Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Połtawa w 2018 rok roku

11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 25 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 23.12, 30.12...
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 25 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 19.12, 27.12, 29.12...
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 24 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 25 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 29.12, 02.01, 06.01, 10.01...
19:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 25 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 19.12, 21.12, 23.12, 25.12...
07:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 34 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
20:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 29 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+2 dni
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
07:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 33 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 31 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
19:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 25 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
17:55
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 27 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 25 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 27.12, 31.12, 04.01, 08.01, 12.01...
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 25 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 28.12, 30.12, 01.01, 03.01, 05.01...
16.12, 23.12, 30.12...
11:00
Czas przejazdu 25 h. 55 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:55
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

168
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
14:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
15:55
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
17:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
23:40
Lwów
"Przystanek; ul. Kuznevycha 2"
03:25
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
06:25
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
07:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142"
09:00
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
10:40
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
12:55
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwów-Intourtrans s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 19.12, 27.12, 29.12...
11:00
Czas przejazdu 25 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

170
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:15
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
02:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
12:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu 24 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:45
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

170
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
12:45
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 29.12, 02.01, 06.01, 10.01...
11:00
Czas przejazdu 25 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

174
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:15
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
02:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
12:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 19.12, 21.12, 23.12, 25.12...
19:20
Czas przejazdu 25 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

20:50
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

174
19:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
20:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
21:55
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
23:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
15:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
20:50
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bryntsov S.V. N o.g.
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
wto, czw, nie
07:00
Czas przejazdu 34 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

17:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

182
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
08:45
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
14:15
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
14:50
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W czwartki
20:00
Czas przejazdu 29 h. 00 min
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

01:00
+2 dni

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

183
20:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
23:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
00:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:50
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
09:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:20
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
01:00
+2 dni
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shapran S. N. FLP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
07:00
Czas przejazdu 33 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

17:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

185
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
09:00
Czas przejazdu 31 h. 40 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

16:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

203
09:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:50
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
14:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
17:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:35
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
10:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Poting G.S." FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
19:20
Czas przejazdu 25 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

20:50
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

218
19:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
20:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
15:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
20:50
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
17:55
Czas przejazdu 27 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

22:05
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

225
17:55
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
22:05
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East-West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

27.12, 31.12, 04.01, 08.01, 12.01...
11:00
Czas przejazdu 25 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

235
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:50
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:15
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
12:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

28.12, 30.12, 01.01, 03.01, 05.01...
11:00
Czas przejazdu 25 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

235
11:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
15:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
12:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Połtawa
Do miasta Wrocław
Z miasta Połtawa