Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Katowice w 2019 rok roku

W niedziele
01:25
22 godz. 15 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

23:40

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

132,07 
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:05
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

We wtorki
01:25
23 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

23:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

132,07 
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:05
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
09:15
21 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

06:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

154,08 
09:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
09:15
21 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

06:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

154,08 
09:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
12.02, 14.02, 16.02, 18.02, 20.02...
13:30
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

168,75 
13:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
13.02, 17.02, 21.02, 25.02...
13:30
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

168,75 
13:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

15.02, 19.02, 23.02, 27.02, 03.03...
13:30
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

168,75 
13:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
  • Oceniono na 3 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.8
We wtorki
16:00
24 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

16:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

169,49 
15:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
22:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)
wto, pią, nie
13:00
25 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

14:55
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

176,09 
12:55
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
16:55
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
+1 dzień
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Połtawa
Z miasta Katowice
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!