Rozkład jazdy PKS Gdańsk – Lwów

11:00
20 cze
05:30
21 cze
Przystanek miejski (obok Dworzec autobusowy), ul. 3 Maja 16
Przystanek autobusowy "Stacja kolejowa" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), plac Pałacowy; dom 1
Kupić za
135,00
11:00
20 cze
Gdańsk
Przystanek miejski (obok Dworzec autobusowy), ul. 3 Maja 16
05:30
21 cze
Lwów
Przystanek autobusowy "Stacja kolejowa" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), plac Pałacowy; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
20 cze
05:30
21 cze
Przystanek miejski (obok Dworzec autobusowy), ul. 3 Maja 16
Przystanek autobusowy "Stacja kolejowa" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), plac Pałacowy; dom 1
Kupić za
150,00
11:00
20 cze
Gdańsk
Przystanek miejski (obok Dworzec autobusowy), ul. 3 Maja 16
05:30
21 cze
Lwów
Przystanek autobusowy "Stacja kolejowa" (przystanek autobusowy nr 29, w pobliżu parkingu), plac Pałacowy; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20 cze
06:40
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
139,05
17:00
20 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
06:40
21 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20 cze
06:40
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
173,20
17:00
20 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
06:40
21 cze
Lwów
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20 cze
06:40
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
173,40
17:00
20 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Dw. Autobusowy, ul. Priwokzalna 3
Dworzec Autobusowy, ul. Szewczenka 1
Dworzec Autobusowy, ul. Iw. Franka 51A
06:40
21 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20 cze
07:05
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
173,20
17:00
20 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
07:05
21 cze
Lwów
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
20 cze
07:05
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
173,40
17:00
20 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
07:05
21 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 cze
08:20
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
156,79
16:00
20 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
02:30
Lublin
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
08:20
21 cze
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 cze
09:00
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
156,79
16:00
20 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
02:30
Lublin
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
08:20
Lwów
09:00
21 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
20 cze
18:00
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
140,00
23:30
20 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
02:00
Toruń
03:10
Włocławek
04:25
Płock
07:00
Warszawa
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
18:00
21 cze
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:30
20 cze
18:00
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
144,20
23:30
20 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:00
21 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Gdańsk – Lwów

23:30
20 cze
18:00
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
140,00
23:30
20 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
02:00
Toruń
03:10
Włocławek
04:25
Płock
06:05
Nowy Dwór Mazowiecki
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
21 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Lwów
Do miasta Gdańsk
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Gdańsk – Lwów

Podróż Gdańsk – Lwów, dzięki komfortowym połączeniom (bus, autobus), dostępnym w naszym serwisie przebiegnie szybko, bezproblemowo i oszczędnie.

W naszej ofercie znajdą Państwo przejazdy oferowane przez renomowanych przewoźników krajowych i zagranicznych. Każdy pojazd wyposażony jest w niezbędne udogodnienia (węzeł sanitarny, klimatyzacja, indywidualnie sterowane oświetlenie, gniazdka elektryczne, Internet WI-FI), które zapewniają maksymalny komfort.

Bilety dostępne są po dokonaniu rezerwacji – nasz system krok po kroku przeprowadzi Państwa przez ten proces.