Rozkład jazdy PKS Bydgoszcz – Lwów

01:05
18:00
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
120,00
01:05
23 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
GDAŃSK
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
PŁOCK
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
TERNOPIL
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
SNIATYN
18:00
23 gru
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
02:05
19:15
Jagiełłońska, 58
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
125,00
02:05
23 gru
Bydgoszcz
Jagiełłońska, 58
ul. Stryjska, 109
19:15
23 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
00:30
24 gru
DA, ul. Jagiellońska 58
Zatrzymaj stacji benzynowej „WOG”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 291
140,00
06:30
23 gru
Bydgoszcz
DA, ul. Jagiellońska 58
00:30
24 gru
Lwów
Zatrzymaj stacji benzynowej „WOG”, Bogdana Hmelnitskogo Ulica; dom 291
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
02:10
24 gru
DW. PKS, ul. Jagiellońska 58
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
150,00
09:30
23 gru
Bydgoszcz
DW. PKS, ul. Jagiellońska 58
02:10
24 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
02:10
24 gru
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
150,00
09:30
23 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
GRUDZIĄDZ
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
KUTNO
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
KIELCE
OPATÓW
SANDOMIERZ
STALOWA WOLA
NISKO
JAROSŁAW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
02:10
24 gru
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
03:00
24 gru
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
130,00
10:00
23 gru
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
12:50
Poznań
15:10
Łódź
17:20
Warszawa
20:10
Lublin
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
24 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
03:00
24 gru
Dw. PKS, ul. Jagiellońska 50
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
130,00
10:00
23 gru
Bydgoszcz
Dw. PKS, ul. Jagiellońska 50
Dw. Autobusowy, ul. Stryjska 109
03:00
24 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
03:00
24 gru
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
130,00
10:00
23 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
POZNAŃ
ŁÓDŹ
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
CZERNIOWCE
03:00
24 gru
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
03:20
24 gru
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
126,87
11:00
23 gru
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
11:50
Toruń
14:50
Łódź
16:45
Częstochowa
17:55
Katowice
19:10
Kraków
21:50
Rzeszów
23:50
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:20
24 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
03:50
24 gru
PKS, ul. Jagiełłońska 16
Pl. Dwircewa 1
130,00
11:40
23 gru
Bydgoszcz
PKS, ul. Jagiełłońska 16
03:50
24 gru
Lwów
Pl. Dwircewa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
03:50
24 gru
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
130,00
11:40
23 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
GDYNIA
GDAŃSK
GRUDZIĄDZ
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
KUTNO
ŁÓDŹ
WARSZAWA
PIASECZNO
LUBLIN
ZAMOŚĆ
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
03:50
24 gru
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
05:30
24 gru
Dw. PKS ul. Jagiellońska 58 st. 16
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
150,00
14:00
23 gru
Bydgoszcz
Dw. PKS ul. Jagiellońska 58 st. 16
05:30
24 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
05:30
24 gru
Dw. PKS ul. Jagiellońska 58 st. 16
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
150,00
14:00
23 gru
Bydgoszcz
Dw. PKS ul. Jagiellońska 58 st. 16
05:30
24 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
08:20
24 gru
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
123,66
19:05
23 gru
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
23:20
Lublin
04:50
Hrebenne GPK
08:20
24 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
08:20
24 gru
,
143,11
19:05
23 gru
Bydgoszcz
,
08:20
24 gru
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
08:30
24 gru
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
LWÓW 3, Dworzec kolejowy, ul. Dwirceva 1
135,00
19:05
23 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
TORUŃ
PŁOCK
WARSZAWA
HREBENNE
LWIW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
SNIATYN
08:30
24 gru
Lwów
LWÓW 3, Dworzec kolejowy, ul. Dwirceva 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
09:00
24 gru
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
123,66
19:05
23 gru
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
23:20
Lublin
04:50
Hrebenne GPK
08:20
Lwów
09:00
24 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
09:00
24 gru
,
143,11
19:05
23 gru
Bydgoszcz
,
09:00
24 gru
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
09:10
24 gru
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
135,00
19:05
23 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
GDAŃSK
BYDGOSZCZ
TORUŃ
PŁOCK
WARSZAWA
HREBENNE
LWIW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
SNIATYN
09:10
24 gru
Lwów
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Bydgoszcz
Do miasta Lwów
Do miasta Bydgoszcz
Z miasta Lwów

Bydgoszcz - Lwów

Podróż na trasie Bydgoszcz – Lwów z naszym serwisem to oszczędność czasu i pieniędzy! Każdy autobus jest odpowiednio przystosowany, by zapewnić maksimum komfortu i wygody.

Przejazdy odbywają się codziennie – w godzinach nocnych, porannych i popołudniowych, dzięki czemu optymalnie dostosujesz czas przyjazdu i zaplanujesz dalsze działania.

Zakup i rezerwacja biletu dostępna jest za pośrednictwem platformy i płatności elektronicznych (obsługujemy wszystkich operatorów bankowych). Nie zwlekaj – pula biletów na każdy przejazd jest ograniczona.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.