Rozkład jazdy PKS Lwów – Bydgoszcz

11:10
23 cze
22:50
23 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
107,10
11:10
23 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Hrebenne/Rawa Ruska
PKS, ul. Hutnicza 1
Dworzec Autobusowy, pr. Żowtniewij 21
Metro Młociny
99-300 Żwirki i Wigury
dworzec autobusowy, ul. Stefana Okrzei 69
Dworzec Miasto Plac 18 Stycznia 4
22:50
23 cze
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
23 cze
22:50
23 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
107,10
10:30
23 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy 8, ul. Dvirtseva 1
Hrebenne/Rawa Ruska
PKS, ul. Hutnicza 1
Dworzec Autobusowy, pr. Żowtniewij 21
Metro Młociny
99-300 Żwirki i Wigury
dworzec autobusowy, ul. Stefana Okrzei 69
Dworzec Miasto Plac 18 Stycznia 4
22:50
23 cze
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23 cze
04:10
24 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
155,54
15:00
23 cze
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:45
Jarosław
20:00
Nisko
20:30
Stalowa Wola
21:20
Sandomierz
21:55
Opatów
23:05
Kielce
00:20
Piotrków Trybunalski
01:00
Łódź
01:50
Kutno
02:45
Włocławek
03:20
Toruń
04:10
24 cze
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
23 cze
08:20
24 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
137,25
16:50
23 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:30
Lublin
00:01
Warszawa
02:20
Łódź
06:00
Poznań
08:20
24 cze
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
23 cze
08:20
24 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Przystanek, ul. Jagiellońska 50
Kupić za
130,00
16:50
23 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
08:20
24 cze
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 50
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
23 cze
08:25
24 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
144,87
18:20
23 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:05
Zamość
22:30
Lublin
23:15
Puławy
00:00
Radom
00:40
Grójec
01:15
Piaseczno
01:50
Warszawa
03:50
Łódź
05:05
Kutno
06:25
Włocławek
07:25
Toruń
08:25
24 cze
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
23 cze
10:20
24 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
120,00
21:40
23 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
10:20
24 cze
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
23 cze
10:20
24 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
132,60
22:40
23 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKS, ul. Dąbrowskiego 8
ZTM 02 przy Dw. Zachodnim
Dw. PKS ul. Dworcowa
10:20
24 cze
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
23 cze
10:20
24 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
132,60
21:40
23 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec kolejowy, ul. Dwirceva 1
Dworzec PKS, ul. Dąbrowskiego 8
ZTM 02 przy Dw. Zachodnim
Dw. PKS ul. Dworcowa
10:20
24 cze
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
23 cze
15:50
24 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Kupić za
145,17
21:30
23 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
15:50
24 cze
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Z miasta Bydgoszcz