Bilety autobusowe

Wrocław - Połtawa

od 163 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Połtawa

11:00
23 paź
w drodze 24 godz. 30 min

Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

12:30
24 paź

Poltava

Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7

193
11:00
23 paź
Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
13:50
Katowice
15:15
Krakow
18:35
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
20:15
Grushev checkpoint Ukraine Poland
22:30
Lviv
02:00
Rivne
04:50
Zhytomyr
07:00
Kiev
12:30
24 paź
Poltava
Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:55
23 paź
w drodze 28 godz. 05 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

17:00
24 paź

Poltava

Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7

182
11:55
23 paź
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
17:00
24 paź
Poltava
Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
23 paź
w drodze 33 godz. 40 min

Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

17:40
24 paź

Poltava

Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7

172
07:00
23 paź
Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
08:45
Opole
09:25
Strzelce Opolskie
10:05
Gliwice
10:45
Zabrze
12:40
Katowice
14:35
Krakow
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamosc
22:45
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
Novovolynsk
04:05
Volodymyr-Volynskyi
05:10
Lutsk
06:20
Rivne
07:55
Novohrad-Volynskyi
09:10
Zhytomyr
12:05
Kiev
13:05
Boryspil
14:15
Pyryatyn
14:50
Lubny
17:40
24 paź
Poltava
Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
23 paź
w drodze 24 godz. 30 min

Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

20:50
24 paź

Poltava

Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7

164
19:20
23 paź
Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
20:30
Opole
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice Airport KRK
23:30
Krakow
04:45
Grushev checkpoint Ukraine Poland
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lviv
10:40
Rivne
13:20
Zhytomyr
15:30
Kiev
20:50
24 paź
Poltava
Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
23 paź
w drodze 32 godz. 55 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

04:55
25 paź

Poltava

Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7

174
19:00
23 paź
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
04:55
25 paź
Poltava
Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
23 paź
w drodze 32 godz. 55 min

Wroclaw

04:55
25 paź

Poltava

Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7

204
19:00
23 paź
Wroclaw
04:55
25 paź
Poltava
Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
23 paź
w drodze 33 godz. 20 min

Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

05:20
25 paź

Poltava

Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7

188
19:00
23 paź
Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
05:20
25 paź
Poltava
Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
23 paź
w drodze 33 godz. 20 min

Wroclaw

05:20
25 paź

Poltava

Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7

217
19:00
23 paź
Wroclaw
05:20
25 paź
Poltava
Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Wrocław – Połtawa

17:55
23 paź
w drodze 27 godz. 10 min

Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw

Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1

22:05
24 paź

Poltava

Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7

179
17:55
23 paź
Wroclaw, Nizhnesilezskoe, Wroclaw
Bus station "Wroclaw", Suha street; house 1
19:25
Opole
21:15
Katowice
22:35
Krakow
03:00
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
08:15
Lviv
22:05
24 paź
Poltava
Bus station "Poltava", Velikotirnovskaya street; house 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Połtawa
Do miasta Wrocław
Z miasta Połtawa