Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Poznań w 2019 rok roku

Codziennie
09:15
27 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

168,75 
09:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:05
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
09:15
27 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

168,75 
09:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:05
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
10:00
25 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

168,76 
10:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, czw, sob, nie
02:35
28 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

07:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

176,09 
02:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
10:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
21:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
Codziennie
07:00
23 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

06:35
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

176,09 
06:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Uściług
Poznań, Polska, Wielkopolskie
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Poznań, Polska, Wielkopolskie
23:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:35
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
Codziennie
10:00
25 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

176,09 
10:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
10:00
25 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

177,19 
09:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
14:55
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
19:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.
  • Neoplan
13.02, 17.02, 21.02, 25.02...
13:30
27 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

183,42 
13:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

15.02, 19.02, 23.02, 27.02, 03.03...
13:30
27 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

183,43 
13:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

12.02, 14.02, 16.02, 18.02, 20.02...
13:30
27 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

183,43 
13:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)
pon, pią
13:30
28 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

190,00 
13:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
17:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
W poniedziałki
01:15
28 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:15
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

190,55 
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:15
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
08:45
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

07:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

190,76 
08:40
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:35
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
16:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
wto, pią, nie
13:00
28 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

190,76 
12:55
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
16:55
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
01:15
26 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

198,11 
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
06:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:40
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
wto, czw
12:00
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

14:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

288,13 
11:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
15:45
Kijów
Metro Zhytomyrska, al. Peremohy
16:45
Kijów
Metro Zhytomyrska, al. Peremohy
18:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
21:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:00
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:45
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
04:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
08:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Piskunov L.L.
  • Mercedes Sprinter f
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Poznań
Do miasta Połtawa
Z miasta Poznań
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!