Rozkład jazdy PKS Koszalin – Bydgoszcz

18:30
22 cze
22:10
22 cze
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Kupić za
44,00
18:30
22 cze
Koszalin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
22:10
22 cze
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
22 cze
01:55
23 cze
Koszalin, Dworzec Autobusowy
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
45,15
22:00
22 cze
Koszalin
Koszalin, Dworzec Autobusowy
22:35
Bobolice
23:05
Szczecinek
23:30
Okonek
23:50
Jastrowie
00:10
Złotów
00:30
Sypniewo
00:45
Więcbork
00:47
Więcbork
01:05
Mrocza
01:20
Nakło nad Notecią
01:55
Bydgoszcz
02:17
Bydgoszcz
02:50
Toruń
03:20
Ciechocinek
04:00
Włocławek
04:55
Płock
05:00
Płock
06:40
Warszawa
06:50
Warszawa
01:55
23 cze
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Koszalin
Do miasta Koszalin
Z miasta Bydgoszcz