Rozkład jazdy PKS Poznań – Połtawa

08:00
30 cze
12:30
1 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
218,04
08:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
13:50
Katowice
15:15
Kraków
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
Kijów
12:30
1 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:15
30 cze
12:35
1 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
172,93
12:15
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
Kijów
07:35
Kijów
12:35
1 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
30 cze
15:35
1 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
172,93
14:35
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
1 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
30 cze
15:35
1 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
180,00
14:35
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
1 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
30 cze
17:50
1 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
145,42
17:15
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:45
Warszawa
00:00
Lublin
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Łuck
08:00
Równe
11:10
Żytomierz
13:30
Kijów
17:50
1 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
30 cze
18:10
1 lip
Dw. PKS 'Główny' ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
180,00
17:15
30 cze
Poznań
Dw. PKS 'Główny' ul. Stanisława Matyi 2
18:10
1 lip
Połtawa
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
30 cze
20:50
1 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
172,93
15:50
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
18:50
Wrocław
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
Żytomierz
15:30
Kijów
20:50
1 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
30 cze
21:00
1 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
180,00
15:50
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:00
1 lip
Połtawa
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
201,70
07:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
196,55
07:30
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
231,70
08:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:15
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
212,08
09:15
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
211,70
09:20
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
189,51
09:20
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
204,56
10:30
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
186,51
11:50
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
211,70
12:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
190,45
12:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
211,80
07:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • Van Hool EOS, Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
206,65
07:30
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
241,80
08:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:15
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
222,18
09:15
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
221,80
09:20
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
199,61
09:20
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
214,66
10:30
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
196,61
11:50
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
221,80
12:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
30 cze
02:45
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
200,55
12:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
2 lip
Połtawa
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
30 cze
05:20
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
221,13
07:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • Van Hool EOS, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
30 cze
05:20
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
215,98
07:30
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
30 cze
05:20
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
251,13
08:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:15
30 cze
05:20
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
231,51
09:15
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
30 cze
05:20
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
231,13
09:20
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • SCANIA Century, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
30 cze
05:20
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
208,94
09:20
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
30 cze
05:20
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
223,99
10:30
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • Setra, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
30 cze
05:20
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
205,94
11:50
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
30 cze
05:20
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
231,13
12:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
2 lip
Połtawa
  • Autobus
  • SCANIA Century, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
30 cze
05:20
2 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Kupić za
209,88
12:00
30 cze
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
2 lip
Połtawa
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Połtawa
Do miasta Poznań
Z miasta Połtawa