Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Gdańsk — Lwów w 2019 rok roku

W poniedziałki
10:30
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

125,00 
10:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
03:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
pon, pią
12:45
14 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

04:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

125,00 
12:45
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
04:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI LVIV LTD
  • Van Hool Astromega BC 04 23 AP NEW
Codziennie
16:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

126,23 
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
16:00
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

126,23 
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
W poniedziałki
09:15
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

127,50 
09:15
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
03:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
16:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

129,09 
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
pon, pią, sob
17:00
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

06:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

139,05 
17:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
06:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ATE TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
08:30
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

140,00 
08:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:15
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 23
11:30
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:35
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
13:40
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
15:00
Kutno
Przystanek, ul. Oporowska 10
16:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
03:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
pon, śro, czw, pią, sob
16:00
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

140,00 
16:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TUR-TRANS
pon, śro, czw, pią
16:20
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

142,93 
16:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Codziennie
16:00
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

143,44 
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
pon, sob
22:30
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

18:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

144,20 
22:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
07:15
18 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Przystanek, ul. 3 Maja 10

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

150,00 
07:15
Gdańsk
Przystanek, ul. 3 Maja 10
02:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
07:15
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

02:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

150,00 
07:15
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
02:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
pon, czw
11:00
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Przystanek miejski (obok dworca autobusowego), ul. 3 Maja 16

05:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1

150,00 
11:00
Gdańsk
Przystanek miejski (obok dworca autobusowego), ul. 3 Maja 16
05:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • YOKATO
śro, sob
11:00
18 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Przystanek miejski (obok dworca autobusowego), ul. 3 Maja 16

05:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

150,00 
11:00
Gdańsk
Przystanek miejski (obok dworca autobusowego), ul. 3 Maja 16
13:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
14:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
18:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:05
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
05:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • YOKATO
  • Mercedes 0350 (СВ)
Codziennie
08:30
17 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

150,61 
08:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
03:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
Codziennie
19:00
16 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

12:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

153,00 
19:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
07:15
18 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Przystanek, ul. 3 Maja 10

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

154,50 
07:15
Gdańsk
Przystanek, ul. 3 Maja 10
02:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
08:30
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

154,50 
08:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
03:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
08:30
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

157,80 
08:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:50
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
14:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
17:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
03:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
Codziennie
08:30
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

157,80 
08:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:50
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
14:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
17:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
03:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
wto, czw, nie
08:25
21 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

164,96 
08:25
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
08:25
21 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

164,96 
08:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:05
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
09:25
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
10:25
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
11:55
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
14:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
16:00
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

172,13 
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Codziennie
16:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

172,13 
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
pon, śro
08:25
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

ГДАНЬСК: АС ПКС, вул. 3 Травня, 12{54.3564251/18.6404872}

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

200,23 
08:25
Gdańsk
ГДАНЬСК: АС ПКС, вул. 3 Травня, 12{54.3564251/18.6404872}
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Ковельське АТП" ТДВ
  • Bova49 seats
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Lwów
Do miasta Gdańsk
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży

Autobus Gdańsk – Lwów

Dystans 800 kilometrów pomiędzy Trójmiastem a najpopularniejszą destynacją turystyczną Ukrainy busy pokonują w przedziale 15 - 21 godzin. Większość kursów startuje w godzinach wieczornych, docierając do celu następnego dnia w okolicach południa, co pozwala zaoszczędzić czas zwłaszcza pasażerom wybierającym się do Lwowa w celach turystycznych. Z tego względu podróż busem z Gdańska do Lwowa, choć długa, może okazać się dobrym pomysłem na kilkudniowy wyjazd, tym bardziej, że wśród lotów z gdańskiego lotniska brak bezpośrednich połączeń do Lwowa.

W Gdańsku autobusy ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ulicy 3 Maja 12. Tuż obok przystanku znajduje się Dworzec Główny PKP. Niewielka odległość od Starego Miasta pozwala na dotarcie pieszo na dworzec autobusowy w przeciągu dziesięciu minut. Pasażerowie oczekujący na bus linii Gdańsk - Lwów, mogą skorzystać z licznych punktów usługowych i restauracji w okolicach dworca.

Busy z Gdańska do Lwowa zazwyczaj kierują się na jedną z dwóch lwowskich stacji. Pierwszą z nich jest Dworzec Autobusowy Stryjski, zlokalizowany na południu miasta. By kontynuować stamtąd podróż w stronę centrum, należy wsiąść w autobus numer 3A, który w przeciągu 25 minut dociera w strefę Starego Miasta. Druga stacja, położona przy Placu Dworcowym 1 (Płoszcza Dvirceva 1), leży bliżej centrum, w którego stronę pasażerowie mogą udać się tramwajem nr 3. W okolicach obu stacji pasażerowie mogą skorzystać z usług kantorów, zlokalizowanych w samym budynku, lub, jak w przypadku stacji przy Placu Dworcowym 1, na prowadzącej do niej ulicy Czerniowieckiej.