Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gdańsk — Lwów w 2018 rok roku

23:30
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 21.12, 26.12, 31.12, 05.01...
07:40
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:05+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
07:40
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 18 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
22:30
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 24.12, 29.12...
07:15
Przystanek; ul. 3 Maja 10
Czas przejazdu 18 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:30
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 19 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:50+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 02.01, 07.01, 12.01, 17.01, 22.01...
11:00
Przystanek miejski (obok dworca autobusowego); ul. 3 Maja 16
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:25+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
16:00
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
22:30
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 21 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:10+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 18.12, 23.12, 27.12, 28.12...
08:30
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 18 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 18 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:25
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 21 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
08:25
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 21 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
16:00
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
16:00
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
08:30
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 18 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
16:00
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
16:00
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
Czas przejazdu 17 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
16.12, 21.12, 26.12, 31.12, 05.01...
23:30
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

18:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

130
23:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
"Przystanek; ul. Jagiellońska 16"
02:00
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
03:10
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
04:25
Płock
"Dworzec Kolejowy Płock; ul. Dworcowa"
06:05
Nowy Dwór Mazowiecki
"Lwów; Ukraina, Lwowski"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
18:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
07:40
Czas przejazdu 18 h. 25 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

02:05
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

136
07:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
10:10
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
11:20
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
14:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
00:30
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:05
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Sokalavtotrans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
07:40
Czas przejazdu 18 h. 05 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

01:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

136
07:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
10:10
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
11:20
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
14:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
00:30
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
01:45
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Sokalavtotrans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 24.12, 29.12...
22:30
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

18:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

140
22:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
18:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:15
Czas przejazdu 18 h. 45 min
+1 dzień

Gdańsk

Przystanek; ul. 3 Maja 10

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

140
07:15
Gdańsk
Przystanek; ul. 3 Maja 10
02:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

02.01, 07.01, 12.01, 17.01, 22.01...
22:30
Czas przejazdu 19 h. 20 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

17:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

140
22:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
17:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
11:00
Czas przejazdu 18 h. 25 min
+1 dzień

Gdańsk

Przystanek miejski (obok dworca autobusowego); ul. 3 Maja 16

05:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

150
11:00
Gdańsk
Przystanek miejski (obok dworca autobusowego); ul. 3 Maja 16
13:25
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
14:25
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
18:55
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
21:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
00:05
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
05:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • YOKATO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
16:00
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

152
16:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
19:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26"
21:30
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
23:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
02:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
08:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
17.12, 18.12, 23.12, 27.12, 28.12...
22:30
Czas przejazdu 21 h. 40 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

20:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

153
22:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
20:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:30
Czas przejazdu 18 h. 30 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

159
08:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
10:50
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
11:50
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
14:50
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:45
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
17:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
19:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109"
03:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:30
Czas przejazdu 18 h. 50 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

03:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109

159
08:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
10:50
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
11:50
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
14:50
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:45
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
17:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
19:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109"
03:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
08:25
Czas przejazdu 21 h. 50 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

167
08:25
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
08:25
Czas przejazdu 21 h. 50 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

167
08:25
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
09:05
Tczew
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa"
09:25
Starogard Gdański
"Dworzec autobusowy; ul. Gdańska 35"
10:25
Grudziądz
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 38/40"
11:55
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
12:55
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
14:00
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
17:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
16:00
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

167
16:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
19:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
21:30
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
23:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
02:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Przez cały dzień
16:00
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

167
16:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
19:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
21:30
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
23:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
02:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
08:30
Czas przejazdu 18 h. 20 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

170
08:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
10:15
Grudziądz
"Przystanek; ul. Rapackiego 23"
11:30
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
12:35
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
13:40
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
15:00
Kutno
"Przystanek; ul. Oporowska 10"
16:15
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
18:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:30
Piaseczno
"Dworzec autobusowy Piaseczno; ul. Leopolda Okulickiego 4"
22:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:45
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
03:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
16:00
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

189
16:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
19:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
21:30
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
23:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
02:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Lwów; Ukraina, Lwowski"
08:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Przez cały dzień
16:00
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

203
16:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
19:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
21:30
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
23:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
02:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Lwów; Ukraina, Lwowski"
08:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Przez cały dzień
16:00
Czas przejazdu 17 h. 00 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

232
16:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
19:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26"
21:30
Płock
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 46"
23:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
02:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
08:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Lwów
Do miasta Gdańsk
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:

Gdańsk – Lwów

Podróż Gdańsk – Lwów, dzięki komfortowym połączeniom (bus, autobus), dostępnym w naszym serwisie przebiegnie szybko, bezproblemowo i oszczędnie.

W naszej ofercie znajdą Państwo przejazdy oferowane przez renomowanych przewoźników krajowych i zagranicznych. Każdy pojazd wyposażony jest w niezbędne udogodnienia (węzeł sanitarny, klimatyzacja, indywidualnie sterowane oświetlenie, gniazdka elektryczne, Internet WI-FI), które zapewniają maksymalny komfort.

Bilety dostępne są po dokonaniu rezerwacji – nasz system krok po kroku przeprowadzi Państwa przez ten proces.