Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Bydgoszcz w 2019 rok roku

01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 27 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:35+1 dzień
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 22.01, 27.01, 01.02, 06.02...
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 26 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
17:40
Zatrzymanie „McDonald”; Ulica Europejskiej; 187a dom
Czas przejazdu 27 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 25.01, 01.02, 08.02, 15.02...
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 27 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 26 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 24.01, 29.01...
13:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 28 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
13:00
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 29 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 26 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
01:15
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
Czas przejazdu 26 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 22.01, 27.01, 01.02, 06.02...
17.01, 22.01, 27.01, 01.02, 06.02...
01:15
Czas przejazdu 27 h. 20 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

04:35
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek; ul. Jagiellońska 16

155
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
19:10
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:50
Sochaczew
"Dworzec autobusowy; ul. Henryka Sienkiewicza 4"
01:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
02:00
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
03:20
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
04:35
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 24.01, 29.01, 03.02, 08.02...
01:15
Czas przejazdu 26 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek; ul. Jagiellońska 16

188
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
18:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:35
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:20
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
02:35
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.01, 25.01, 01.02, 08.02, 15.02...
17:40
Czas przejazdu 27 h. 20 min
+1 dzień

Połtawa

Zatrzymanie „McDonald”; Ulica Europejskiej; 187a dom

21:00
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

195
17:40
Połtawa
Zatrzymanie „McDonald”; Ulica Europejskiej; 187a dom
22:30
Kijów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's); pl. Wokzalna 2"
23:00
Kijów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's); pl. Wokzalna 2"
00:50
Żytomierz
"Przystanek; pl. Peremohy 3"
03:50
Równe
"Dworzec autobusowy Czajka; ul. Haharina 16B"
05:20
Łuck
"Centrum handlowe Epicenter; ul. Okruzhna 37"
06:20
Kowel
"Przystanek autobusowy "Kovelsilmash"; ulica Varshavskaya; dom 1"
08:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
12:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
15:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
18:00
Kutno
"Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury"
19:00
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
20:00
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
01:15
Czas przejazdu 27 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

200
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • FORTUNA TOUR

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 24.01, 29.01...
01:15
Czas przejazdu 26 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

200
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
18:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:35
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
01:20
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
02:35
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
13:00
Czas przejazdu 28 h. 20 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

202
13:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
16:55
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
17:55
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu 29 h. 20 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

215
13:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 26.01, 31.01, 05.02, 10.02...
01:15
Czas przejazdu 26 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

222
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
06:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
18:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:35
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:20
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
02:35
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 22.01, 27.01, 01.02, 06.02...
01:15
Czas przejazdu 26 h. 30 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek; ul. Jagiellońska 16

222
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:55
Łuck
"Stacja benzynowa BRSM; ul. Koniakina"
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
18:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:35
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:20
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
02:35
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Bydgoszcz
Do miasta Połtawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!