Rozkład jazdy PKS Bydgoszcz – Lwów

09:30
14 sie
02:00
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
130,00
09:30
14 sie
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
10:10
Toruń
11:10
Włocławek
12:20
Kutno
14:00
Łódź
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
15 sie
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:45
14 sie
02:25
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
107,10
12:45
14 sie
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
02:25
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
14 sie
02:30
15 sie
Przystanek, ul. Jagiellońska 50
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
130,00
10:00
14 sie
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 50
02:30
15 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:45
14 sie
03:05
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
105,00
12:45
14 sie
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
03:05
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:45
14 sie
03:05
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
107,10
12:45
14 sie
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
03:05
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
14 sie
03:50
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
130,00
11:40
14 sie
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:35
Toruń
13:40
Włocławek
15:00
Kutno
16:15
Łódź
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
15 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
14 sie
03:50
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
103,00
11:40
14 sie
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
03:50
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:05
14 sie
08:30
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
132,60
19:05
14 sie
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
08:30
15 sie
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:05
14 sie
09:10
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
120,00
19:05
14 sie
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
09:10
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:05
14 sie
09:10
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
132,60
19:05
14 sie
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
09:10
15 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Do miasta Bydgoszcz
Z miasta Lwów

Bydgoszcz - Lwów

Podróż na trasie Bydgoszcz – Lwów z naszym serwisem to oszczędność czasu i pieniędzy! Każdy autobus jest odpowiednio przystosowany, by zapewnić maksimum komfortu i wygody.

Przejazdy odbywają się codziennie – w godzinach nocnych, porannych i popołudniowych, dzięki czemu optymalnie dostosujesz czas przyjazdu i zaplanujesz dalsze działania.

Zakup i rezerwacja biletu dostępna jest za pośrednictwem platformy i płatności elektronicznych (obsługujemy wszystkich operatorów bankowych). Nie zwlekaj – pula biletów na każdy przejazd jest ograniczona.