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
18:25
Krzemieniec
Stacja benzynowa WOG, ul. Liaturynskoi 17
18:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
19:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:05
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
02:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
wto, śro, czw, pią, sob, nie
14:30
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

92,45 
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Krasyłiw
Stacja benzynowa SHELL, autostrada N-03
15:20
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
15:50
Izjasław
Warszawa, Polska, Mazowieckie
16:15
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
16:40
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
17:05
Netiszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
––:––
Ostróg
Pomnik żołnierzy-Afgańczyków, ul. Skhidna
17:55
Shums'k
Dworzec autobusowy Szumsk, ul. Ukrainska 4
18:25
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
––:––
Zdołbunów
Warszawa, Polska, Mazowieckie
18:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:05
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
19:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:05
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:25
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
02:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
11:50
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

01:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,38 
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan
czw, nie
08:35
13 godz. 10 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

21:45

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

97,06 
08:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Krzemieniec
Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 137
13:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
14:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:25
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
16:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mostyka V.K.
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
14:30
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

100,00 
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
pon, wto, czw
15:00
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

100,00 
15:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
Codziennie
22:25
12 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

102,72 
22:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
00:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    1.4
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
11:50
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

01:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103,00 
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
01:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
W poniedziałki
14:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

04:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103,00 
14:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
W poniedziałki
16:00
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

09:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

105,00 
16:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
pon, śro, czw, pią
11:10
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

23:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

106,23 
11:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
23:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:00
11 godz. 40 min w drodze

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

22:40

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

107,86 
11:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
11:55
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
12:55
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
13:25
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
14:10
Netiszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
15:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:50
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
19:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
20:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kas-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, czw
12:30
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

110,00 
12:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
wto, pią, nie
19:30
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

110,06 
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, wto, czw, pią, sob, nie
16:45
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

09:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

117,70 
16:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!