Rozkład jazdy PKS Chmielnicki – Warszawa

06:05
13 sie
19:55
13 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,39
06:05
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
07:05
Wołoczyska
07:25
Podwołoczyska
08:10
Tarnopol
09:20
Złoczów
10:25
Lwów
10:50
Lwów
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
14:50
Lublin
16:15
Puławy
17:20
Radom
18:30
Grójec
19:35
Warszawa
19:55
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:05
13 sie
19:55
13 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
75,95
06:05
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
07:05
Wołoczyska
07:25
Podwołoczyska
08:10
Tarnopol
09:20
Złoczów
10:25
Lwów
10:50
Lwów
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
14:50
Lublin
16:15
Puławy
17:20
Radom
18:30
Grójec
19:35
Warszawa
19:55
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
13 sie
21:50
13 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
114,42
08:00
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
21:50
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:10
13 sie
23:30
13 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
122,40
11:10
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
23:30
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:10
13 sie
23:30
13 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
120,00
11:10
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
23:30
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:10
13 sie
23:30
13 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
101,70
11:10
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
23:30
13 sie
Warszawa
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
13 sie
01:50
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
103,00
11:50
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
01:50
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
13 sie
01:50
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
101,70
11:50
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
01:50
14 sie
Warszawa
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
13 sie
03:20
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
87,01
14:50
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
17:10
Netiszyn
18:10
Równe
19:35
Łuck
00:30
Lublin
03:20
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
13 sie
04:00
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
103,00
14:00
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
04:00
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
13 sie
04:00
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
103,00
14:00
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
04:00
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
13 sie
05:30
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
74,20
12:30
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
13:15
Starokonstantynów
14:10
Szepietówka
14:55
Sławuta
15:25
Netiszyn
16:50
Równe
18:35
Łuck
19:55
Kowel
21:30
00:00
Chełm
01:05
Lublin
02:00
Puławy
03:10
Radom
04:15
Grójec
05:30
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
13 sie
05:30
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,02
16:20
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
18:35
Tarnopol
22:10
Lwów
23:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Lublin
05:30
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
13 sie
05:50
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,03
15:00
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
15:15
Krasyłiw
15:40
Starokonstantynów
16:15
Izjasław
15:50
Połonne
16:25
Szepietówka
16:45
Sławuta
17:05
Netiszyn
17:20
Ostróg
17:55
Shums'k
18:25
Krzemieniec
18:40
Równe
19:20
Dubno
20:20
Łuck
21:40
Kowel
22:00
00:25
Chełm
02:20
Lublin
05:50
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:40
13 sie
05:50
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
97,01
17:40
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
19:30
Tarnopol
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
14 sie
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:40
13 sie
06:10
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
97,01
17:40
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
19:30
Tarnopol
22:50
Lwów
00:30
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:05
13 sie
06:40
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
84,87
19:05
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
06:40
14 sie
Warszawa
  • Autobus
  • М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:25
13 sie
10:50
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
94,57
22:25
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
00:25
Tarnopol
03:20
Lwów
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:30
Lublin
10:50
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Chmielnicki – Warszawa

14:00
13 sie
04:00
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
96,03
14:00
13 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
15:05
Wołoczyska
16:00
Tarnopol
17:25
Krzemieniec
18:05
Dubno
19:20
Łuck
21:30
23:30
Chełm
00:45
Lublin
01:35
Puławy
02:30
Radom
03:10
Grójec
03:40
Piaseczno
04:00
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa