Rozkład jazdy PKS Bydgoszcz – Kijów

01:05
19 sty
22:35
19 sty
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
160,00
01:05
19 sty
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
PŁOCK
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
LUCK
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
POLTAWA
22:35
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
19 sty
05:00
20 sty
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
172,10
01:05
19 sty
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
05:00
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
19 sty
05:00
20 sty
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
187,49
01:05
19 sty
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
05:00
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:05
19 sty
10:10
20 sty
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
121,21
14:05
19 sty
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
14:45
Toruń
15:45
Włocławek
16:35
Płock
17:40
Nowy Dwór Mazowiecki
18:35
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:50
Włodzimierz Wołyński
03:15
Łuck
04:35
Równe
07:50
Żytomierz
10:10
20 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:05
19 sty
10:10
20 sty
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
155,00
14:05
19 sty
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
BYDGOSZCZ
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
WARSZAWA
LUBLIN
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
LUCK
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
10:10
20 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:05
19 sty
10:50
20 sty
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
PKS „Vydubychi”, Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
155,00
14:05
19 sty
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
BYDGOSZCZ
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
WARSZAWA
LUBLIN
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
LUCK
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
10:50
20 sty
Kijów
PKS „Vydubychi”, Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
19 sty
11:30
20 sty
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
133,97
11:10
19 sty
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
11:55
Toruń
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
20:55
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
19 sty
11:30
20 sty
BYDGOSZCZ, Dworzec PKS ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
140,00
11:10
19 sty
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ, Dworzec PKS ul. Jagiellońska 58
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
TORUŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
DOROHUSK
LUCK
RIWNE
ZHYTOMYR
11:30
20 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
19 sty
13:15
20 sty
DA, ul. Jagiellońska 58
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
196,52
06:30
19 sty
Bydgoszcz
DA, ul. Jagiellońska 58
13:15
20 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
19 sty
13:30
20 sty
DA, ul. Jagiellońska 58
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
196,52
06:30
19 sty
Bydgoszcz
DA, ul. Jagiellońska 58
13:30
20 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
19 sty
14:25
20 sty
DW. PKS, ul. Jagiellońska 58
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
216,52
09:30
19 sty
Bydgoszcz
DW. PKS, ul. Jagiellońska 58
14:25
20 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
19 sty
14:25
20 sty
DA, ul. Jagiellońska 58
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
196,52
06:30
19 sty
Bydgoszcz
DA, ul. Jagiellońska 58
14:25
20 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
19 sty
16:30
20 sty
DW. PKS, ul. Jagiellońska 58
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
216,52
09:30
19 sty
Bydgoszcz
DW. PKS, ul. Jagiellońska 58
16:30
20 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Bydgoszcz
Do miasta Kijów
Do miasta Bydgoszcz
Z miasta Kijów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.