Rozkład jazdy PKS Bydgoszcz – Lwów

01:05
18 sty
18:00
18 sty
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
114,63
01:05
18 sty
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
02:00
Toruń
03:10
Włocławek
04:25
Płock
07:00
Warszawa
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
18:00
18 sty
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
18 sty
02:10
19 sty
DW. PKS, ul. Jagiellońska 58
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
150,00
09:30
18 sty
Bydgoszcz
DW. PKS, ul. Jagiellońska 58
02:10
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
18 sty
03:00
19 sty
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
130,00
10:00
18 sty
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
12:50
Poznań
15:10
Łódź
17:20
Warszawa
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
18 sty
03:00
19 sty
Dw. PKS, ul. Jagiellońska 50
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
130,00
10:00
18 sty
Bydgoszcz
Dw. PKS, ul. Jagiellońska 50
Dw. Autobusowy, ul. Stryjska 109
03:00
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
18 sty
03:20
19 sty
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Kupić za
137,44
11:00
18 sty
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
11:50
Toruń
14:50
Łódź
16:45
Częstochowa
17:55
Katowice
19:10
Kraków
21:50
Rzeszów
23:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:20
19 sty
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
18 sty
03:50
19 sty
Przystanek Bydgoszcz, ulica Jagiellońska; dom 16
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
130,00
11:40
18 sty
Bydgoszcz
Przystanek Bydgoszcz, ulica Jagiellońska; dom 16
12:35
Toruń
13:40
Włocławek
15:00
Kutno
16:15
Łódź
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
19 sty
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
18 sty
03:50
19 sty
Przystanek Bydgoszcz, ulica Jagiellońska; dom 16
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
130,00
11:40
18 sty
Bydgoszcz
Przystanek Bydgoszcz, ulica Jagiellońska; dom 16
03:50
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
18 sty
04:50
19 sty
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
114,63
12:40
18 sty
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
13:25
Toruń
14:30
Włocławek
17:10
Warszawa
20:45
Lublin
22:15
Zamość
23:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:00
Nowowołyńsk
04:50
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
18 sty
08:10
19 sty
ul. Jagiellońska 58
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
120,00
16:15
18 sty
Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 58
AS nr 8, ul. Dvirtseva 1
08:10
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
18 sty
08:20
19 sty
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
108,35
19:05
18 sty
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
02:30
Lublin
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
08:20
19 sty
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
18 sty
08:20
19 sty
,
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
125,40
19:05
18 sty
Bydgoszcz
,
08:20
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
18 sty
09:00
19 sty
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
108,35
19:05
18 sty
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
02:30
Lublin
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
08:20
Lwów
09:00
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
18 sty
09:00
19 sty
,
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
125,40
19:05
18 sty
Bydgoszcz
,
09:00
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
18 sty
09:10
19 sty
Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,00
19:05
18 sty
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Dworzec Autobusowy ul.Stryjska 109
09:10
19 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Bydgoszcz
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów

Bydgoszcz - Lwów

Podróż na trasie Bydgoszcz – Lwów z naszym serwisem to oszczędność czasu i pieniędzy! Każdy autobus jest odpowiednio przystosowany, by zapewnić maksimum komfortu i wygody.

Przejazdy odbywają się codziennie – w godzinach nocnych, porannych i popołudniowych, dzięki czemu optymalnie dostosujesz czas przyjazdu i zaplanujesz dalsze działania.

Zakup i rezerwacja biletu dostępna jest za pośrednictwem platformy i płatności elektronicznych (obsługujemy wszystkich operatorów bankowych). Nie zwlekaj – pula biletów na każdy przejazd jest ograniczona.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.