Bilety autobusoweWarszawa - Gdańsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Gdańsk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
01:52
Czas przejazdu05 h. 09 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:01
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
51,50 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Gdańsk w 2020 roku

Codziennie
13:00
Czas przejazdu05 h. 55 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
18:55
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
52,50 
Przewoźnik: PKS Elbląg
Ocena:
4.7
Codziennie
15:10
Czas przejazdu05 h. 45 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
20:55
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
52,50 
Przewoźnik: PKS Elbląg
Ocena:
Codziennie
00:10
Czas przejazdu06 h. 27 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:37
Gdańsk
Pętla tramwajowa Oliwa, al. Grunwaldzka
53,55 
Przewoźnik: PKS Elbląg
Ocena:
Codziennie
10:45
Czas przejazdu06 h. 53 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:38
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
60,06 
Przewoźnik: PKS Tarnobrzeg
Ocena:
Poza pią
23:15
Czas przejazdu05 h. 20 min
Warszawa
Przystanek komunikacji publicznej 06 Dworzec Centralny, Al. Jerozolimskie
04:35
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
61,80 
Przewoźnik: Kewin
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Gdańsk
Do miasta Warszawa
Z miasta Gdańsk
Informacje o trasie autobusu Warszawa — Gdańsk
6
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 54 min.
Szacowany czas podróży
00:10 — 06:37
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:15 — 04:35
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
54 — 278 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami