Rozkład jazdy PKS Gdańsk – Lwów

17:00
06:40
21 paź
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
157,56
17:00
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
06:40
21 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
17:00
07:05
21 paź
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
130,00
17:00
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Dw. Autobus. ul. Stryjska 109
07:05
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
17:00
07:05
21 paź
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
157,56
17:00
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
07:05
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
16:00
08:20
21 paź
,
159,00
16:00
20 paź
Gdańsk
,
08:20
21 paź
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
16:00
08:30
21 paź
Dworzec PKS, ul. 3 maja 12
Dworzec Kolejowy AC-8 Plac Dworcowy 1
140,00
16:00
20 paź
Gdańsk
Dworzec PKS, ul. 3 maja 12
Dworzec Kolejowy AC-8 Plac Dworcowy 1
08:30
21 paź
Lwów
Dworzec Kolejowy AC-8 Plac Dworcowy 1
16:00
09:00
21 paź
,
159,00
16:00
20 paź
Gdańsk
,
09:00
21 paź
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
23:50
16:55
21 paź
GDAŃSK 4, Dw. PKS, ul. 3 Maja 12
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
135,00
23:50
20 paź
Gdańsk
GDAŃSK 4, Dw. PKS, ul. 3 Maja 12
GDAŃSK
PŁOŃSK
WARSZAWA
LUBLIN
LWIW
TERNOPIL
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
16:55
21 paź
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1

Połączenia z przesiadką Gdańsk – Lwów

23:30
18:00
21 paź
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
129,66
23:30
20 paź
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
01:00
Bydgoszcz
02:00
Toruń
03:10
Włocławek
04:25
Płock
06:05
Nowy Dwór Mazowiecki
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów KB(Poland/Ukraine)
18:00
21 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Lwów
Do miasta Gdańsk
Z miasta Lwów

Gdańsk – Lwów

Podróż Gdańsk – Lwów, dzięki komfortowym połączeniom (bus, autobus), dostępnym w naszym serwisie przebiegnie szybko, bezproblemowo i oszczędnie.

W naszej ofercie znajdą Państwo przejazdy oferowane przez renomowanych przewoźników krajowych i zagranicznych. Każdy pojazd wyposażony jest w niezbędne udogodnienia (węzeł sanitarny, klimatyzacja, indywidualnie sterowane oświetlenie, gniazdka elektryczne, Internet WI-FI), które zapewniają maksymalny komfort.

Bilety dostępne są po dokonaniu rezerwacji – nasz system krok po kroku przeprowadzi Państwa przez ten proces.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.