Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Gdańsk – Elbląg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Elbląg — Gdańsk

Najlepsza oferta

Codziennie
06:06
Czas przejazdu55 min

Elbląg

Grunwaldzka, Elbląg

07:01

Gdańsk

3-go Maja, Gdańsk

13,39 

Rozkład jazdy autobusów Elbląg — Gdańsk w 2019 rok roku

pon, wto, śro
03:35
Czas przejazdu01 h. 00 min

Elbląg

Al.Grunwaldzka, Elbląg

04:35

Gdańsk

ul.3-go Maja, Gdańsk

15,45 
W dni powszednie
06:05
Czas przejazdu01 h. 10 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

07:15

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

16,80 
W dni powszednie
07:05
Czas przejazdu01 h. 15 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

08:20

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

16,80 
Codziennie
09:20
Czas przejazdu01 h. 00 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

10:20

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

16,80 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu01 h. 00 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

11:00

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

16,80 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu01 h. 00 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

13:00

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

16,80 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu01 h. 15 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

14:15

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

16,80 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu01 h. 00 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

15:30

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

16,80 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu01 h. 00 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

17:00

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

16,80 
pon, śro, czw, pią, sob
17:00
Czas przejazdu01 h. 00 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

18:00

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

16,80 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu01 h. 00 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

19:20

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

16,80 
Codziennie
17:40
Czas przejazdu01 h. 15 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

18:55

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

17,85 
Codziennie
19:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

20:55

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

17,85 
Codziennie
05:00
Czas przejazdu01 h. 37 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

06:37

Gdańsk

Pętla tramwajowa Oliwa, al. Grunwaldzka

18,90 
Codziennie
02:55
Czas przejazdu01 h. 12 min

Elbląg

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

04:07

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

24,15 
Popularne kierunki
Z miasta Elbląg
Do miasta Gdańsk
Do miasta Elbląg
Z miasta Gdańsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu