Rozkład jazdy PKS Koszalin – Bydgoszcz

18:30
17 sie
22:10
17 sie
D.A.
D.A.
Kupić za
44,00
18:30
17 sie
Koszalin
D.A.
22:10
17 sie
Bydgoszcz
D.A.
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
17 sie
02:15
18 sie
Koszalin, Dworzec Autobusowy
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
Kupić za
45,15
22:00
17 sie
Koszalin
Koszalin, Dworzec Autobusowy
21:50
Koszalin
22:45
Bobolice
23:20
Szczecinek
23:25
Szczecinek
23:50
Okonek
00:10
Jastrowie
00:30
Złotów
00:50
Sypniewo
01:05
Więcbork
01:07
Więcbork
01:25
Mrocza
01:40
Nakło nad Notecią
02:15
Bydgoszcz
02:45
Bydgoszcz
03:20
Toruń
03:50
Ciechocinek
04:30
Włocławek
05:25
Płock
07:15
Warszawa
07:25
Warszawa
02:15
18 sie
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Koszalin
Do miasta Bydgoszcz
Do miasta Koszalin