Rozkład jazdy PKS Katowice – Kielce

14:00
23 lut
17:03
23 lut
Katowice, Dworzec Autobusowy
Kielce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
31,00
14:00
23 lut
Katowice
Katowice, Dworzec Autobusowy
14:12
Sosnowiec
14:21
Będzin
14:41
Siewierz
14:51
Poręba
14:59
Zawiercie
15:34
Szczekociny
15:43
Moskorzew
15:48
Chlewice
15:59
Nagłowice
16:22
Jędrzejów
16:26
Jędrzejów
17:03
Kielce
17:37
Bodzentyn
17:50
Rzepin
17:57
Starachowice
18:00
Starachowice
17:03
23 lut
Kielce
Kielce, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Kielce
Do miasta Katowice
Z miasta Kielce