Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chmielnicki — Poznań

Najlepsza oferta

Codziennie
17:40
Czas przejazdu19 h. 55 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

13:35
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

109,82 

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Poznań w 2019 rok

Poza nie
16:00
Czas przejazdu20 h. 30 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

11:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

124,19 
W poniedziałki
19:45
Czas przejazdu18 h. 15 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

13:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

127,50 
Codziennie
19:05
Czas przejazdu17 h. 25 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

128,98 
pon, śro, pią
13:30
Czas przejazdu21 h. 30 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

10:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

130,00 
Codziennie
02:15
Czas przejazdu20 h. 15 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

21:30

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

131,00 
W dni powszednie
11:50
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

132,85 
20.07, 21.07, 26.07, 27.07, 28.07...
16:30
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

12:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

135,00 
20.07, 21.07, 27.07, 28.07...
17:30
Czas przejazdu18 h. 30 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

12:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

135,00 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu20 h. 10 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

10:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

136,41 
Codziennie
00:15
Czas przejazdu17 h. 45 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

18:00

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

136,56 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu18 h. 00 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

139,05 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu22 h. 20 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

09:20
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

142,80 
wto, czw, sob
13:30
Czas przejazdu20 h. 25 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

09:55
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

144,15 
20.07, 21.07, 26.07, 27.07, 28.07...
16:30
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

12:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

144,15 
20.07, 21.07, 26.07, 27.07, 28.07...
17:30
Czas przejazdu18 h. 30 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

12:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

144,15 
Codziennie
06:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

01:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

149,35 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu22 h. 00 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

05:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

150,00 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu23 h. 45 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

17:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

151,15 
Codziennie
19:05
Czas przejazdu18 h. 25 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

12:30
+1 dzień

Poznań

ПОЗНАНЬ,

153,60 
Codziennie
11:10
Czas przejazdu18 h. 20 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

04:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

155,23 
20.07, 23.07, 25.07, 28.07, 30.07...
06:00
Czas przejazdu19 h. 00 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

01:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

162,36 
22.07, 27.07, 01.08, 06.08, 11.08...
07:00
Czas przejazdu18 h. 00 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

01:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

162,36 
Codziennie
14:50
Czas przejazdu17 h. 40 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

08:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

163,88 
Poza nie
08:00
Czas przejazdu20 h. 50 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

166,91 
wto, pią, nie
19:30
Czas przejazdu22 h. 40 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

166,91 
wto, pią, nie
19:30
Czas przejazdu22 h. 40 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

166,91 
20.07, 23.07, 25.07, 28.07, 30.07...
07:00
Czas przejazdu18 h. 00 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

01:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

167,23 
24.07, 29.07, 03.08, 08.08, 13.08...
07:00
Czas przejazdu18 h. 00 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske szosa 8

01:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

170,48 
W niedziele
08:00
Czas przejazdu20 h. 50 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

171,92 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

171,92 
Poza śro i czw
07:00
Czas przejazdu43 h. 00 min
+2 dni

Chmielnicki

Хмельницький АВ[ua], вул.Вiнницьке шосе,23{49.43185/27.0264325}

01:00
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

180,73 
wto, czw, sob
13:30
Czas przejazdu20 h. 30 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

10:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

182,08 
Codziennie
14:50
Czas przejazdu41 h. 30 min
+2 dni

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

07:20
+2 dni

Poznań

ПОЗНАНЬ,

189,54 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu22 h. 45 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

17:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

197,26 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu21 h. 30 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

04:50
+1 dzień

Poznań

ПОЗНАНЬ,

202,47 
Popularne kierunki
Do miasta Poznań
Z miasta Poznań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu