Rozkład jazdy PKS Poznań – Połtawa

01:30
23 lip
05:10
24 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
180,00
01:30
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
11:05
Lublin
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
Kijów
05:10
24 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:00
23 lip
05:10
24 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
185,40
01:00
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:10
24 lip
Połtawa
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
23 lip
12:30
24 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
226,52
08:00
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:45
Wrocław
13:50
Katowice
15:15
Kraków
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
Kijów
12:30
24 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
23 lip
15:35
24 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
173,66
14:35
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
24 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
23 lip
15:35
24 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
158,56
14:35
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:20
Włodzimierz Wołyński
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
11:00
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
24 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
23 lip
20:50
24 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
173,66
15:50
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Leszno
18:50
Wrocław
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
Żytomierz
15:30
Kijów
20:50
24 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
23 lip
21:00
24 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
180,00
15:50
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:00
24 lip
Połtawa
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 lip
02:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
181,21
20:00
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
00:20
Warszawa
03:30
Lublin
08:00
11:00
Kowel
12:55
Łuck
14:35
Równe
18:05
Żytomierz
20:55
Kijów
02:40
25 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 lip
02:50
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
170,00
20:00
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:50
25 lip
Połtawa
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
209,91
10:30
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
184,24
11:15
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Neoplan 116, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
199,34
13:00
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
23 lip
03:40
25 lip
Przystanek, ul. Towarowa 17
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
196,08
14:30
23 lip
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
191,64
15:00
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Van Hool, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
213,93
15:30
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
213,93
15:30
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
213,93
15:30
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
199,34
15:50
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
196,08
16:00
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
196,08
16:00
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Setra, Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
210,66
16:30
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
210,66
16:30
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
214,44
17:50
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
206,21
18:00
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
186,08
15:50
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
196,08
16:30
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
206,08
17:50
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
23 lip
03:40
25 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
Kupić za
196,08
13:00
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
03:40
25 lip
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Poznań – Połtawa

01:00
23 lip
05:10
24 lip
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
180,00
01:00
23 lip
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:00
Warszawa
08:30
Piaseczno
11:05
Lublin
14:20
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
Kijów
05:10
24 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Połtawa
Do miasta Poznań
Z miasta Połtawa