Rozkład jazdy PKS Wrocław – Połtawa

11:00
18 sie
12:30
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Kupić za
198,59
11:00
18 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
15:15
Kraków
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
Kijów
12:30
19 sie
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
18 sie
20:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Kupić za
169,17
19:20
18 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
Żytomierz
15:30
Kijów
20:50
19 sie
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
18 sie
21:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Kupić za
160,00
19:20
18 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:00
19 sie
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
18 sie
02:45
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Kupić za
192,75
14:00
18 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:45
20 sie
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
02:45
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Kupić za
197,32
15:00
18 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:45
20 sie
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
18 sie
02:45
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Kupić za
192,05
17:00
18 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:45
20 sie
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
18 sie
02:45
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Kupić za
200,36
17:00
18 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
02:45
20 sie
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 sie
05:20
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
197,12
19:00
18 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:20
20 sie
Połtawa
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Wrocław – Połtawa

17:55
18 sie
22:05
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Kupić za
183,88
17:55
18 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
21:15
Katowice
22:35
Kraków
03:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:15
Lwów
22:05
19 sie
Poltava
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Połtawa
Do miasta Wrocław
Z miasta Połtawa