Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Bydgoszcz — Lwów w 2019 rok roku

14.02, 19.02, 24.02, 05.04, 10.04...
01:05
15 godz. 55 min w drodze

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 16

18:00

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

120,00 
01:00
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
02:00
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:25
Płock
Dworzec Kolejowy Płock, ul. Dworcowa
06:05
Nowy Dwór Mazowiecki
Lotnisko Modlin, ul. Thommee 1 A
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
15.02, 16.02, 20.02, 21.02, 25.02...
01:05
16 godz. 45 min w drodze

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

17:50

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

120,00 
01:05
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
śro, pią, nie
13:35
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

06:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

120,07 
13:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
20:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool 2(free)
śro, pią, nie
13:35
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

120,07 
13:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
20:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool 2(free)
pon, sob
10:50
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

123,60 
10:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, wto, śro
11:40
15 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

123,60 
11:40
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
03:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
19:05
13 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

124,73 
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
19:05
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

124,73 
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
19:05
13 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

129,13 
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
19:05
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

129,13 
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
pon, nie
09:30
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

02:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

130,00 
09:30
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
02:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
pon, wto
10:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 50

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

130,00 
10:00
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 50
03:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
Codziennie
10:50
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 16

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

130,00 
10:50
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
Codziennie
11:40
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

130,00 
11:30
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:35
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
13:40
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
15:00
Kutno
Przystanek, ul. Oporowska 10
16:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
03:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
10:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

132,07 
10:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:55
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
Codziennie
11:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

136,76 
10:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:50
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
14:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
17:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
03:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
Codziennie
11:00
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

03:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

136,76 
10:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:50
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
14:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
17:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
03:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
Codziennie
09:30
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

140,00 
09:30
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
02:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
14.02, 21.02, 28.02, 07.03...
11:30
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

140,00 
11:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
13:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
14:25
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
15:35
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
+1 dzień
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
14.02, 21.02, 28.02, 07.03...
11:30
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

05:30
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109

140,00 
11:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
13:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
14:25
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
15:35
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
+1 dzień
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
śro, sob
13:30
15 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

05:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

140,00 
13:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
14:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
18:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:05
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
05:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • YOKATO
  • Mercedes 0350 (СВ)
pon, wto, czw, nie
22:00
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

11:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

140,90 
22:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"
15.02, 16.02, 20.02, 21.02, 25.02...
01:05
19 godz. 5 min w drodze

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

20:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

146,74 
01:05
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
20:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
10:50
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 16

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

146,74 
10:50
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
19:05
13 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

146,74 
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.7
Codziennie
19:05
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

146,74 
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.7
wto, czw, nie
12:10
18 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

154,08 
11:55
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
14:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
12:10
18 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

154,08 
12:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Bydgoszcz - Lwów

Podróż na trasie Bydgoszcz – Lwów z naszym serwisem to oszczędność czasu i pieniędzy! Każdy autobus jest odpowiednio przystosowany, by zapewnić maksimum komfortu i wygody.

Przejazdy odbywają się codziennie – w godzinach nocnych, porannych i popołudniowych, dzięki czemu optymalnie dostosujesz czas przyjazdu i zaplanujesz dalsze działania.

Zakup i rezerwacja biletu dostępna jest za pośrednictwem platformy i płatności elektronicznych (obsługujemy wszystkich operatorów bankowych). Nie zwlekaj – pula biletów na każdy przejazd jest ograniczona.