Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Bydgoszcz w 2019 rok roku

21.03, 24.03, 26.03, 29.03, 31.03...
09:00
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

07:50
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

173,46 
08:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

28.03, 02.04, 07.04, 12.04, 17.04...
09:00
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

07:50
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

173,46 
08:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
22.03, 27.03, 01.04, 06.04, 11.04...
09:00
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

07:50
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

173,46 
08:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Askuktrans
  • Van Hool
25.03, 30.03, 04.04, 09.04, 14.04...
09:00
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

07:50
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

173,47 
08:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw
01:15
27 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

180,00 
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
21.03, 24.03, 26.03, 29.03, 31.03...
09:00
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

07:50
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

180,00 
08:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Bydgoszcz, Polska, Kujawsko-Pomorskie
23:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
pon, czw, pią
09:00
23 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dw. Autobusowy, ul. Welykotyrniwska 7, Połtawa

07:50
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

180,00 
09:00
Połtawa
Dw. Autobusowy, ul. Welykotyrniwska 7, Połtawa
07:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FORTUNA TOUR
22.03, 27.03, 01.04, 06.04, 11.04...
01:15
26 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

180,69 
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
06:00
Boryspol (airport)
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
01:20
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
02:35
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
23.03, 28.03, 02.04, 07.04, 12.04...
01:15
26 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 16

180,69 
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Stacja benzynowa BRSM, ul. Koniakina
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
01:20
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
02:35
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

24.03, 29.03...
01:15
26 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

180,69 
01:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
15:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Centralna, ul. Marszalkowska
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
01:20
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
02:35
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lehman A.I
  • Neoplan(Free)
25.03, 30.03, 04.04, 09.04, 14.04...
01:15
26 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 16

180,69 
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
01:20
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
02:35
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
21.03, 26.03, 31.03, 05.04, 10.04...
01:15
26 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 16

180,69 
01:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
01:20
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
02:35
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Kobyluk N.M." Ltd.
  • Neoplan(Free)
22.03, 29.03, 05.04, 12.04, 19.04...
17:40
27 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom

21:00
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

202,38 
17:30
Połtawa
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
22:30
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
23:00
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
00:50
Żytomierz
Przystanek, pl. Peremohy 3
03:50
Równe
Supermarket Silpo, ul. Kijowska 69
05:20
Łuck
Centrum handlowe Epicenter, ul. Okruzhna 37
06:20
Kowel
Przystanek autobusowy "Kovelsilmash", ulica Varshavskaya; dom 1
08:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
12:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
15:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
18:00
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
19:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
20:00
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.
  • King Long
wto, pią, nie
13:00
28 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

209,60 
12:55
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
16:55
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
13:00
29 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

214,20 
13:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
25.03, 30.03, 04.04, 09.04, 14.04...
01:15
26 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

215,00 
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
01:20
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
02:35
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Bydgoszcz
Do miasta Połtawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży