Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Połtawa

Najlepsza oferta

Codziennie
22:00
Czas przejazdu22 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

21:00
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

153,00 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Połtawa w 2019 rok

Codziennie
14:00
Czas przejazdu21 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:45
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

160,00 
19.06, 23.06, 27.06, 01.07, 05.07...
14:00
Czas przejazdu22 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

160,00 
19.06, 23.06, 27.06, 01.07, 05.07...
14:00
Czas przejazdu22 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

160,09 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu22 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:50
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

163,32 
W czwartki
23:10
Czas przejazdu25 h. 50 min
+2 dni

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

01:00
+2 dni

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

163,68 
Codziennie
18:05
Czas przejazdu23 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

164,80 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu22 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

164,80 
W poniedziałki
12:55
Czas przejazdu27 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

DA. ul. P. Skargi, 8, Katowice

17:40
+1 dzień

Połtawa

AS. vul. Velykotyrnivska, 7, Połtawa

174,00 
pon, pią
21:55
Czas przejazdu23 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

22:45
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

175,57 
Codziennie
18:05
Czas przejazdu24 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

18:35
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

175,86 
wto, czw, nie
12:55
Czas przejazdu28 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

17:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

178,16 
pon, śro, czw, pią
15:00
Czas przejazdu22 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:15
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

180,00 
Codziennie
19:05
Czas przejazdu26 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

23:00
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

183,60 
21.06, 25.06, 29.06, 03.07, 07.07...
14:00
Czas przejazdu22 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

185,59 
18.06, 20.06, 22.06, 24.06, 26.06...
14:00
Czas przejazdu22 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

185,59 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu22 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:50
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

185,59 
śro, czw, sob
15:00
Czas przejazdu23 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:05
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

200,43 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Połtawa
Do miasta Katowice
Z miasta Połtawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu