Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweLotnisko Gdańsk – Elbląg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Gdańsk — Elbląg

Najlepsza oferta

Codziennie
21:15
Czas przejazdu01 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Gdańsk LOTNISKO, Lotnisko im.L.Wałęsy
22:40
Elbląg
ELZAM, al. Grunwaldzka
30,90 
Przewoźnik: Transwal
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Gdańsk — Elbląg w 2020 roku

Codziennie
08:20
Czas przejazdu01 h. 30 min
Lotnisko Gdańsk
Gdańsk LOTNISKO, Lotnisko im.L.Wałęsy
09:50
Elbląg
ELZAM, al. Grunwaldzka
30,90 
Przewoźnik: Transwal
Ocena:
Codziennie
11:45
Czas przejazdu01 h. 30 min
Lotnisko Gdańsk
Gdańsk LOTNISKO, Lotnisko im.L.Wałęsy
13:15
Elbląg
ELZAM, al. Grunwaldzka
30,90 
Przewoźnik: Transwal
Ocena:
Codziennie
13:45
Czas przejazdu01 h. 30 min
Lotnisko Gdańsk
Gdańsk LOTNISKO, Lotnisko im.L.Wałęsy
15:15
Elbląg
ELZAM, al. Grunwaldzka
30,90 
Przewoźnik: Transwal
Ocena:
Codziennie
15:15
Czas przejazdu01 h. 30 min
Lotnisko Gdańsk
Gdańsk LOTNISKO, Lotnisko im.L.Wałęsy
16:45
Elbląg
ELZAM, al. Grunwaldzka
30,90 
Przewoźnik: Transwal
Ocena:
Codziennie
18:50
Czas przejazdu01 h. 25 min
Lotnisko Gdańsk
Gdańsk LOTNISKO, Lotnisko im.L.Wałęsy
20:15
Elbląg
ELZAM, al. Grunwaldzka
30,90 
Przewoźnik: Transwal
Ocena:
Codziennie
19:20
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
20:20
Elbląg
Elblag bus station, aleja Grunwaldzka 49
44,19 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
00:20
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
01:10
Elbląg
Elblag bus station, aleja Grunwaldzka 49
44,28 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
01:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
02:20
Elbląg
Elblag bus station, aleja Grunwaldzka 49
44,28 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
4.0
Codziennie
09:20
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
10:20
Elbląg
Elblag bus station, aleja Grunwaldzka 49
44,28 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
10:25
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
11:25
Elbląg
Elblag bus station, aleja Grunwaldzka 49
44,28 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
12:20
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
13:20
Elbląg
Elblag bus station, aleja Grunwaldzka 49
44,28 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
13:10
Czas przejazdu01 h. 10 min
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
14:20
Elbląg
Elblag bus station, aleja Grunwaldzka 49
44,28 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
15:00
Elbląg
Elblag bus station, aleja Grunwaldzka 49
44,28 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
15:10
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
16:10
Elbląg
Elblag bus station, aleja Grunwaldzka 49
44,28 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
22:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
23:20
Elbląg
Elblag bus station, aleja Grunwaldzka 49
44,28 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Elbląg

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu