Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Bydgoszcz w 2018 rok roku

15:00
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:40
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 11 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
14:30
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 05.01, 10.01, 15.01, 20.01, 25.01...
21:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 13 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:00
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:15
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 12.12, 17.12, 22.12, 27.12...
21:20
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Czas przejazdu 13 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
16:50
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 13 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
16:30
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 12 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
BYDGOSZCZ; Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:40
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 12 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
BYDGOSZCZ; Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:20
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 15 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
22:40
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 11 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
14:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 14 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 16.12, 20.12, 21.12, 25.12...
16:50
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Przystanek; ul. Jagiellońska 50
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:05
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 24.12, 08.01...
22:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 14 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
13:40
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 15 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 24.12, 08.01...
21:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
18:50
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 17 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
23:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 17 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
23:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 18 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
15:00
Czas przejazdu 13 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

04:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

109
15:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
04:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
22:40
Czas przejazdu 11 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

10:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

117
22:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
22:10
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:50
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
09:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26"
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.
  • Oceniono na 4.5 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
05.01, 10.01, 15.01, 20.01, 25.01...
14:30
Czas przejazdu 13 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

03:40
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

120
14:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
03:40
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
21:40
Czas przejazdu 13 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

10:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

120
21:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
10:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TUR-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:00
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109

10:00
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

130
19:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
19:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
01:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
04:00
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
06:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
09:00
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
10:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:30
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

10:00
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

130
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
19:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
01:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
04:00
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
06:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
09:00
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
10:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

04:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

130
15:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
04:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

12.12, 17.12, 22.12, 27.12...
14:15
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

130
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
21:20
Czas przejazdu 13 h. 25 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

10:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

131
21:20
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
22:30
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
23:15
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
02:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:45
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
09:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
10:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Sokalavtotrans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:50
Czas przejazdu 16 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

08:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

131
16:50
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
00:01
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
02:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
06:00
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
08:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.
  • Oceniono na 4.7 z 5
    Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.9
Dni parzyste
21:00
Czas przejazdu 13 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

10:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

131
21:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
22:30
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
23:15
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
02:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:45
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
09:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
10:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Sokalavtotrans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
16:30
Czas przejazdu 12 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

04:15
+1 dzień

Bydgoszcz

BYDGOSZCZ; Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58

133
16:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
04:15
+1 dzień
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ; Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
22:40
Czas przejazdu 12 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

10:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

133
22:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
10:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
16:00
Czas przejazdu 13 h. 15 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

04:15
+1 dzień

Bydgoszcz

BYDGOSZCZ; Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58

133
16:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
04:15
+1 dzień
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ; Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:20
Czas przejazdu 15 h. 05 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

08:25
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

134
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
08:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
21:40
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

10:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

136
21:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
22:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:50
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
09:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
22:40
Czas przejazdu 11 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

10:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

136
22:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
22:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:50
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
09:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 16.12, 20.12, 21.12, 25.12...
14:00
Czas przejazdu 14 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

04:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

138
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
04:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
W poniedziałki
16:50
Czas przejazdu 16 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

08:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek; ul. Jagiellońska 50

140
16:50
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
08:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek; ul. Jagiellońska 50
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 24.12, 08.01...
14:05
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

05:35
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

140
14:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
13:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
15:10
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
21:40
Bytom
"Dworzec autobusowy; plac Wolskiego"
23:00
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
00:25
Piotrków Trybunalski
"Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1"
01:20
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
02:35
Kutno
"Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury"
03:35
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
04:35
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
05:35
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
22:00
Czas przejazdu 14 h. 05 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

12:05
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

140
22:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
23:30
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
04:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
07:55
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
12:05
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • YOKATO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 24.12, 08.01...
13:40
Czas przejazdu 15 h. 55 min
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109

05:35
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

140
13:40
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
13:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
15:10
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
21:40
Bytom
"Dworzec autobusowy; plac Wolskiego"
23:00
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
00:25
Piotrków Trybunalski
"Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1"
01:20
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
02:35
Kutno
"Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury"
03:35
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
04:35
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
05:35
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
21:40
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

10:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

148
21:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
22:10
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:50
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
09:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26"
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:50
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

09:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek; ul. Jagiellońska 16

151
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
09:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu 17 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

152
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu 17 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

152
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:45
Czas przejazdu 18 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

156
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów