Rozkład jazdy PKS Koszalin – Warszawa

16:50
22 cze
01:20
23 cze
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,00
16:50
22 cze
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
01:20
23 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
22 cze
01:20
23 cze
Koszalin, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
88,20
16:50
22 cze
Koszalin
Koszalin, Dworzec Autobusowy
16:00
Ustronie Morskie
16:03
Ustronie Morskie
16:05
Ustronie Morskie
16:27
Sarbinowo
16:37
Mielno
16:50
Koszalin
18:05
Szczecinek
19:15
Piła
21:25
Poznań
01:20
Warszawa
01:40
Warszawa
04:00
Lublin
04:55
Kraśnik
07:00
Rzeszów
08:20
Jasło
08:55
Gorlice
10:00
Wysowa-Zdrój
10:30
Krynica-Zdrój
10:32
Krynica-Zdrój
10:33
Krynica-Zdrój
10:35
Krynica-Zdrój
10:37
Krynica-Zdrój
10:38
Krynica-Zdrój
10:39
Krynica-Zdrój
10:41
Krynica-Zdrój
01:20
23 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
22 cze
03:10
23 cze
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
D.A. Metro Wilanowska
Kupić za
84,00
18:30
22 cze
Koszalin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
03:10
23 cze
Warszawa
D.A. Metro Wilanowska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
22 cze
07:00
23 cze
Koszalin, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
84,00
22:00
22 cze
Koszalin
Koszalin, Dworzec Autobusowy
22:35
Bobolice
23:05
Szczecinek
23:30
Okonek
23:50
Jastrowie
00:10
Złotów
00:30
Sypniewo
00:45
Więcbork
00:47
Więcbork
01:05
Mrocza
01:20
Nakło nad Notecią
01:55
Bydgoszcz
02:17
Bydgoszcz
02:50
Toruń
03:20
Ciechocinek
04:00
Włocławek
04:55
Płock
05:00
Płock
06:40
Warszawa
06:50
Warszawa
07:00
23 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Koszalin
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa