Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Bydgoszcz — Lwów w 2018 rok roku

19:05
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 13 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
01:05
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 16 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:50
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 02.01, 07.01, 12.01, 17.01, 22.01...
10:25
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:05+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
10:25
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
09:30
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:10+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
01:05
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 16 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 14.12, 19.12, 24.12, 29.12...
10:00
Przystanek; ul. Jagiellońska 50
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:00
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:00
BYDGOSZCZ; Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 13 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:25+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:05
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
19:05
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 13 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
01:05
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 19 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:10
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 12.12, 13.12, 17.12, 18.12, 23.12...
11:30
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 17 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 13.12, 20.12, 27.12, 10.01...
11:40
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 16 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:30
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 18 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 13.12, 20.12, 27.12, 10.01...
19:05
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 13 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
19:05
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
10:50
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
Czas przejazdu 16 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:10
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 18 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
12:10
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 18 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
12:10
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 17 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:30
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 15 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:25+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
09:30
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W poniedziałki
19:05
Czas przejazdu 13 h. 05 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

09:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

120
19:05
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
09:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TUR-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

02.01, 07.01, 12.01, 17.01, 22.01...
01:05
Czas przejazdu 16 h. 45 min

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

17:50

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

120
01:05
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
10:25
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

02:05
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

121
10:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
11:20
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
14:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
00:30
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:05
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Sokalavtotrans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
10:25
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

01:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

121
10:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
11:20
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
14:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
00:30
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
01:45
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Sokalavtotrans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
09:30
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

02:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

130
09:30
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
02:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

14.12, 19.12, 24.12, 29.12...
01:05
Czas przejazdu 16 h. 55 min

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

18:00

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

130
01:05
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek; ul. Jagiellońska 50

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

130
10:00
Bydgoszcz
Przystanek; ul. Jagiellońska 50
03:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:00
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

131
10:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
12:50
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
14:55
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
17:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
20:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
22:00
Czas przejazdu 13 h. 25 min
+1 dzień

Bydgoszcz

BYDGOSZCZ; Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58

12:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

133
22:00
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ; Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
12:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
19:05
Czas przejazdu 13 h. 15 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

136
19:05
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26"
21:30
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
23:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
02:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
08:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
Przez cały dzień
19:05
Czas przejazdu 13 h. 55 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

136
19:05
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26"
21:30
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
23:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
02:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
08:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
Codziennie
11:00
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

137
11:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
11:50
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
14:50
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:45
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
17:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
19:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109"
03:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:00
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

03:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109

137
11:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
11:50
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
14:50
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:45
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
17:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
19:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109"
03:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

12.12, 13.12, 17.12, 18.12, 23.12...
01:05
Czas przejazdu 19 h. 05 min

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

20:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

138
01:05
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
20:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

13.12, 20.12, 27.12, 10.01...
11:30
Czas przejazdu 17 h. 30 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

140
11:30
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
12:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
13:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
14:25
Kutno
"Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury"
15:35
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
17:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
19:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
05:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:40
Czas przejazdu 16 h. 10 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

140
11:40
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
12:35
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
13:40
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
15:00
Kutno
"Przystanek; ul. Oporowska 10"
16:15
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
18:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:30
Piaseczno
"Dworzec autobusowy Piaseczno; ul. Leopolda Okulickiego 4"
22:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:45
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
03:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

13.12, 20.12, 27.12, 10.01...
11:30
Czas przejazdu 18 h. 00 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

05:30
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109

140
11:30
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
12:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
13:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
14:25
Kutno
"Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury"
15:35
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
17:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
19:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
05:30
+1 dzień
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
19:05
Czas przejazdu 13 h. 55 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

145
19:05
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
21:30
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
23:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
02:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Przez cały dzień
19:05
Czas przejazdu 13 h. 15 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

145
19:05
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
21:30
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
23:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
02:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
10:50
Czas przejazdu 16 h. 35 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek; ul. Jagiellońska 16

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

151
10:50
Bydgoszcz
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
12:10
Czas przejazdu 18 h. 05 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

152
12:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
14:00
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
17:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
12:10
Czas przejazdu 18 h. 05 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

152
12:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
12:10
Czas przejazdu 17 h. 05 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

156
12:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
13:30
Czas przejazdu 15 h. 55 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

05:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

160
13:30
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
14:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
18:55
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
21:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
00:05
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
05:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • YOKATO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:30
Czas przejazdu 16 h. 30 min
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

280
09:30
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
02:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów

Bydgoszcz - Lwów

Podróż na trasie Bydgoszcz – Lwów z naszym serwisem to oszczędność czasu i pieniędzy! Każdy autobus jest odpowiednio przystosowany, by zapewnić maksimum komfortu i wygody.

Przejazdy odbywają się codziennie – w godzinach nocnych, porannych i popołudniowych, dzięki czemu optymalnie dostosujesz czas przyjazdu i zaplanujesz dalsze działania.

Zakup i rezerwacja biletu dostępna jest za pośrednictwem platformy i płatności elektronicznych (obsługujemy wszystkich operatorów bankowych). Nie zwlekaj – pula biletów na każdy przejazd jest ograniczona.