Bilety autobusowe

Bydgoszcz - Lwów

od 117 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Bydgoszcz – Lwów

09:30
20 gru
w drodze 15 godz. 40 min

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

02:10
21 gru

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

130
09:30
20 gru
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
02:10
21 gru
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
20 gru
w drodze 16 godz. 00 min

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 50

03:00
21 gru

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

130
10:00
20 gru
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 50
03:00
21 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
20 gru
w drodze 17 godz. 05 min

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

06:15
21 gru

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

143
12:10
20 gru
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
14:00
Włocławek
17:10
Warszawa
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
21 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:10
20 gru
w drodze 17 godz. 05 min

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

06:15
21 gru

Lviv Bus Station

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

143
12:10
20 gru
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
14:00
Włocławek
17:10
Warszawa
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
21 gru
Lviv Bus Station
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:05
20 gru
w drodze 12 godz. 15 min

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

08:20
21 gru

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

136
19:05
20 gru
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
02:30
Lublin
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
08:20
21 gru
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:05
20 gru
w drodze 12 godz. 55 min

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

09:00
21 gru

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

136
19:05
20 gru
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
02:30
Lublin
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
08:20
Lwów
09:00
21 gru
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów

Bydgoszcz - Lwów

Podróż na trasie Bydgoszcz – Lwów z naszym serwisem to oszczędność czasu i pieniędzy! Każdy autobus jest odpowiednio przystosowany, by zapewnić maksimum komfortu i wygody.

Przejazdy odbywają się codziennie – w godzinach nocnych, porannych i popołudniowych, dzięki czemu optymalnie dostosujesz czas przyjazdu i zaplanujesz dalsze działania.

Zakup i rezerwacja biletu dostępna jest za pośrednictwem platformy i płatności elektronicznych (obsługujemy wszystkich operatorów bankowych). Nie zwlekaj – pula biletów na każdy przejazd jest ograniczona.