Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Łódź w 2019 rok roku

W poniedziałki
18:00
27 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

20:10
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

127,50 
18:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
20:10
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
śro, czw, sob, nie
02:35
24 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

03:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

144,55 
02:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
10:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
21:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

28.03, 02.04, 07.04, 12.04, 17.04...
09:00
19 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:55
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

144,55 
08:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:55
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
22.03, 27.03, 01.04, 06.04, 11.04...
09:00
19 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:55
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

144,55 
08:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:55
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Askuktrans
  • Van Hool
25.03, 30.03, 04.04, 09.04, 14.04...
09:00
19 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:55
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

144,55 
08:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:55
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
W poniedziałki
01:15
23 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

23:35
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

150,00 
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
23:35
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
pon, czw, pią
09:00
20 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dw. Autobusowy, ul. Welykotyrniwska 7, Połtawa

04:55
+1 dzień

Łódź

Dworzec PKS, Al. Włókniarzy 227, Łódź

150,00 
09:00
Połtawa
Dw. Autobusowy, ul. Welykotyrniwska 7, Połtawa
04:55
+1 dzień
Łódź
Dworzec PKS, Al. Włókniarzy 227, Łódź
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FORTUNA TOUR
21.03, 26.03, 31.03, 05.04, 10.04...
01:15
22 godz. 20 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

151,78 
01:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Kobyluk N.M." Ltd.
  • Neoplan(Free)
24.03, 29.03...
01:15
22 godz. 20 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

151,78 
01:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Centralna, ul. Marszalkowska
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lehman A.I
  • Neoplan(Free)
25.03, 30.03, 04.04, 09.04, 14.04...
01:15
22 godz. 20 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

151,79 
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

22.03, 27.03, 01.04, 06.04, 11.04...
01:15
22 godz. 20 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

159,01 
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
06:00
Boryspol (airport)
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
23.03, 28.03, 02.04, 07.04, 12.04...
01:15
22 godz. 20 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

159,01 
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Stacja benzynowa BRSM, ul. Koniakina
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
wto, pią, nie
13:00
23 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

166,24 
12:55
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
16:55
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

21.03, 24.03, 26.03, 29.03, 31.03...
09:00
19 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:55
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

173,46 
08:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:55
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
25.03, 30.03, 04.04, 09.04, 14.04...
01:15
22 godz. 20 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

23:35

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

180,00 
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
21.03, 24.03, 26.03, 29.03, 31.03...
09:00
19 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

04:55
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

180,00 
08:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Łódź, Polska, Łódzkie
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:55
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
śro, pią, nie
16:55
26 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

19:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

187,92 
16:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
23:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
02:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
05:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
14:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw
12:10
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:30
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

245,89 
12:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
15:55
Kijów
Metro Zhytomyrska, al. Peremohy
16:15
Kijów
Metro Zhytomyrska, al. Peremohy
18:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
21:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
23:00
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
00:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
04:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
08:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
10:30
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Piskunov L.L.
  • Mercedes Sprinter f
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Łódź
Do miasta Połtawa
Z miasta Łódź
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży