Rozkład jazdy PKS Chmielnicki – Warszawa

11:10
10 mar
23:30
10 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
WARSAW
Kupić za
77,92
11:10
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
23:30
10 mar
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • SETRA 80
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
10 mar
23:30
10 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
120,00
11:10
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
23:30
10 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
10 mar
23:30
10 mar
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
120,00
11:10
10 mar
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
MYKOLAIV
ODESSA
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
LWIW
WARSZAWA
ŁÓDŹ
POZNAŃ
23:30
10 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 mar
23:30
10 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
116,93
09:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
23:30
10 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 mar
23:30
10 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
WARSAW
Kupić za
116,82
09:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
23:30
10 mar
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA 80
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 mar
00:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
96,93
09:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
00:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 mar
00:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dw. PKS `Zachodni`, Al. Jerozolimskie 144 (st. 10 )
Kupić za
96,93
09:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
00:00
11 mar
Warszawa
Dw. PKS `Zachodni`, Al. Jerozolimskie 144 (st. 10 )
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 mar
00:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
WARSAW
Kupić za
116,93
09:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
00:00
11 mar
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 mar
00:01
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
96,93
09:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
00:01
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
10 mar
00:01
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
96,93
09:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
00:01
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
10 mar
01:50
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
100,00
11:50
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
01:50
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
10 mar
01:50
11 mar
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
100,00
11:50
10 mar
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
MYKOLAIV
VOZNESENSK
YUZHNOUKRAINSK
PERVOMAISK
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
ZAMOŚĆ
LUBLIN
PIASECZNO
WARSZAWA
ŁÓDŹ
KUTNO
WŁOCŁAWEK
TORUŃ
BYDGOSZCZ
GRUDZIĄDZ
GDAŃSK
GDYNIA
01:50
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
10 mar
03:20
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
72,71
14:50
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
17:10
Netiszyn
18:10
Równe
19:35
Łuck
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:30
Lublin
03:20
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
10 mar
04:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
100,00
14:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
04:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
10 mar
04:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
100,00
14:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
04:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
10 mar
04:00
11 mar
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
100,00
14:00
10 mar
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
VINNICA
CHMELNIZKI
VOLOCHYSK
TERNOPIL
KRZEMIENIEC
DUBNO
LUCK
JAGODIN
LUBLIN
04:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10 mar
04:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKS Wschodni, ulica Kijowska; dom 20
Kupić za
100,98
13:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
04:00
11 mar
Warszawa
Dworzec PKS Wschodni, ulica Kijowska; dom 20
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan 112
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10 mar
04:50
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
74,05
13:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
04:50
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10 mar
05:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
88,06
13:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
05:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10 mar
05:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
88,06
13:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
05:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10 mar
05:50
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
95,51
12:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
05:50
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
10 mar
05:50
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
64,49
15:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
15:15
Krasyłiw
15:40
Starokonstantynów
16:15
Izjasław
15:50
Połonne
16:25
Szepietówka
16:45
Sławuta
17:05
Netiszyn
17:20
Ostróg
17:55
Shums'k
18:25
Krzemieniec
18:40
Równe
19:20
Dubno
20:20
Łuck
21:40
Kowel
22:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:25
Chełm
02:20
Lublin
05:50
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
10 mar
05:50
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
Kupić za
90,95
17:40
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
19:30
Tarnopol
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
11 mar
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
10 mar
05:50
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Kupić za
85,69
15:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
05:50
11 mar
Warszawa
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
10 mar
05:50
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
100,00
15:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
05:50
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
10 mar
05:55
11 mar
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
WARSZAWA 1, Chopin Airport, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
85,00
17:40
10 mar
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
05:55
11 mar
Warszawa
WARSZAWA 1, Chopin Airport, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10 mar
06:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
102,24
12:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
06:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:50
10 mar
06:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
80,79
14:50
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
15:10
Krasyłiw
15:40
Starokonstantynów
16:10
Izjasław
16:25
Szepietówka
Połonne
16:45
Sławuta
17:15
Netiszyn
Ostróg
17:55
Shums'k
18:25
Krzemieniec
Zdołbunów
18:40
Równe
19:05
Dubno
20:00
Łuck
21:45
Kowel
22:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:35
Chełm
02:30
Lublin
06:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
10 mar
06:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
110,00
12:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
06:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
10 mar
06:00
11 mar
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
110,00
12:30
10 mar
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
MYKOLAIV
ODESSA
UMAN
VINNICA
VINNICA
LETYCHIV
KAMYANETS-PODILSKY
DUNAJOWCE
JARMOLNICE
CHMELNIZKI
STAROKOSTIANTYNIV
SZEPIETOWKA
SLAVUTA
NIETYSZYN
RIWNE
LUCK
CHEŁM
LUBLIN
PUŁAWY
RADOM
GRÓJEC
WARSZAWA
BŁONIE
BRAMKI
SOCHACZEW
ŁOWICZ
GŁOWNO
06:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10 mar
06:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
107,71
13:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
06:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10 mar
06:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
120,42
13:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
06:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan, КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10 mar
06:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
WARSAW
Kupić za
117,05
13:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
06:00
11 mar
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • Neoplan, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10 mar
06:05
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
106,93
13:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
06:05
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
10 mar
06:10
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
90,95
17:40
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
19:30
Tarnopol
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
10 mar
06:20
11 mar
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
85,00
17:40
10 mar
Chmielnicki
CHMELNIZKI 2, Dworzec autobusowy, ul. Vinnicke Szocce 23
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
06:20
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
10 mar
06:40
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
67,32
17:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
21:40
Równe
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:40
Lublin
06:40
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:43
10 mar
07:10
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
91,72
11:43
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
07:10
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Yutong(СВ), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:43
10 mar
07:40
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
98,46
11:43
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
07:40
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Yutong(СВ), Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10 mar
07:55
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
WARSAW
Kupić za
116,93
13:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
07:55
11 mar
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • Neoplan, SETRA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:43
10 mar
08:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
84,99
11:43
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
08:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Yutong(СВ), Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10 mar
08:30
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
WARSAW
Kupić za
116,93
13:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
08:30
11 mar
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • Neoplan, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10 mar
08:30
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
WARSAW
Kupić za
116,93
13:30
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
08:30
11 mar
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • Neoplan, SETRA_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
10 mar
10:50
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
80,79
22:25
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
00:25
Tarnopol
03:20
Lwów
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
07:30
Lublin
10:20
Warszawa
10:50
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Chmielnicki – Warszawa

11:10
10 mar
23:30
10 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
67,32
11:10
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
13:15
Tarnopol
15:45
Lwów
16:45
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
10 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
10 mar
01:50
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Aleje Jerozolimskie 54
Kupić za
80,79
11:50
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
14:30
Tarnopol
17:20
Lwów
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:05
Zamość
22:30
Lublin
01:15
Piaseczno
01:50
11 mar
Warszawa
Dworzec PKP "Warszawa Centralna", Aleje Jerozolimskie 54
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
10 mar
04:00
11 mar
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Kupić za
80,79
14:00
10 mar
Chmielnicki
Przystanek autobusowy "Central", szosa Winnica; dom 23
15:05
Wołoczyska
16:00
Tarnopol
17:25
Krzemieniec
18:05
Dubno
19:20
Łuck
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Chełm
00:45
Lublin
04:00
11 mar
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa