Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Poznań w 2018 rok roku

08:45
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 22 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 19.12, 21.12, 23.12, 25.12...
10:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 26 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
07:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 23 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
10:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
07:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 23 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
02:35
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 28 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, czw, sob, nie
10:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 27 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 18.12, 20.12, 22.12, 24.12...
13:30
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 27 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 23.12, 27.12, 31.12, 04.01...
13:30
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 27 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 21.12, 25.12, 29.12, 02.01...
13:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 28 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
13:30
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 27 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 19.12, 21.12, 23.12, 25.12...
13:30
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 28 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 26 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 25.12, 30.12, 04.01, 09.01...
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 26 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 25.12, 30.12, 04.01, 09.01...
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 28 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 26 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 19.12, 21.12, 24.12, 26.12...
09:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 27 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
09:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 27 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
17.12, 19.12, 21.12, 23.12, 25.12...
08:45
Czas przejazdu 22 h. 20 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

07:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

142
08:45
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
13:35
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
16:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
18:55
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
21:30
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
23:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu 26 h. 00 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

164
10:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
10:00
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

167
10:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
14:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
16:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
22:50
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
23:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
02:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
03:40
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
06:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.N. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
07:00
Czas przejazdu 23 h. 35 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

06:35
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

174
07:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
11:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
13:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
16:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:30
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
23:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
06:35
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kazna Trans MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
10:00
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

174
10:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
14:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
16:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
22:50
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
23:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
02:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
03:40
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
06:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
07:00
Czas przejazdu 23 h. 35 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

06:35
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

174
07:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
11:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
13:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
16:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:30
Uściług
"Poznań; Polska, Wielkopolskie"
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Poznań; Polska, Wielkopolskie"
23:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
06:35
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kazna Trans MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, czw, sob, nie
02:35
Czas przejazdu 28 h. 25 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

07:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

174
02:35
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
08:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
10:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
13:55
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
15:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
17:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
18:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
21:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
00:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
07:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rіk Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:00
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

176
10:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
14:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
23:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
02:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
03:40
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
06:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 18.12, 20.12, 22.12, 24.12...
13:30
Czas przejazdu 27 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

17:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

182
13:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
22:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
05:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:40
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
09:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
11:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
14:00
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
17:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 23.12, 27.12, 31.12, 04.01...
13:30
Czas przejazdu 27 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

17:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

182
13:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
22:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
05:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
11:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
14:00
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
17:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 21.12, 25.12, 29.12, 02.01...
13:30
Czas przejazdu 27 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

17:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

182
13:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
22:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
05:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
11:00
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:00
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
17:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
13:00
Czas przejazdu 28 h. 10 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

189
13:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
16:55
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
17:55
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:45
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
17:45
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
17:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 19.12, 21.12, 23.12, 25.12...
13:30
Czas przejazdu 27 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

17:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

190
13:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
22:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
00:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
05:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
11:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
14:00
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
17:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
13:30
Czas przejazdu 28 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

17:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

190
13:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
17:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.12, 25.12, 30.12, 04.01, 09.01...
01:15
Czas przejazdu 26 h. 50 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

198
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
06:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:25
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
02:40
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.12, 25.12, 30.12, 04.01, 09.01...
01:15
Czas przejazdu 26 h. 50 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

210
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:25
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
02:40
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
01:15
Czas przejazdu 28 h. 00 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

04:15
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

210
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
04:15
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 19.12, 21.12, 24.12, 26.12...
01:15
Czas przejazdu 26 h. 50 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

04:05
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

220
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
04:05
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
09:15
Czas przejazdu 27 h. 15 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

232
09:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
14:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
17:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
08:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:35
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:05
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1"
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
09:15
Czas przejazdu 27 h. 15 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

232
09:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
14:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
17:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:30
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
06:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
08:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:35
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:05
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1"
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bryntsov S.V. N o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Poznań
Do miasta Połtawa
Z miasta Poznań