Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Połtawa w 2019 rok roku

12:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 16 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 20 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 20 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:50
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 20 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:30
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 26 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
18:50
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 20 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:10
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 18 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30+1 dzień
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 20.01, 27.01, 03.02, 10.02...
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 20 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 25.01, 30.01, 04.02, 09.02...
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 21 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 25.01, 30.01, 04.02, 09.02...
16:50
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 19 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 19.01, 21.01, 23.01, 25.01...
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 24 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
21:15
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 20 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:50
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 19 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:50
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 20 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 21 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
08:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 21 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 22.01, 27.01, 01.02, 06.02...
14:40
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 26 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
16:50
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 18 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Połtawa w 2019 rok roku

Codziennie
12:00
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

111,00 
12:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
17:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
23:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
04:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bazіlyevsky VO
  • SETRA
Codziennie
16:00
20 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:45
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

111,00 
16:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
00:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
02:25
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
04:50
Korosteń
Dworzec autobusowy Korosten, Bazarna ploshcha 2A
07:20
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
12:45
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Setra S 315 НDH
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 55 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
16:00
20 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:45
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

111,00 
16:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
00:15
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
02:25
Sarny
Stacja benzynowa OKKO, ul. Varshavska 4B
04:50
Korosteń
Dworzec autobusowy Korosten, Bazarna ploshcha 2A
07:20
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
12:45
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Setra
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 52 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
Codziennie
18:50
20 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

111,00 
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:25
Uściług
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland), Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
04:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
05:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:35
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
15:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.2 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    2.6
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
wto, pią, sob
00:30
26 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

02:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

124,88 
00:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
11:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
12:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
14:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
20:55
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
02:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
Codziennie
18:50
20 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

124,88 
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:25
Uściług
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland), Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
04:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
05:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:35
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
15:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

19.01, 20.01, 27.01, 03.02, 10.02...
22:10
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:30
+1 dzień

Połtawa

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

124,88 
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
05:25
Kowel
Przystanek autobusowy "Kovelsilmash", ulica Varshavskaya; dom 1
06:45
Łuck
Centrum handlowe Epicenter, ul. Okruzhna 37
08:00
Równe
Dworzec autobusowy Czajka, ul. Haharina 16B
10:15
Żytomierz
Przystanek, pl. Peremohy 3
12:15
Kijów
Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B
12:45
Kijów
Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B
16:30
+1 dzień
Połtawa
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.
  • King Long

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

20.01, 25.01, 30.01, 04.02, 09.02...
08:00
20 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

05:10
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

130,00 
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine), Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
16:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:35
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

20.01, 25.01, 30.01, 04.02, 09.02...
08:00
21 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

05:10
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

130,00 
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine), Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

17.01, 19.01, 21.01, 23.01, 25.01...
16:50
19 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

131,81 
16:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:05
Uściług
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland), Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:20
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
07:35
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
12:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
wto, czw, nie
17:30
24 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

131,81 
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine), Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
14:15
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
14:50
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
21:15
20 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

135,10 
20:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Połtawa, Ukraina, Połtawski
03:40
Uściług
Połtawa, Ukraina, Połtawski
06:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
08:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
11:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:50
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
W poniedziałki
18:50
19 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

150,00 
18:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
Codziennie
18:50
20 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

157,80 
18:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
23:15
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine), Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
02:25
Uściług
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland), Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
05:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:35
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:35
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
15:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.
  • Неоплан
19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
08:00
21 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

05:10
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

166,50 
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Yagodin KPP (Ukraina / Polska), Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
14:20
Uściług
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland), Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

17.01, 22.01, 27.01, 01.02, 06.02...
08:00
21 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

05:10
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

166,50 
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine), Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:35
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
wto, pią, nie
14:40
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

166,50 
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland), Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:35
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan
pon, wto, śro
16:50
18 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

183,60 
16:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kresy Tur
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Połtawa
Do miasta Warszawa
Z miasta Połtawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!