Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Połtawa w 2019 rok roku

15:50
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 29 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 22.01, 24.01, 26.01...
15:50
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 29 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 30 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:40+2 dni
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, nie
17:15
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 24 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 31 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
12:15
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 24 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 19.01, 21.01, 23.01, 25.01...
01:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 27 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 22.01, 27.01, 01.02, 06.02...
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 30 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 24 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią, sob, nie
01:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 28 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 22.01, 27.01...
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 28 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 19.01, 21.01, 23.01, 25.01...
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 28 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 24.01, 28.01, 01.02, 05.02...
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 28 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 22.01, 26.01, 30.01, 03.02...
12:15
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 23 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18.01, 20.01, 22.01, 24.01, 26.01...
15:50
Czas przejazdu 29 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

20:50
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

160
15:50
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1"
18:50
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
21:55
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
23:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
15:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
20:50
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:50
Czas przejazdu 29 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

20:50
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

160
15:50
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1"
18:50
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
15:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
20:50
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:35
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

15:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

160
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
02:25
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:20
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
04:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
11:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
13:35
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
15:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
Codziennie
14:35
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

15:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

164
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
02:25
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:20
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
04:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
11:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
13:35
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
15:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
pon, czw, pią, nie
20:00
Czas przejazdu 30 h. 40 min
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

02:40
+2 dni

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

167
20:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
00:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
11:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
12:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
14:35
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
18:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
20:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
02:40
+2 dni
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rik Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:15
Czas przejazdu 24 h. 35 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

17:50
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

176
17:15
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
20:45
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Połtawa; Ukraina, Połtawski"
03:40
Uściług
"Połtawa; Ukraina, Połtawski"
06:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
08:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
11:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
13:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
17:50
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu 31 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

17:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

181
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
14:15
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
14:50
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 19.01, 21.01, 23.01, 25.01...
12:15
Czas przejazdu 24 h. 20 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

12:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

181
12:15
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
23:05
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
01:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
05:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
07:20
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
07:35
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
12:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 22.01, 27.01, 01.02, 06.02...
01:30
Czas przejazdu 27 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

189
01:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
17:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
18:35
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
23:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
05:10
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
10:40
Czas przejazdu 30 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

17:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

192
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią, sob, nie
14:35
Czas przejazdu 24 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

15:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

200
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
15:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 22.01, 27.01...
01:00
Czas przejazdu 28 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

05:10
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

210
01:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
17:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
18:35
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
23:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
05:10
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:35
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

15:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

211
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
02:25
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
04:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
10:35
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
13:35
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
15:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 19.01, 21.01, 23.01, 25.01...
08:00
Czas przejazdu 28 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

222
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
13:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
12:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 24.01, 28.01, 01.02, 05.02...
08:00
Czas przejazdu 28 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

222
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
13:50
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:15
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
12:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 22.01, 26.01, 30.01, 03.02...
08:00
Czas przejazdu 28 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

223
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
13:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:15
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
02:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
12:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
12:15
Czas przejazdu 23 h. 20 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

12:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

225
12:15
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
12:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kresy Tur

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Połtawa
Do miasta Poznań
Z miasta Połtawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!