Rozkład jazdy PKS Bydgoszcz – Kijów

14:05
22 kwi
10:10
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,00
14:05
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
KYIV
10:10
23 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:05
22 kwi
10:50
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
150,00
14:05
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
KYIV
10:50
23 kwi
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
22 kwi
11:30
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
151,01
11:10
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:55
Toruń
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
21:15
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
Równe
09:00
Żytomierz
11:30
23 kwi
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
22 kwi
11:30
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
164,74
16:30
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
17:20
Toruń
18:20
Włocławek
19:20
Kutno
22:00
Warszawa
00:30
Lublin
01:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Kowel
05:45
Łuck
07:05
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
23 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
22 kwi
11:50
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,00
12:00
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:50
23 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
22 kwi
12:00
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Przystanek "metro Kharkivska", prospekt Mikołaja Bazhana; dom 3B
Kupić za
164,74
16:30
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
17:20
Toruń
18:20
Włocławek
19:20
Kutno
22:00
Warszawa
00:30
Lublin
01:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
Kowel
05:45
Łuck
07:05
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
Kijów
12:00
23 kwi
Przystanek "metro Kharkivska", prospekt Mikołaja Bazhana; dom 3B
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
22 kwi
13:15
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
151,01
14:30
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
15:35
Toruń
16:40
Włocławek
18:35
Łódź
20:30
Warszawa
23:15
Lublin
02:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
13:15
23 kwi
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
22 kwi
14:25
23 kwi
, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
292,00
09:30
22 kwi
Bydgoszcz
, ul. Jagiellońska 58
14:25
23 kwi
Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
22 kwi
16:30
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
192,31
11:10
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:30
23 kwi
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
22 kwi
16:30
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
208,16
11:40
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:30
23 kwi
Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
22 kwi
16:30
23 kwi
, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
292,00
09:30
22 kwi
Bydgoszcz
, ul. Jagiellońska 58
16:30
23 kwi
Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
22 kwi
17:30
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
192,31
11:10
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
17:30
23 kwi
Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
22 kwi
17:30
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
208,16
11:40
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
17:30
23 kwi
Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
22 kwi
18:15
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
208,16
11:40
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
18:15
23 kwi
Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
22 kwi
19:50
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
190,28
11:40
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:50
23 kwi
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • SCANIA Century, Yutong(СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
22 kwi
19:50
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
198,25
11:40
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:50
23 kwi
Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3--ІІІ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Bydgoszcz – Kijów

12:40
22 kwi
11:20
23 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
171,61
12:40
22 kwi
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
13:25
Toruń
14:30
Włocławek
17:10
Warszawa
20:45
Lublin
22:15
Zamość
23:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
04:45
Kowel
04:40
Łuck
05:50
Równe
07:25
Nowogród Wołyński
08:40
Żytomierz
11:20
23 kwi
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Bydgoszcz
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów