Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Koszalin

Najlepsza oferta

Codziennie
01:00
Czas przejazdu04 h. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:00

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

47,25 

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Koszalin w 2019 rok

pon, wto, śro, nie
01:15
Czas przejazdu03 h. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:05

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

54,00 
Codziennie
02:40
Czas przejazdu04 h. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:45

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

54,00 
Codziennie
02:00
Czas przejazdu04 h. 40 min

Poznań

D.A., ul. Matyi, Poznań

06:40

Koszalin

Centrum Przesiadkowe, Koszalin

75,00 
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Koszalin
Do miasta Poznań
Z miasta Koszalin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu