Rozkład jazdy PKS Poznań – Połtawa

01:00
28 lut
05:10
1 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
180,00
01:00
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:10
1 mar
Połtawa
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
28 lut
15:35
1 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
154,01
14:35
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
1 mar
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
28 lut
15:35
1 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
161,44
14:35
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
1 mar
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
28 lut
15:35
1 mar
Dw. Autobusowy, ul. S. Matyi 2, stan. 11
Dw. Autobusowy nr. 1, ul. Welykotyrniwska 7
Kupić za
200,00
14:35
28 lut
Poznań
Dw. Autobusowy, ul. S. Matyi 2, stan. 11
15:35
1 mar
Połtawa
Dw. Autobusowy nr. 1, ul. Welykotyrniwska 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
28 lut
02:45
2 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
194,96
08:00
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
02:45
2 mar
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
28 lut
02:45
2 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
182,19
10:30
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
02:45
2 mar
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
28 lut
02:45
2 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
194,96
12:00
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
02:45
2 mar
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
28 lut
02:45
2 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
194,96
08:00
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
02:45
2 mar
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
28 lut
02:45
2 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
194,96
08:00
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
02:45
2 mar
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
28 lut
02:45
2 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
194,96
12:00
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
02:45
2 mar
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
28 lut
05:20
2 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
POLTAVA
Kupić za
200,79
08:00
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:20
2 mar
Połtawa
POLTAVA
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
28 lut
05:20
2 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
POLTAVA
Kupić za
188,02
10:30
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:20
2 mar
Połtawa
POLTAVA
  • Autobus
  • Setra, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
28 lut
05:20
2 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
POLTAVA
Kupić za
200,79
12:00
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:20
2 mar
Połtawa
POLTAVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
28 lut
05:20
2 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
POLTAVA
Kupić za
200,79
08:00
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:20
2 mar
Połtawa
POLTAVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
28 lut
05:20
2 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
POLTAVA
Kupić za
200,79
08:00
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:20
2 mar
Połtawa
POLTAVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
28 lut
05:20
2 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
POLTAVA
Kupić za
200,79
12:00
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
05:20
2 mar
Połtawa
POLTAVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
28 lut
02:45
3 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
195,26
23:30
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
02:45
3 mar
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
28 lut
02:45
3 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
194,96
23:30
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
02:45
3 mar
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
28 lut
02:45
3 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
194,96
23:30
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
02:45
3 mar
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Poznań – Połtawa

01:00
28 lut
05:10
1 mar
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
180,00
01:00
28 lut
Poznań
Przystanek autobusowy "Nowy", ulica Stanisława Matyi; dom 2
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:00
Warszawa
08:30
Piaseczno
11:05
Lublin
14:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
Kijów
05:10
1 mar
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Połtawa
Do miasta Poznań
Z miasta Połtawa