Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Warszawa w 2018 rok roku

08:45
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 17 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 19.12, 21.12, 23.12, 25.12...
17:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
02:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:10
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 24 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 19 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 25.12, 30.12, 04.01, 09.01...
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 21 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:15
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 25.12, 30.12, 04.01, 09.01...
02:35
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 21 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, czw, sob, nie
07:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 19 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
17:40
Zatrzymanie „McDonald”; Ulica Europejskiej; 187a dom
Czas przejazdu 21 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 22.12, 25.12, 27.12, 11.01...
07:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 19 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
10:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
10:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 22.12, 27.12, 01.01, 06.01...
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:15
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 23.12, 28.12, 02.01, 07.01...
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:15
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 23.12, 28.12, 02.01, 07.01...
13:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 23 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
13:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 24 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:45
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 29 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:15
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 25.12, 30.12, 04.01, 09.01...
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:15
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 25.12, 30.12, 04.01, 09.01...
10:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 21 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:30
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 19 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 20 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:40
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 19.12, 21.12, 24.12, 26.12...
16:55
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 24 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
17.12, 19.12, 21.12, 23.12, 25.12...
08:45
Czas przejazdu 17 h. 45 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

02:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

104
08:45
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
13:35
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
16:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
18:55
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
21:30
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
23:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
17:00
Czas przejazdu 20 h. 10 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

13:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

114
17:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
21:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
22:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
00:15
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
01:35
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
03:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:50
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
06:55
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
08:40
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
09:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
13:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kmіto Ja.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
02:00
Czas przejazdu 20 h. 10 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

22:10

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

114
02:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
06:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:15
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
10:35
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
12:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
14:50
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
15:55
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
17:30
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
18:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kmіto Ja.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu 24 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

17:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

115
18:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
17:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:00
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

09:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

116
17:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
21:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
04:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
07:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
09:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Basilevsky V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
14:30
Czas przejazdu 19 h. 55 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

10:25
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

116
14:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
20:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
22:55
Korosteń
"Stacja benzynowa Faktor; shose E373"
00:40
Sarny
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Varshavska 4B"
02:25
Kowel
"Dworzec kolejowy Kowel; ul. Veteraniv 1A"
04:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
07:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:25
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bryntsov S.V. N o.g.
  • Oceniono na 4.1 z 5
    Na podstawie 52 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
20.12, 25.12, 30.12, 04.01, 09.01...
01:15
Czas przejazdu 20 h. 15 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

21:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

120
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
01:15
Czas przejazdu 21 h. 45 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

22:00

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

120
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.12, 25.12, 30.12, 04.01, 09.01...
01:15
Czas przejazdu 20 h. 00 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

120
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, czw, sob, nie
02:35
Czas przejazdu 21 h. 55 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

00:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

131
02:35
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
08:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
10:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
13:55
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
15:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
17:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
18:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
21:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
00:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rіk Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
07:00
Czas przejazdu 19 h. 20 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

02:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

131
07:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
11:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
13:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
16:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:30
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
23:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kazna Trans MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 22.12, 25.12, 27.12, 11.01...
17:40
Czas przejazdu 21 h. 50 min
+1 dzień

Połtawa

Zatrzymanie „McDonald”; Ulica Europejskiej; 187a dom

15:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

131
17:40
Połtawa
Zatrzymanie „McDonald”; Ulica Europejskiej; 187a dom
22:30
Kijów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's); pl. Wokzalnaja 2"
23:00
Kijów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's); pl. Wokzalnaja 2"
00:50
Żytomierz
"Przystanek; ploshcha Peremohy 3"
03:50
Równe
"Dworzec autobusowy Chayka; ul. Gagarina; 16B"
05:20
Łuck
"Centrum handlowe Epicenter; ul. Okruzhna 37"
06:20
Kowel
"Przystanek autobusowy "Kovelsilmash"; ulica Varshavskaya; dom 1"
08:50
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
12:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
15:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Fomenko K.A." FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
07:00
Czas przejazdu 19 h. 20 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

02:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

131
07:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
11:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
13:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
16:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:30
Uściług
"Warszawa; Polska, Mazowieckie"
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Warszawa; Polska, Mazowieckie"
23:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kazna Trans MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
10:00
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

131
10:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
14:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
16:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
22:50
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
23:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
02:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
03:40
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Przez cały dzień
10:00
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

131
10:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
14:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
16:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
22:50
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
23:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
02:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
03:40
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.N. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 22.12, 27.12, 01.01, 06.01...
01:15
Czas przejazdu 20 h. 45 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

22:00

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

131
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
06:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 23.12, 28.12, 02.01, 07.01...
01:15
Czas przejazdu 20 h. 00 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

131
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
19:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 23.12, 28.12, 02.01, 07.01...
01:15
Czas przejazdu 20 h. 00 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

131
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Stacja benzynowa BRSM; ul. Koniakina"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
13:00
Czas przejazdu 23 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

138
13:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
16:55
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
17:55
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu 24 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

140
13:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:00
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

145
10:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
11:55
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
14:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
23:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
02:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
03:40
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
09:45
Czas przejazdu 29 h. 45 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

14:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

152
09:45
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
14:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.12, 25.12, 30.12, 04.01, 09.01...
01:15
Czas przejazdu 20 h. 00 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

153
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.12, 25.12, 30.12, 04.01, 09.01...
01:15
Czas przejazdu 20 h. 00 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

21:15

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

153
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
06:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu 21 h. 40 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

153
10:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
14:30
Czas przejazdu 19 h. 55 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

10:25
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

167
14:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
20:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
22:55
Korosteń
"Stacja benzynowa Faktor; shose E373"
00:40
Sarny
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Varshavska 4B"
02:25
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
04:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
07:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:25
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 19.12, 21.12, 24.12, 26.12...
01:15
Czas przejazdu 20 h. 25 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

21:40

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

173
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:50
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
15:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, pią, nie
16:55
Czas przejazdu 24 h. 25 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

17:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

174
16:55
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
23:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
02:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
05:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
14:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
17:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Poting G.S." FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Warszawa
Do miasta Połtawa
Z miasta Warszawa