Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Koszalin — Warszawa

Najlepsza oferta

Codziennie
16:50
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

01:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

84,00 

Rozkład jazdy autobusów Koszalin — Warszawa w 2019 rok

Codziennie
17:50
Czas przejazdu09 h. 55 min
+1 dzień

Koszalin

Centrum Przesiadkowe, Koszalin

03:45
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

85,00 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

07:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

89,25 
Popularne kierunki
Z miasta Koszalin
Do miasta Warszawa
Do miasta Koszalin
Z miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu