Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Bydgoszcz w 2019 rok roku

12.02, 17.02, 03.04, 08.04, 13.04...
14:30
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 16

117,39 
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:25
Nowy Dwór Mazowiecki
Lotnisko Modlin, ul. Thommee 1 A
00:00
Płock
Dworzec Kolejowy Płock, ul. Dworcowa
01:20
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
02:35
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:50
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

08:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

117,39 
16:30
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
21:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:01
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
06:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
08:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4.7 z 5Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
14:30
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:40
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

120,00 
14:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:40
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
W poniedziałki
18:50
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

09:15
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

123,60 
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:15
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, śro, pią
20:30
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

124,73 
20:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:55
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
08:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool 2(free)
pon, śro, pią
21:10
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

12:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

124,73 
20:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:55
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
08:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
12:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool 2(free)
W poniedziałki
15:00
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

130,00 
15:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
18:50
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

09:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 16

130,00 
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

10:00
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

130,97 
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
06:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:00
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
Codziennie
19:30
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

10:00
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

130,97 
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
06:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
09:00
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
Codziennie
21:40
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

10:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

132,07 
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:40
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

10:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

132,07 
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
16:00
13 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:15
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

132,60 
16:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:15
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
W poniedziałki
16:30
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:15
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

132,60 
16:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:15
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
W poniedziałki
16:50
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

08:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

132,60 
16:50
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
08:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres
W poniedziałki
21:40
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

10:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

132,60 
21:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
W poniedziałki
22:40
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

10:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

132,60 
22:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
W poniedziałki
18:20
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

08:25
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

133,90 
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
21:40
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

10:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

139,40 
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:40
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

10:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

139,40 
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

18.02, 25.02, 04.03, 11.03...
13:40
15 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109

05:35
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

140,00 
13:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
13:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
21:40
Bytom
Dworzec autobusowy, plac Wolskiego
23:00
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
00:25
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
01:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
02:35
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
03:35
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:35
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
05:35
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
18.02, 25.02, 04.03, 11.03...
14:05
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

05:35
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

140,00 
13:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
13:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
21:40
Bytom
Dworzec autobusowy, plac Wolskiego
23:00
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
00:25
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
01:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
02:35
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
03:35
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:35
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
05:35
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
czw, nie
22:00
14 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

12:05
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

140,00 
21:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:30
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
04:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
12:05
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • YOKATO
  • Mercedes 0350 (СВ)
13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
14:30
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

146,74 
14:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
04:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
15:00
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

04:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

146,74 
15:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
18:20
14 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

08:25
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

146,74 
17:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:05
Kutno
Przystanek, ul. 3 maja 14
06:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
07:25
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
08:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
18:50
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

09:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 16

146,74 
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
21:40
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

10:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

146,74 
21:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
22:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
Codziennie
22:40
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

10:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

146,74 
21:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
22:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
wto, pią, nie
23:45
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

154,08 
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:45
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

154,08 
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
23:45
18 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

155,04 
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!