Bilety autobusowe

Warszawa - Gdańsk

od 48 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Gdańsk

13:00
22 wrz
w drodze 05 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:55
22 wrz

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

49
13:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:20
Warszawa, Metro Młociny 25
14:10
Płońsk, ul. Warszawska D/W
15:10
Mława, Dworzec Autobusowy
16:25
Ostróda, ul. Grunwaldzka 02
17:05
Pasłęk, Dworzec Kolejowy
17:30
Elbląg, Dworzec Autobusowy
18:10
Nowy Dwór Gdański, D.A.
18:55
22 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:10
22 wrz
w drodze 05 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:55
22 wrz

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

49
15:10
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:37
Warszawa, Metro Młociny 25
16:20
Płońsk, ul. Warszawska D/W
17:20
Mława, Dworzec Autobusowy
18:35
Ostróda, ul. Grunwaldzka 02
19:15
Pasłęk, Dworzec Kolejowy
19:40
Elbląg, Dworzec Autobusowy
20:10
Nowy Dwór Gdański, D.A.
20:55
22 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Gdańsk
Do miasta Warszawa
Z miasta Gdańsk