Rozkład jazdy PKS Bydgoszcz – Lwów

19:05
23 maj
08:20
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
139,45
19:05
23 maj
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
02:30
Lublin
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
08:20
24 maj
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:05
23 maj
09:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
139,45
19:05
23 maj
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
02:30
Lublin
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
08:20
Lwów
09:00
24 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Bydgoszcz
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów

Bydgoszcz - Lwów

Podróż na trasie Bydgoszcz – Lwów z naszym serwisem to oszczędność czasu i pieniędzy! Każdy autobus jest odpowiednio przystosowany, by zapewnić maksimum komfortu i wygody.

Przejazdy odbywają się codziennie – w godzinach nocnych, porannych i popołudniowych, dzięki czemu optymalnie dostosujesz czas przyjazdu i zaplanujesz dalsze działania.

Zakup i rezerwacja biletu dostępna jest za pośrednictwem platformy i płatności elektronicznych (obsługujemy wszystkich operatorów bankowych). Nie zwlekaj – pula biletów na każdy przejazd jest ograniczona.