Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Katowice w 2018 rok roku

09:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 21 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
13:30
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 13.12, 17.12, 21.12, 25.12, 29.12...
13:30
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 23.12, 27.12, 31.12...
13:30
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 12.12, 14.12, 16.12, 18.12, 20.12...
13:30
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 13.12, 15.12, 17.12, 19.12, 21.12...
01:25
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 22 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:40
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, nie
09:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 21 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
Przez cały dzień
09:15
Czas przejazdu 21 h. 25 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

06:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

152
09:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
14:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
17:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:30
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
06:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bryntsov S.V. N o.g.
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
13.12, 17.12, 21.12, 25.12, 29.12...
13:30
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

160
13:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
22:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
05:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
11:00
+1 dzień
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.
  • Oceniono na 3.0 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.0
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.8
15.12, 19.12, 23.12, 27.12, 31.12...
13:30
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

160
13:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
22:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
05:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
11:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

12.12, 14.12, 16.12, 18.12, 20.12...
13:30
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

160
13:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
22:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
05:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
09:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
11:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

13.12, 15.12, 17.12, 19.12, 21.12...
13:30
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

160
13:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
22:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
05:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
11:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, nie
01:25
Czas przejazdu 22 h. 15 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

23:40

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

189
01:25
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
03:20
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
04:05
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
15:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
17:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
22:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:40
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
09:15
Czas przejazdu 21 h. 25 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

06:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4

196
09:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
14:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
17:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Oceniono na 3.6 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Katowice
Do miasta Połtawa
Z miasta Katowice