Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Połtawa w 2019 rok roku

Codziennie
19:20
25 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

20:50
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

176,09 
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
15:45
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
20:50
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
19:20
25 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

20:50
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

176,09 
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
20:50
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
wto, czw, nie
07:00
34 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

17:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

183,43 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
14:15
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
14:50
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W czwartki
20:00
29 godz. 0 min w drodze
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

01:00
+2 dni

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

184,74 
20:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
00:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:00
+2 dni
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)
13.02, 17.02, 21.02, 25.02, 01.03...
11:00
25 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

190,76 
10:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

12.02, 14.02, 16.02, 18.02, 20.02...
11:00
25 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

190,76 
10:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAH A-32(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

15.02, 19.02, 23.02, 27.02...
11:00
25 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

12:30
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

200,11 
10:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
wto, pią, nie
09:00
31 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

205,44 
09:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
00:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:35
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Połtawa
Do miasta Wrocław
Z miasta Połtawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!