Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Gdańsk — Lwów

Najlepsza oferta

pon, pią
12:45
Czas przejazdu15 h. 30 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

05:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

125,00 

Rozkład jazdy autobusów Gdańsk — Lwów w 2019 rok roku

W poniedziałki
09:15
Czas przejazdu17 h. 15 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

127,50 
W poniedziałki
10:30
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

127,50 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

136,26 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu16 h. 20 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

136,26 
pon, wto, pią, sob
15:00
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

08:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

143,68 
pon, wto, pią, sob
15:00
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

07:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

143,68 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu19 h. 20 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

144,20 
Codziennie
07:15
Czas przejazdu18 h. 45 min
+1 dzień

Gdańsk

Przystanek, ul. 3 Maja 10

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

150,00 
śro, sob
11:00
Czas przejazdu18 h. 25 min
+1 dzień

Gdańsk

Przystanek miejski (obok dworca autobusowego), ul. 3 Maja 16

05:25
+1 dzień

Lwów

Przystanek transportu publicznego Pryhorodny dworzec autobusowy, ul. Horodocka 116-A

150,00 
pon, czw
11:00
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Gdańsk

Przystanek miejski (obok dworca autobusowego), ul. 3 Maja 16

05:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

150,00 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

151,40 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu16 h. 20 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

151,40 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu16 h. 20 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

151,40 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

151,40 
Codziennie
07:15
Czas przejazdu18 h. 45 min
+1 dzień

Gdańsk

Przystanek, ul. 3 Maja 10

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

154,50 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

157,80 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu18 h. 30 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

157,80 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

163,74 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu16 h. 15 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

12:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

167,73 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
22:30
Czas przejazdu19 h. 00 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

18:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

170,00 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu18 h. 20 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

173,04 
pon, śro, pią, sob
05:00
Czas przejazdu25 h. 15 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

174,11 
pon, śro, sob
05:00
Czas przejazdu25 h. 15 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

174,11 
pon, śro, pią, sob
05:00
Czas przejazdu25 h. 15 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

174,11 
wto, czw, nie
08:25
Czas przejazdu21 h. 50 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

174,11 
wto, czw, nie
08:25
Czas przejazdu21 h. 50 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

174,11 
wto, czw, nie
08:25
Czas przejazdu21 h. 50 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

174,11 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu16 h. 10 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

183,60 
W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu13 h. 05 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

07:05
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

189,77 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
16:20
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

190,60 
Codziennie
07:15
Czas przejazdu17 h. 55 min
+1 dzień

Gdańsk

DW. PKS, ul. 3-maja, Gdańsk

02:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

195,00 
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Lwów
Do miasta Gdańsk
Z miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Gdańsk – Lwów

Dystans 800 kilometrów pomiędzy Trójmiastem a najpopularniejszą destynacją turystyczną Ukrainy busy pokonują w przedziale 15 - 21 godzin. Większość kursów startuje w godzinach wieczornych, docierając do celu następnego dnia w okolicach południa, co pozwala zaoszczędzić czas zwłaszcza pasażerom wybierającym się do Lwowa w celach turystycznych. Z tego względu podróż busem z Gdańska do Lwowa, choć długa, może okazać się dobrym pomysłem na kilkudniowy wyjazd, tym bardziej, że wśród lotów z gdańskiego lotniska brak bezpośrednich połączeń do Lwowa.

W Gdańsku autobusy ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ulicy 3 Maja 12. Tuż obok przystanku znajduje się Dworzec Główny PKP. Niewielka odległość od Starego Miasta pozwala na dotarcie pieszo na dworzec autobusowy w przeciągu dziesięciu minut. Pasażerowie oczekujący na bus linii Gdańsk - Lwów, mogą skorzystać z licznych punktów usługowych i restauracji w okolicach dworca.

Busy z Gdańska do Lwowa zazwyczaj kierują się na jedną z dwóch lwowskich stacji. Pierwszą z nich jest Dworzec Autobusowy Stryjski, zlokalizowany na południu miasta. By kontynuować stamtąd podróż w stronę centrum, należy wsiąść w autobus numer 3A, który w przeciągu 25 minut dociera w strefę Starego Miasta. Druga stacja, położona przy Placu Dworcowym 1 (Płoszcza Dvirceva 1), leży bliżej centrum, w którego stronę pasażerowie mogą udać się tramwajem nr 3. W okolicach obu stacji pasażerowie mogą skorzystać z usług kantorów, zlokalizowanych w samym budynku, lub, jak w przypadku stacji przy Placu Dworcowym 1, na prowadzącej do niej ulicy Czerniowieckiej.