Rozkład jazdy PKS Koszalin – Warszawa

16:50
17 sie
01:20
18 sie
Koszalin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
88,20
16:50
17 sie
Koszalin
Koszalin, Dworzec Autobusowy
16:00
Ustronie Morskie
16:03
Ustronie Morskie
16:05
Ustronie Morskie
16:27
Sarbinowo
16:37
Mielno
16:50
Koszalin
18:05
Szczecinek
19:15
Piła
21:25
Poznań
01:20
Warszawa
01:40
Warszawa
04:00
Lublin
04:55
Kraśnik
07:00
Rzeszów
08:20
Jasło
08:55
Gorlice
10:00
Wysowa-Zdrój
10:30
Krynica-Zdrój
10:32
Krynica-Zdrój
10:33
Krynica-Zdrój
10:35
Krynica-Zdrój
10:37
Krynica-Zdrój
10:38
Krynica-Zdrój
10:39
Krynica-Zdrój
10:41
Krynica-Zdrój
01:20
18 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
17 sie
01:40
18 sie
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
Metro Wilanowska, ul. Puławska
Kupić za
84,00
16:50
17 sie
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
01:40
18 sie
Warszawa
Metro Wilanowska, ul. Puławska
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
17 sie
03:10
18 sie
D.A.
D.A. Metro Wilanowska
Kupić za
84,00
18:30
17 sie
Koszalin
D.A.
03:10
18 sie
Warszawa
D.A. Metro Wilanowska
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
17 sie
05:50
18 sie
Koszalin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,00
21:00
17 sie
Koszalin
Koszalin, Dworzec Autobusowy
19:50
Darłowo
20:00
Dąbki
20:25
Łazy
20:35
Unieście
20:40
Mielno
20:55
Koszalin
21:45
Bobolice
22:05
Biały Bór
22:55
Człuchów
00:45
Chełmno
01:35
Toruń
02:05
Ciechocinek
02:45
Włocławek
03:40
Płock
05:40
Warszawa
05:50
18 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
17 sie
07:30
18 sie
Koszalin, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,00
22:00
17 sie
Koszalin
Koszalin, Dworzec Autobusowy
21:50
Koszalin
22:45
Bobolice
23:20
Szczecinek
23:25
Szczecinek
23:50
Okonek
00:10
Jastrowie
00:30
Złotów
00:50
Sypniewo
01:05
Więcbork
01:07
Więcbork
01:25
Mrocza
01:40
Nakło nad Notecią
02:15
Bydgoszcz
02:45
Bydgoszcz
03:20
Toruń
03:50
Ciechocinek
04:30
Włocławek
05:25
Płock
07:15
Warszawa
07:25
Warszawa
07:30
18 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Koszalin
Do miasta Warszawa
Do miasta Koszalin
Z miasta Warszawa