Bilety autobusowe

Koszalin - Bydgoszcz

od 47 zł, 17 paź

Rozkład jazdy PKS Koszalin – Bydgoszcz

22:00
17 paź
w drodze 03 godz. 55 min

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

01:55
18 paź

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

48
22:00
17 paź
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
22:35
Bobolice, ul. Wojska Polskiego
23:05
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
23:30
Okonek
23:50
Jastrowie
00:10
Złotów, Dworzec Autobusowy
00:30
Sypniewo
00:45
Więcbork, Dworzec Kolejowy
00:47
Więcbork, ul. Gdańska
01:05
Mrocza, ul. Nakielska
01:20
Nakło, Dworzec Autobusowy
01:55
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
02:17
Bydgoszcz, Fordon
02:50
Toruń, Dworzec Autobusowy
03:20
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
04:00
Włocławek, Dworzec Autobusowy
04:55
Płock, ul. Jachowicza/Piękna
05:00
Płock, Dworzec Autobusowy
06:40
Warszawa, Metro Marymont 01
06:50
Warszawa, Dworzec Centralny 06
01:55
18 paź
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Koszalin
Do miasta Bydgoszcz
Do miasta Koszalin