Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Warszawa - Połtawa

od 112 zł, 18 lis

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Połtawa

00:30
30 lis
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

02:40
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

132
00:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:30
Lublin
08:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
11:00
Kowel
12:55
Łuck
14:35
Równe
18:05
Żytomierz
20:55
Kijów
02:40
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
30 lis
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:40
1 gru

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

178
03:10
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:40
1 gru
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
30 lis
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:40
1 gru

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

168
03:10
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:40
1 gru
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
30 lis
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

03:40
1 gru

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

169
03:10
30 lis
Warszawa
03:40
1 gru
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
30 lis
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

03:40
1 gru

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

169
03:10
30 lis
Warszawa
03:40
1 gru
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
30 lis
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

, Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144.

03:40
1 gru

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

181
03:10
30 lis
Warszawa
, Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144.
03:40
1 gru
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • SETRA 80, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
30 lis
w drodze 15 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:30
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

118
12:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:30
Lublin
17:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
23:45
Kijów
04:30
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
30 lis
w drodze 19 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:45
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

118
16:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
Lublin
22:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
Kijów
12:45
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:30
30 lis
w drodze 35 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:05
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

128
00:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:05
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
30 lis
w drodze 24 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:05
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

143
11:40
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:05
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Setra, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
30 lis
w drodze 22 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:05
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

143
13:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:05
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Setra, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
30 lis
w drodze 28 godz. 05 min

Warszawa

, Aleje Jerozolimskie, 144

13:05
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

192
08:00
30 lis
Warszawa
, Aleje Jerozolimskie, 144
13:05
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
30 lis
w drodze 19 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:35
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

139
18:50
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
30 lis
w drodze 19 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:35
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

150
18:50
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
30 lis
w drodze 29 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

196
10:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Scania Irizar
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
30 lis
w drodze 29 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

199
10:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
30 lis
w drodze 31 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

199
08:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
30 lis
w drodze 31 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

199
08:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
30 lis
w drodze 36 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

206
03:10
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
30 lis
w drodze 36 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

196
03:10
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
30 lis
w drodze 30 godz. 05 min

Warszawa

16:45
1 gru

Połtawa

,

197
09:40
30 lis
Warszawa
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
30 lis
w drodze 26 godz. 15 min

Warszawa

16:45
1 gru

Połtawa

,

197
13:30
30 lis
Warszawa
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
30 lis
w drodze 36 godz. 35 min

Warszawa

16:45
1 gru

Połtawa

,

197
03:10
30 lis
Warszawa
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
30 lis
w drodze 36 godz. 35 min

Warszawa

16:45
1 gru

Połtawa

,

197
03:10
30 lis
Warszawa
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
30 lis
w drodze 30 godz. 05 min

Warszawa

, Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144.

16:45
1 gru

Połtawa

,

214
09:40
30 lis
Warszawa
, Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144.
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:10
30 lis
w drodze 36 godz. 35 min

Warszawa

, Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144.

16:45
1 gru

Połtawa

,

210
03:10
30 lis
Warszawa
, Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144.
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • SETRA 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:40
30 lis
w drodze 30 godz. 05 min

Warszawa

, Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144.

16:45
1 gru

Połtawa

,

214
09:40
30 lis
Warszawa
, Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144.
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • SETRA_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
30 lis
w drodze 29 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

243
10:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • -
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
30 lis
w drodze 31 godz. 45 min

Warszawa

, Aleje Jerozolimskie, 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

207
08:00
30 lis
Warszawa
, Aleje Jerozolimskie, 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:30
30 lis
w drodze 39 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

150
00:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
30 lis
w drodze 28 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

165
11:40
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
30 lis
w drodze 26 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

165
13:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
30 lis
w drodze 25 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

186
14:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
30 lis
w drodze 25 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

165
14:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
30 lis
w drodze 24 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

148
15:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
30 lis
w drodze 24 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

143
15:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
30 lis
w drodze 31 godz. 45 min

Warszawa

, Aleje Jerozolimskie, 144

16:45
1 gru

Połtawa

,

214
08:00
30 lis
Warszawa
, Aleje Jerozolimskie, 144
16:45
1 gru
Połtawa
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
30 lis
w drodze 24 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:00
1 gru

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

152
16:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:00
1 gru
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
30 lis
w drodze 19 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

136
21:15
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:00
Lublin
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Łuck
08:00
Równe
11:10
Żytomierz
13:30
Kijów
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
30 lis
w drodze 26 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

147
14:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
30 lis
w drodze 26 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

147
14:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
30 lis
w drodze 26 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

154
14:40
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
30 lis
w drodze 23 godz. 50 min

Lotnisko Modlin (WMI), Mazowieckie, nowodworski

Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

147
17:00
30 lis
Lotnisko Modlin (WMI), Mazowieckie, nowodworski
Lotnisko Warszawa-Modlin, ul. gen.Wiktora Thommée 1a
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
30 lis
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

127
17:20
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
30 lis
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

150
17:20
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
30 lis
w drodze 22 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

122
18:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
30 lis
w drodze 22 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

147
18:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
30 lis
w drodze 29 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

137
11:40
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
30 lis
w drodze 27 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

137
13:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
30 lis
w drodze 26 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

159
14:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
30 lis
w drodze 26 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

137
14:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
30 lis
w drodze 26 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

166
14:40
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
30 lis
w drodze 25 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

120
15:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
30 lis
w drodze 25 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

115
15:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
30 lis
w drodze 24 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

144
16:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
30 lis
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

127
17:20
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
30 lis
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

144
17:20
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
30 lis
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

149
17:20
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
30 lis
w drodze 22 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

113
18:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
30 lis
w drodze 22 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

113
18:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
30 lis
w drodze 20 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

137
20:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
30 lis
w drodze 32 godz. 50 min

Warszawa

, Aleje Jerozolimskie, 144

17:50
1 gru

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

186
08:00
30 lis
Warszawa
, Aleje Jerozolimskie, 144
17:50
1 gru
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
30 lis
w drodze 29 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:10
1 gru

Połtawa

,

144
11:40
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:10
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
30 lis
w drodze 27 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:10
1 gru

Połtawa

,

144
13:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:10
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
30 lis
w drodze 27 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:10
1 gru

Połtawa

,

166
14:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:10
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
30 lis
w drodze 26 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:10
1 gru

Połtawa

,

144
14:30
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:10
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:40
30 lis
w drodze 26 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:10
1 gru

Połtawa

,

173
14:40
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:10
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
30 lis
w drodze 26 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:10
1 gru

Połtawa

,

128
15:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:10
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
30 lis
w drodze 26 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:10
1 gru

Połtawa

,

122
15:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:10
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
30 lis
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:10
1 gru

Połtawa

,

151
16:00
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:10
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
30 lis
w drodze 23 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:10
1 gru

Połtawa

,

134
17:20
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:10
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
30 lis
w drodze 23 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:10
1 gru

Połtawa

,

151
17:20
30 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:10
1 gru
Połtawa
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket