Bilety autobusowe

Poznań - Połtawa

od 146 zł, 23 wrz

Rozkład jazdy PKS Poznań – Połtawa

01:30
24 wrz
w drodze 26 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
25 wrz

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

210
01:30
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
11:05
Lublin
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
Kijów
05:10
25 wrz
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
24 wrz
w drodze 27 godz. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

12:30
25 wrz

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

190
08:00
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
13:50
Katowice
15:15
Kraków
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
Kijów
12:30
25 wrz
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
24 wrz
w drodze 23 godz. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

12:35
25 wrz

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

160
12:15
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:40
Warszawa
19:20
Lublin
23:05
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:10
Łuck
02:20
Równe
05:10
Żytomierz
07:20
Kijów
07:35
Kijów
12:35
25 wrz
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
24 wrz
w drodze 24 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

15:35
25 wrz

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

160
14:35
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
25 wrz
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
24 wrz
w drodze 24 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

15:35
25 wrz

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

167
14:35
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
25 wrz
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
24 wrz
w drodze 23 godz. 35 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

17:50
25 wrz

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

161
17:15
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:45
Warszawa
00:00
Lublin
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Łuck
08:00
Równe
11:10
Żytomierz
13:30
Kijów
17:50
25 wrz
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
24 wrz
w drodze 28 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:50
25 wrz

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

160
15:50
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
18:50
Wrocław
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
Żytomierz
15:30
Kijów
20:50
25 wrz
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 wrz
w drodze 29 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:40
26 wrz

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

167
20:00
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
00:20
Warszawa
03:30
Lublin
08:00
11:00
Kowel
12:55
Łuck
14:35
Równe
18:05
Żytomierz
20:55
Kijów
02:40
26 wrz
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
24 wrz
w drodze 44 godz. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:20
26 wrz

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

216
08:00
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
26 wrz
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:15
24 wrz
w drodze 43 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:20
26 wrz

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

215
09:15
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
26 wrz
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:20
24 wrz
w drodze 43 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:20
26 wrz

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

194
09:20
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
26 wrz
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
24 wrz
w drodze 41 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:20
26 wrz

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

208
10:30
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
26 wrz
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Setra, МАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
24 wrz
w drodze 41 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:20
26 wrz

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

201
10:30
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
26 wrz
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Setra, МАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
24 wrz
w drodze 40 godz. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:20
26 wrz

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

191
11:50
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
26 wrz
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
24 wrz
w drodze 40 godz. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:20
26 wrz

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

226
12:00
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:20
26 wrz
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • SCANIA Century, МАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Poznań – Połtawa

01:00
24 wrz
w drodze 27 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:10
25 wrz

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

210
01:00
24 wrz
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:00
Warszawa
08:30
Piaseczno
11:05
Lublin
14:20
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
Kijów
05:10
25 wrz
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Połtawa
Do miasta Poznań
Z miasta Połtawa