Bilety autobusoweLotnisko-Gdańsk - Koszalin

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Gdańsk — Koszalin

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
13:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
16:55
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Gdańsk — Koszalin w 2020 roku

Codziennie
00:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
03:55
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
śro, nie
01:00
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
04:25
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
01:50
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
05:15
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Poza śro i nie
02:00
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
05:25
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
05:20
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
08:45
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Poza pon
10:55
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
14:20
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
W piątki
11:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
14:55
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
pon, śro, sob, nie
12:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
15:55
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
wto, czw, pią
13:15
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
16:40
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
18:55
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
19:25
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
21:25
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
19:10
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
22:35
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
20:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
23:55
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Poza wto i sob
21:10
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
00:35
+1 dzień
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
23:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200
02:55
+1 dzień
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
85,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Koszalin
Z miasta Koszalin
Informacje o trasie autobusu Lotnisko Gdańsk — Koszalin
17
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 25 min.
Szacowany czas podróży
00:30 — 03:55
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:30 — 02:55
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
68 — 85 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami