Rozkład jazdy PKS Kijów – Lwów

01:00
09:00
Centralny dworzec kolejowy, Obszar stacji; dom 2 (w pobliżu McDonalda)
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
58,15
01:00
19 lis
Kijów
Centralny dworzec kolejowy, Obszar stacji; dom 2 (w pobliżu McDonalda)
09:00
19 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:30
11:30
Centralny dworzec kolejowy, Obszar stacji; dom 2 (w pobliżu McDonalda)
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
58,15
03:30
19 lis
Kijów
Centralny dworzec kolejowy, Obszar stacji; dom 2 (w pobliżu McDonalda)
11:30
19 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
14:30
Centralny dworzec kolejowy, Obszar stacji; dom 2 (w pobliżu McDonalda)
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
58,15
06:30
19 lis
Kijów
Centralny dworzec kolejowy, Obszar stacji; dom 2 (w pobliżu McDonalda)
14:30
19 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
14:50
,
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
47,10
07:50
19 lis
Kijów
,
14:50
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
15:00
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
43,61
07:50
19 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:20
Żytomierz
11:50
Równe
15:00
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
17:00
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
58,15
09:00
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:00
19 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
19:30
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
58,15
11:30
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
19:30
19 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
20:50
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
74,41
11:10
19 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
20:50
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-303
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:40
21:20
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
50,88
10:40
19 lis
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
11:10
Kijów
13:50
Żytomierz
17:10
Równe
18:25
Dubno
21:20
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21:20
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
50,88
11:30
19 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:50
Żytomierz
17:10
Równe
18:25
Dubno
21:20
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
22:00
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
43,61
13:30
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:30
Żytomierz
18:30
Równe
22:00
19 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23:00
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
58,15
15:00
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
23:00
19 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
23:50
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
58,15
10:10
19 lis
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
11:40
Biała Cerkiew
12:25
Skwyra
13:50
Koziatyn
14:40
Berdyczów
15:45
Kalinówka
16:20
Winnica
17:45
Latyczów
18:40
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:50
19 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
02:00
20 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
58,15
18:00
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
02:00
20 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
05:00
20 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
58,15
21:00
19 lis
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
05:00
20 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:20
06:05
20 lis
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
47,97
21:20
19 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
21:35
Kijów
23:25
Żytomierz
00:45
Nowogród Wołyński
02:20
Równe
03:15
Dubno
06:05
20 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Lwów

21:00
10:15
20 lis
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
42,31
21:00
19 lis
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
21:39
Kijów
23:05
Korosteszów
23:40
Żytomierz
01:20
Nowogród Wołyński
02:05
Korzec
03:05
Równe
04:25
Łuck
07:00
Włodzimierz Wołyński
07:30
Nowowołyńsk
08:40
Czerwonohrad
09:10
Mosty Wielkie
10:15
20 lis
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:42
10:15
20 lis
Dworzec autobusowy-5 "Dachnaya" (przystanek - przed wejściem do AS-5 "Dachnaya"), Aleja Zwycięstwa; dom 142
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
42,31
21:42
19 lis
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Dworzec autobusowy-5 "Dachnaya" (przystanek - przed wejściem do AS-5 "Dachnaya"), Aleja Zwycięstwa; dom 142
23:05
Korosteszów
23:40
Żytomierz
01:20
Nowogród Wołyński
02:05
Korzec
03:05
Równe
04:25
Łuck
07:00
Włodzimierz Wołyński
07:30
Nowowołyńsk
08:40
Czerwonohrad
09:10
Mosty Wielkie
10:15
20 lis
Lwów
Dworzec autobusowy „Północ”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 225
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Lwów
Do miasta Kijów
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.