Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Koszalin

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, czw
21:20
Czas przejazdu07 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

05:05
+1 dzień

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

84,00 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Koszalin w 2019 rok

Codziennie
20:20
Czas przejazdu10 h. 20 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:40
+1 dzień

Koszalin

Centrum Przesiadkowe, Koszalin

85,00 
Codziennie
10:45
Czas przejazdu09 h. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

20:20

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

89,25 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Koszalin
Do miasta Warszawa
Z miasta Koszalin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu