Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweLwów – Bydgoszcz

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Bydgoszcz

Najlepsza oferta

W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu11 h. 25 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
05:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
110,00 
Przewoźnik: TOCOBUS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Bydgoszcz w 2020 roku

Poza nie
16:30
Czas przejazdu12 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
04:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
120,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
20.01, 27.01, 03.02, 10.02...
14:05
Czas przejazdu15 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
05:35
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
125,00 
Przewoźnik: PHENIX
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
18:30
Czas przejazdu11 h. 15 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
127,05 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
21:40
Czas przejazdu13 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
129,52 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Poza sob
16:00
Czas przejazdu13 h. 10 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
130,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu13 h. 10 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
131,57 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.6
Poza nie
21:40
Czas przejazdu13 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
132,00 
Przewoźnik: TUR-TRANS
Ocena:
pon, śro
22:40
Czas przejazdu14 h. 10 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
11:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
136,00 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Ocena:
Codziennie
23:45
Czas przejazdu22 h. 15 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
137,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
22:40
Czas przejazdu12 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
138,15 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
21:40
Czas przejazdu12 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
139,79 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
22:40
Czas przejazdu11 h. 30 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
139,79 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
4.5
pon, śro
14:05
Czas przejazdu16 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
05:35
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
140,00 
Przewoźnik: PHENIX
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu13 h. 10 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
143,98 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
4.0
czw, sob
12:30
Czas przejazdu15 h. 10 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
03:40
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
148,01 
Przewoźnik: Orionbus
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
20.01, 27.01, 03.02, 10.02...
13:40
Czas przejazdu15 h. 55 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:35
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
153,83 
Przewoźnik: PHENIX
Autobus: Setra
Ocena:
pon, śro
12:30
Czas przejazdu16 h. 10 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
03:40
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
155,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu11 h. 25 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
156,07 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu11 h. 25 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
156,07 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu10 h. 25 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
156,07 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool
Ocena:
4.0
Codziennie
19:00
Czas przejazdu10 h. 25 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
156,07 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool
Ocena:
4.0
pon, śro, czw, sob
23:45
Czas przejazdu21 h. 15 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
156,24 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
W niedziele
23:45
Czas przejazdu17 h. 35 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
156,24 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu17 h. 35 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
156,24 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu17 h. 35 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
156,24 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 05 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
05:05
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
160,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
Codziennie
21:40
Czas przejazdu13 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
164,04 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
22:40
Czas przejazdu12 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
10:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
164,04 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
20:55
Czas przejazdu14 h. 50 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
164,46 
Przewoźnik: Fedak Ivan Mikhailovich
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
21:30
Czas przejazdu14 h. 15 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
11:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
164,46 
Przewoźnik: Fedak Ivan Mikhailovich
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu15 h. 05 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
08:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
170,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
pon, wto
19:10
Czas przejazdu11 h. 15 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
05:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
170,00 
Przewoźnik: TOCOBUS
Ocena:
wto, pią
23:45
Czas przejazdu17 h. 35 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
172,68 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
pon, śro, czw, sob
18:00
Czas przejazdu12 h. 25 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
173,40 
Przewoźnik: TocoBus
Ocena:
pon, wto, śro
16:50
Czas przejazdu16 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
08:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
183,60 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu