Rozkład jazdy PKS Warszawa – Gdańsk

13:00
17 sty
18:55
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Kupić za
44,00
13:00
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:20
Warszawa
14:10
Płońsk
15:10
Mława
16:25
Ostróda
17:05
Pasłęk
17:30
Elbląg
18:10
Nowy Dwór Gdański
18:55
17 sty
Gdańsk
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:10
17 sty
20:55
17 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Kupić za
44,00
15:10
17 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:37
Warszawa
16:20
Płońsk
17:20
Mława
18:35
Ostróda
19:15
Pasłęk
19:40
Elbląg
20:10
Nowy Dwór Gdański
20:55
17 sty
Gdańsk
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Gdańsk
Z miasta Gdańsk

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.