Rozkład jazdy PKS Łódź – Połtawa

05:10
20 lip
05:10
21 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
175,00
05:10
20 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:10
21 lip
Połtawa
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:10
20 lip
05:10
21 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
175,00
05:10
20 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:10
21 lip
Połtawa
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
20 lip
02:40
22 lip
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
Kupić za
151,01
22:30
20 lip
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
00:20
Warszawa
03:30
Lublin
08:00
11:00
Kowel
12:55
Łuck
14:35
Równe
18:05
Żytomierz
20:55
Kijów
02:40
22 lip
Poltava
Dworzec autobusowy "Połtawa", ulica Velikotirnovskaya; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Połtawa
Do miasta Łódź
Z miasta Połtawa