Bilety autobusowe

Połtawa - Poznań

od 163 zł, 19 paź

Rozkład jazdy PKS Połtawa – Poznań

01:15
11 lis
w drodze 27 godz. 50 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:05
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

195
01:15
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
06:00
Kijów
07:00
Kijów
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
18:00
Lublin
21:15
Warszawa
00:20
Łódź
01:25
Kutno
02:40
Konin
04:05
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
01:15
11 lis
w drodze 27 godz. 50 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:05
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

210
01:15
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
18:00
Lublin
21:15
Warszawa
00:20
Łódź
01:25
Kutno
02:40
Konin
04:05
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:35
11 lis
w drodze 29 godz. 25 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

07:00
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

172
02:35
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:00
Kijów
10:40
Żytomierz
13:55
Równe
15:35
Łuck
17:00
Kowel
18:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
21:20
Lublin
00:30
Warszawa
03:20
Łódź
07:00
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:45
11 lis
w drodze 23 godz. 20 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

07:05
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

174
08:45
11 lis
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:05
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:45
11 lis
w drodze 23 godz. 20 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

07:05
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

186
08:45
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:35
Kijów
13:55
Kijów
16:05
Żytomierz
18:55
Równe
20:05
Łuck
21:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:55
Lublin
02:30
Warszawa
07:05
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
11 lis
w drodze 26 godz. 00 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:00
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

164
10:00
11 lis
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:00
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
11 lis
w drodze 26 godz. 00 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:00
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

165
10:00
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
14:55
Kijów
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
11:00
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
11 lis
w drodze 26 godz. 00 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:00
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

165
10:00
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
14:30
Kijów
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
Warszawa
11:00
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:15
11 lis
w drodze 28 godz. 15 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

12:30
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

165
09:15
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
14:30
Kijów
17:00
Żytomierz
19:40
Równe
23:30
Lwów
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Kraków
05:30
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
06:40
Katowice
08:10
Opole
09:35
Wrocław
11:05
Leszno
12:30
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
11 lis
w drodze 28 godz. 30 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:00
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

190
13:30
11 lis
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
17:00
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
11 lis
w drodze 28 godz. 30 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:00
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

172
13:30
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Kijów
22:00
Żytomierz
00:40
Równe
04:00
Lwów
05:50
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:30
Kraków
11:00
Katowice
14:00
Wrocław
17:00
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
11 lis
w drodze 29 godz. 10 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:10
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

192
13:00
11 lis
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
17:10
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 33 godz. 05 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

01:00
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

208
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
01:00
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 32 godz. 10 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

01:00
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

215
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
01:00
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
11 lis
w drodze 37 godz. 50 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:30
13 lis

Poznań

,

228
15:40
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:30
13 lis
Poznań
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
11 lis
w drodze 37 godz. 50 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:30
13 lis

Poznań

,

228
15:40
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:30
13 lis
Poznań
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
11 lis
w drodze 36 godz. 20 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:30
13 lis

Poznań

,

221
17:10
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:30
13 lis
Poznań
,
  • Autobus
  • Skania Higer A 80, SETRA 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 36 godz. 35 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

209
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 35 godz. 40 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

04:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

216
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
04:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
11 lis
w drodze 37 godz. 50 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

231
15:40
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
11 lis
w drodze 37 godz. 50 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

231
15:40
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
11 lis
w drodze 36 godz. 20 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

224
17:10
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Skania Higer A 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
11 lis
w drodze 38 godz. 10 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:50
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

256
15:40
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:50
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
11 lis
w drodze 38 godz. 10 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:50
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

256
15:40
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:50
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
11 lis
w drodze 36 godz. 40 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:50
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

250
17:10
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:50
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Skania Higer A 80, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
11 lis
w drodze 38 godz. 10 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:50
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

206
15:40
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:50
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
11 lis
w drodze 38 godz. 10 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:50
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

206
15:40
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:50
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
11 lis
w drodze 36 godz. 40 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:50
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

200
17:10
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:50
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Skania Higer A 80, SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 36 godz. 55 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:50
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

243
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:50
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 36 godz. 00 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

04:50
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

250
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
04:50
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 36 godz. 55 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:50
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

182
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:50
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 36 godz. 00 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

04:50
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

189
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
04:50
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 37 godz. 05 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

05:00
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

199
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
05:00
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 36 godz. 10 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

05:00
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

206
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
05:00
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
11 lis
w drodze 38 godz. 20 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

05:00
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

211
15:40
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
05:00
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
11 lis
w drodze 38 godz. 20 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

05:00
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

211
15:40
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
05:00
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
11 lis
w drodze 36 godz. 50 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

05:00
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

204
17:10
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
05:00
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Skania Higer A 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 37 godz. 25 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

05:20
13 lis

Poznań

Przystanek, ul. Towarowa 17

179
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
05:20
13 lis
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 36 godz. 30 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

05:20
13 lis

Poznań

Przystanek, ul. Towarowa 17

186
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
05:20
13 lis
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 38 godz. 05 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

06:00
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

199
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
06:00
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 37 godz. 10 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

06:00
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

206
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
06:00
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 38 godz. 05 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

06:00
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

207
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
06:00
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 37 godz. 10 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

06:00
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

215
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
06:00
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
11 lis
w drodze 41 godz. 50 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

08:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

199
15:40
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
11 lis
w drodze 41 godz. 50 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

08:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

199
15:40
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
11 lis
w drodze 40 godz. 20 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

08:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

193
17:10
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Skania Higer A 80, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 41 godz. 10 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

09:05
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

199
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
09:05
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 40 godz. 15 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

09:05
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

206
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
09:05
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 41 godz. 10 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

09:05
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

200
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
09:05
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 40 godz. 15 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

09:05
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

207
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
09:05
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 41 godz. 10 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

09:05
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

200
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
09:05
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 40 godz. 15 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

09:05
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

207
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
09:05
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 41 godz. 10 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

09:05
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

200
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
09:05
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 40 godz. 15 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

09:05
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

207
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
09:05
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 41 godz. 10 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

09:05
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

200
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
09:05
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 40 godz. 15 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

09:05
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

207
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
09:05
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 42 godz. 05 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:00
13 lis

Poznań

Poznan Coach Terminal

197
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
10:00
13 lis
Poznań
Poznan Coach Terminal
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 42 godz. 05 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:00
13 lis

Poznań

Poznan Coach Terminal

197
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
10:00
13 lis
Poznań
Poznan Coach Terminal
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 41 godz. 10 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

10:00
13 lis

Poznań

Poznan Coach Terminal

204
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
10:00
13 lis
Poznań
Poznan Coach Terminal
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 41 godz. 10 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

10:00
13 lis

Poznań

Poznan Coach Terminal

204
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
10:00
13 lis
Poznań
Poznan Coach Terminal
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 42 godz. 15 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:10
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

189
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
10:10
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 41 godz. 20 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

10:10
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

196
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
10:10
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 42 godz. 15 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:10
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

186
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
10:10
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 41 godz. 20 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

10:10
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

193
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
10:10
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 42 godz. 15 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:10
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

186
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
10:10
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 41 godz. 20 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

10:10
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

193
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
10:10
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 42 godz. 35 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

196
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
10:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 41 godz. 40 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

10:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

203
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
10:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 42 godz. 35 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

196
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
10:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 41 godz. 40 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

10:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

203
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
10:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 43 godz. 10 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:05
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

215
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:05
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 42 godz. 15 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

11:05
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

222
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
11:05
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 43 godz. 35 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

199
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 42 godz. 40 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

11:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

206
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
11:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 43 godz. 45 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:40
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

179
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:40
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 42 godz. 50 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

11:40
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

186
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
11:40
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
11 lis
w drodze 43 godz. 30 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:40
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

186
17:10
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:40
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Skania Higer A 80, Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 43 godz. 45 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:40
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

193
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:40
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 42 godz. 50 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

11:40
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

200
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
11:40
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
11 lis
w drodze 43 godz. 30 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:40
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

194
17:10
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:40
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Skania Higer A 80
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 44 godz. 35 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

12:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

186
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
12:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 43 godz. 40 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

12:30
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

193
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
12:30
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 45 godz. 05 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

13:00
13 lis

Poznań

Przystanek, ul. Towarowa 17

207
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:00
13 lis
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 44 godz. 10 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

13:00
13 lis

Poznań

Przystanek, ul. Towarowa 17

215
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
13:00
13 lis
Poznań
Przystanek, ul. Towarowa 17
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 46 godz. 15 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

14:10
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

199
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
14:10
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 45 godz. 20 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

14:10
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

206
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
14:10
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 49 godz. 50 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:45
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

257
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
17:45
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan, VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 48 godz. 55 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

17:45
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

265
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
17:45
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:55
11 lis
w drodze 50 godz. 00 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:55
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

209
16:55
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
17:55
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
11 lis
w drodze 49 godz. 05 min

Poltava

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

17:55
13 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

216
17:50
11 lis
Poltava
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
17:55
13 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Połtawa – Poznań

13:00
11 lis
w drodze 29 godz. 10 min

Poltava

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:10
12 lis

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

186
13:00
11 lis
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Łubnie
16:55
Pyriatyn
17:55
Boryspol
18:40
Kijów
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
08:55
Puławy
11:00
Opoczno
11:30
Tomaszów Mazowiecki
12:45
Łódź
14:45
Konin
17:45
Września
17:10
12 lis
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Poznań
Do miasta Połtawa
Z miasta Poznań