Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusowePołtawa - Warszawa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Połtawa — Warszawa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
10:10
Czas przejazdu19 h. 40 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
100,67 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Warszawa w 2020 roku

Codziennie
10:00
Czas przejazdu20 h. 40 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
100,67 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
3.9
Codziennie
14:30
Czas przejazdu19 h. 55 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
10:25
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
100,67 
Przewoźnik: Bakal S.V.
Autobus: Setra
Ocena:
3.5
czw, sob
08:30
Czas przejazdu20 h. 35 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
05:05
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
114,10 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Autobus: Setra 317 GT-HD 60
Ocena:
pon, pią, nie
01:15
Czas przejazdu21 h. 00 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
115,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu18 h. 50 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
02:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
120,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
pon, śro
08:30
Czas przejazdu21 h. 35 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
05:05
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
130,00 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Ocena:
pon, czw
13:00
Czas przejazdu24 h. 30 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
130,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
00:40
Czas przejazdu21 h. 20 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
130,04 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu21 h. 10 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
10:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
132,60 
Przewoźnik: Bryntsov
Ocena:
wto, pią, nie
13:00
Czas przejazdu23 h. 30 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
134,23 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu19 h. 55 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
10:25
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
134,23 
Przewoźnik: Avtotranzit
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu19 h. 55 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
10:25
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
134,23 
Przewoźnik: Brintsov S.V.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
4.2
Codziennie
01:10
Czas przejazdu20 h. 50 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
135,07 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
pon, śro, pią
23:15
Czas przejazdu20 h. 45 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
139,74 
Przewoźnik: Greenlines
Ocena:
Poza pon i pią
09:15
Czas przejazdu19 h. 00 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:15
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
142,50 
Przewoźnik: Kantol
Autobus: MAN
Ocena:
pon, pią
02:35
Czas przejazdu20 h. 45 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
22:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
145,00 
Przewoźnik: AKVITANIA-LUX
Ocena:
pon, wto, pią
01:50
Czas przejazdu21 h. 10 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
150,00 
Przewoźnik: SV TRANS
Ocena:
Codziennie
02:10
Czas przejazdu23 h. 10 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
00:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
150,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Poza czw
10:00
Czas przejazdu21 h. 40 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
150,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu19 h. 20 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
02:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
151,01 
Przewoźnik: KAZNA TRANS MTK
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
08:55
Czas przejazdu20 h. 05 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
05:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
151,01 
Przewoźnik: Shabliy A.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:
Poza wto i pią
10:10
Czas przejazdu20 h. 40 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
153,00 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
Codziennie
02:10
Czas przejazdu22 h. 10 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
00:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
155,54 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
śro, nie
02:35
Czas przejazdu19 h. 45 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
22:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
167,79 
Przewoźnik: Akvіtanіya-Lux
Autobus: Neoplan 116
Ocena:
W piątki
16:55
Czas przejazdu24 h. 25 min
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
17:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
167,79 
Przewoźnik: "Poting G S" FLP
Autobus: Neoplan
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Warszawa
Do miasta Połtawa
Z miasta Warszawa
Informacje o trasie autobusu Połtawa — Warszawa
39
Liczba autobusów w kierunku
20 godz. 19 min.
Szacowany czas podróży
00:40 — 22:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:15 — 19:00
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
120 — 369 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami