Rozkład jazdy PKS Warszawa – Bydgoszcz

05:00
09:45
Warszawa, Dworzec Zachodni
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
59,00
05:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
06:40
Płock
07:30
Włocławek
08:25
Ciechocinek
08:55
Toruń
09:30
Bydgoszcz
09:45
Bydgoszcz
11:50
Piła
12:35
Wałcz
13:15
Czaplinek
13:45
Połczyn-Zdrój
09:45
18 gru
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
05:45
11:10
Warszawa, Dworzec Zachodni
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
59,00
05:45
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
06:05
Warszawa
07:35
Płock
07:45
Płock
08:30
Sierpc
09:20
Lipno
10:12
Toruń
11:10
Bydgoszcz
13:25
Piła
14:00
Wałcz
14:40
Czaplinek
15:10
Połczyn-Zdrój
15:35
Świdwin
11:10
18 gru
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
12:15
Warszawa, Dworzec Zachodni
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
49,00
07:00
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
08:45
Płock
09:45
Włocławek
10:25
Ciechocinek
10:50
Toruń
12:15
Bydgoszcz
13:05
Mąkowarsko
13:15
Gostycyn
13:30
Tuchola
14:00
Chojnice
14:43
Lipnica
15:08
Bytów
15:30
Kołczygłowy
12:15
18 gru
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:50
14:35
Warszawa, Dworzec Zachodni
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
59,00
09:50
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:30
Płock
12:20
Włocławek
13:13
Ciechocinek
13:45
Toruń
14:20
Bydgoszcz
14:35
Bydgoszcz
16:50
Chojnice
17:10
Człuchów
19:10
Koszalin
14:35
18 gru
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
15:55
Warszawa, Dworzec Zachodni
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
55,00
10:45
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:00
Warszawa
12:40
Płock
12:45
Płock
13:40
Włocławek
14:30
Ciechocinek
15:00
Toruń
15:35
Bydgoszcz
15:55
Bydgoszcz
16:55
Nakło nad Notecią
17:10
Mrocza
17:23
Więcbork
17:25
Więcbork
17:40
Sypniewo
18:00
Złotów
18:20
Jastrowie
18:35
Okonek
19:00
Szczecinek
19:30
Bobolice
15:55
18 gru
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
01:10
19 gru
Warszawa, Dworzec Zachodni
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
57,00
20:15
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
20:33
Warszawa
21:27
Płońsk
22:03
Drobin
22:33
Sierpc
23:17
Lipno
00:12
Toruń
01:10
Bydgoszcz
01:46
Nakło nad Notecią
02:11
Wyrzysk
02:54
Piła
03:30
Wałcz
04:10
Czaplinek
04:44
Połczyn-Zdrój
05:20
Białogard
01:10
19 gru
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
02:00
19 gru
Warszawa, Dworzec Zachodni
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
49,00
21:30
18 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
23:15
Płock
00:05
Włocławek
01:10
Toruń
02:00
Bydgoszcz
04:10
Chojnice
05:05
Bytów
06:10
Słupsk
02:00
19 gru
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Bydgoszcz
Z miasta Bydgoszcz

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.