Bilety autobusowe

Warszawa - Połtawa

od 94 zł, 23 wrz

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Połtawa

08:00
22 wrz
w drodze 20 godz. 10 min

,

05:10
23 wrz

,

176
08:00
22 wrz
,
11:05
Люблін
11:45
14:20
Устилуг КПП (Україна/Польща)
17:20
Луцьк
18:35
Рівне
21:10
Житомир
22:25
Київ
05:10
23 wrz
,
  • Autobus
  • MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
22 wrz
w drodze 18 godz. 45 min

,

12:35
23 wrz

,

144
16:50
22 wrz
,
19:20
Люблін
23:05
Устилуг КПП (Україна/Польща)
01:10
Луцьк
02:20
Рівне
05:10
Житомир
07:20
Київ
07:35
Київ
12:35
23 wrz
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

,

12:45
23 wrz

,

128
16:00
22 wrz
,
19:00
Люблін
22:40
00:15
Ковель
02:25
Сарни
04:50
Коростень
07:20
Київ
12:45
23 wrz
,
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
22 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

,

15:35
23 wrz

,

160
18:50
22 wrz
,
22:10
Люблін
23:15
Холм
00:45
Зосін КПП (Польща/Україна)
02:25
Устилуг КПП (Україна/Польща)
04:40
Луцьк
05:50
Рівне
08:40
Житомир
10:35
Київ
13:35
Лубни
15:35
23 wrz
,
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
22 wrz
w drodze 19 godz. 45 min

,

15:35
23 wrz

,

157
18:50
22 wrz
,
22:10
Люблін
23:15
Холм
02:25
Устилуг КПП (Україна/Польща)
03:20
Володимир-Волинський
04:40
Луцьк
05:50
Рівне
08:40
Житомир
11:00
Київ
13:35
Лубни
15:35
23 wrz
,
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
22 wrz
w drodze 19 godz. 35 min

,

17:50
23 wrz

,

154
21:15
22 wrz
,
00:00
Люблін
01:30
Зосін КПП (Польща/Україна)
03:40
Устилуг КПП (Україна/Польща)
06:30
Луцьк
08:00
Рівне
11:10
Житомир
13:30
Київ
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
22 wrz
w drodze 27 godz. 50 min

,

17:50
23 wrz

,

133
13:00
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
22 wrz
w drodze 26 godz. 50 min

,

17:50
23 wrz

,

160
14:00
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
22 wrz
w drodze 26 godz. 20 min

,

17:50
23 wrz

,

183
14:30
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
22 wrz
w drodze 24 godz. 00 min

,

17:50
23 wrz

,

128
16:50
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

,

17:50
23 wrz

,

157
17:20
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

,

17:50
23 wrz

,

128
17:20
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
22 wrz
w drodze 23 godz. 50 min

,

17:50
23 wrz

,

136
17:00
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
22 wrz
w drodze 29 godz. 10 min

,

17:50
23 wrz

,

171
11:40
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
22 wrz
w drodze 27 godz. 50 min

,

17:50
23 wrz

,

109
13:00
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
22 wrz
w drodze 27 godz. 20 min

,

17:50
23 wrz

,

171
13:30
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
22 wrz
w drodze 26 godz. 50 min

,

17:50
23 wrz

,

173
14:00
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
22 wrz
w drodze 26 godz. 20 min

,

17:50
23 wrz

,

171
14:30
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
22 wrz
w drodze 25 godz. 50 min

,

17:50
23 wrz

,

144
15:00
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
22 wrz
w drodze 25 godz. 50 min

,

17:50
23 wrz

,

140
15:00
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 wrz
w drodze 24 godz. 50 min

,

17:50
23 wrz

,

125
16:00
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
22 wrz
w drodze 24 godz. 00 min

,

17:50
23 wrz

,

125
16:50
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

,

17:50
23 wrz

,

159
17:20
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

,

17:50
23 wrz

,

117
17:20
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
22 wrz
w drodze 20 godz. 50 min

,

17:50
23 wrz

,

149
20:00
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
22 wrz
w drodze 20 godz. 50 min

,

17:50
23 wrz

,

133
20:00
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
22 wrz
w drodze 23 godz. 50 min

,

17:50
23 wrz

,

133
17:00
22 wrz
,
17:50
23 wrz
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
22 wrz
w drodze 23 godz. 50 min

,

18:20
23 wrz

,

168
17:30
22 wrz
,
18:20
23 wrz
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
22 wrz
w drodze 30 godz. 50 min

,

19:30
23 wrz

,

178
11:40
22 wrz
,
19:30
23 wrz
,
  • Autobus
  • Setra, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
22 wrz
w drodze 29 godz. 30 min

,

19:30
23 wrz

,

116
13:00
22 wrz
,
19:30
23 wrz
,
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
22 wrz
w drodze 29 godz. 00 min

,

19:30
23 wrz

,

178
13:30
22 wrz
,
19:30
23 wrz
,
  • Autobus
  • Setra, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
22 wrz
w drodze 28 godz. 30 min

,

19:30
23 wrz

,

180
14:00
22 wrz
,
19:30
23 wrz
,
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
22 wrz
w drodze 28 godz. 00 min

,

19:30
23 wrz

,

178
14:30
22 wrz
,
19:30
23 wrz
,
  • Autobus
  • Setra, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
22 wrz
w drodze 27 godz. 30 min

,

19:30
23 wrz

,

151
15:00
22 wrz
,
19:30
23 wrz
,
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
22 wrz
w drodze 27 godz. 30 min

,

19:30
23 wrz

,

146
15:00
22 wrz
,
19:30
23 wrz
,
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
22 wrz
w drodze 26 godz. 30 min

,

19:30
23 wrz

,

132
16:00
22 wrz
,
19:30
23 wrz
,
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
22 wrz
w drodze 25 godz. 40 min

,

19:30
23 wrz

,

132
16:50
22 wrz
,
19:30
23 wrz
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

,

19:30
23 wrz

,

165
17:20
22 wrz
,
19:30
23 wrz
,
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

,

19:30
23 wrz

,

124
17:20
22 wrz
,
19:30
23 wrz
,
  • Autobus
  • Mercedes Travego, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
22 wrz
w