Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Połtawa w 2019 rok roku

Codziennie
22:00
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

20:50
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

151,78 
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
20:50
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:00
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

20:50
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

159,01 
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
20:50
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 2.2 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    1.3
  • Stan techniczny
    2.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.1
W czwartki
23:10
25 godz. 50 min w drodze
+2 dni

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

01:00
+2 dni

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

159,37 
23:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
00:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:00
+2 dni
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)
pon, śro
14:00
21 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:45
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

160,00 
14:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:45
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
W poniedziałki
21:55
23 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

22:45
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

170,55 
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:45
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
wto, czw, nie
12:55
28 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

17:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

173,47 
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
14:15
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
14:50
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw
15:00
22 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:15
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

180,00 
15:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:15
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
21.03, 25.03, 29.03, 02.04, 06.04...
14:00
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

180,69 
13:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

22.03, 24.03, 26.03, 28.03, 30.03...
14:00
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

180,69 
13:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
śro, sob
15:00
23 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:05
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

202,38 
14:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:20
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
14:05
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Połtawa
Do miasta Katowice
Z miasta Połtawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży