Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Połtawa w 2019 rok roku

14:40
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 26 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:30
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
Czas przejazdu 28 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:40+2 dni
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, nie
05:05
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 24 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 25.01, 30.01, 04.02, 09.02...
05:10
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
Czas przejazdu 24 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 22.01, 27.01...
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 26 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 25 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:00
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
Czas przejazdu 28 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
05:05
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
Czas przejazdu 23 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
05:05
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 24 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 22.01, 27.01, 01.02, 06.02...
05:05
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 24 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
W poniedziałki
14:40
Czas przejazdu 26 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

18:20
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

125
14:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
18:20
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, pią, nie
22:30
Czas przejazdu 28 h. 10 min
+2 dni

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

02:40
+2 dni

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

139
22:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
00:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
11:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
12:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
14:35
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
18:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
20:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
02:40
+2 dni
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rik Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 25.01, 30.01, 04.02, 09.02...
05:05
Czas przejazdu 24 h. 05 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

05:10
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

150
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
17:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
18:35
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
23:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
05:10
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 22.01, 27.01...
05:10
Czas przejazdu 24 h. 00 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

05:10
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

150
05:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
17:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
18:35
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
23:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
05:10
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
15:25
Czas przejazdu 26 h. 15 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

17:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

160
15:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
14:15
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
14:50
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:25
Czas przejazdu 25 h. 15 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

17:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

170
15:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
12:00
Czas przejazdu 28 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

16:40
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

181
12:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
14:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
17:40
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:35
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
10:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
05:05
Czas przejazdu 23 h. 05 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

05:10
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

186
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
05:10
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 22.01, 27.01, 01.02, 06.02...
05:05
Czas przejazdu 24 h. 05 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

05:10
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

195
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
17:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
18:35
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
23:35
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
05:10
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
05:05
Czas przejazdu 24 h. 05 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

05:10
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

195
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
11:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
14:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
17:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
18:35
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
21:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
05:10
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Połtawa
Do miasta Łódź
Z miasta Połtawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!