Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Łódź w 2019 rok roku

02:35
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 24 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, czw, sob, nie
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 23 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 23 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 24.01, 29.01...
13:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 23 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 22 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:35
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 22.01, 27.01, 01.02, 06.02...
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 22 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:35
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 22 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:35
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 23 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
16:55
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 26 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
09:35
Центральный Автовокзал-1 «Алмазный»; Великотырновская улица дом 7
Czas przejazdu 26 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:05+1 dzień
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia); ul. Karolewska 55
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
śro, czw, sob, nie
02:35
Czas przejazdu 24 h. 45 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

03:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

139
02:35
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
08:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
10:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
13:55
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
15:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
17:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
21:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
00:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rik Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
01:15
Czas przejazdu 23 h. 20 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

23:35
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

140
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
23:35
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • FORTUNA TOUR

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 24.01, 29.01...
01:15
Czas przejazdu 23 h. 05 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

00:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

150
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
18:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
13:00
Czas przejazdu 23 h. 45 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

160
13:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
16:55
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
17:55
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 22.01, 27.01, 01.02, 06.02...
01:15
Czas przejazdu 22 h. 20 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

167
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:55
Łuck
"Stacja benzynowa BRSM; ul. Koniakina"
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
18:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
01:15
Czas przejazdu 22 h. 20 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

167
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
06:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
18:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
01:15
Czas przejazdu 22 h. 20 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

167
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
18:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
01:15
Czas przejazdu 23 h. 05 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

00:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

167
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
06:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
18:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, pią, nie
16:55
Czas przejazdu 26 h. 25 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

19:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

181
16:55
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
23:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
02:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
05:15
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
14:10
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
17:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
09:35
Czas przejazdu 26 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Центральный Автовокзал-1 «Алмазный»; Великотырновская улица дом 7

11:05
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia); ul. Karolewska 55

202
09:35
Połtawa
Центральный Автовокзал-1 «Алмазный»; Великотырновская улица дом 7
11:05
+1 dzień
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia); ul. Karolewska 55
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kobra

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Łódź
Do miasta Połtawa
Z miasta Łódź
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!