Bilety autobusowe

Gdańsk - Lwów

od 125 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Gdańsk – Lwów

07:15
18 wrz
w drodze 17 godz. 55 min

Gdańsk

02:10
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

181
07:15
18 wrz
Gdańsk
02:10
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:15
18 wrz
w drodze 15 godz. 50 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:05
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

125
10:15
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
03:05
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
18 wrz
w drodze 15 godz. 40 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:10
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

128
10:30
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
03:10
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
18 wrz
w drodze 16 godz. 00 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

03:30
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

128
10:30
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
03:30
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:45
18 wrz
w drodze 14 godz. 45 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

04:30
19 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

128
12:45
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
04:30
19 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:45
18 wrz
w drodze 14 godz. 55 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

04:40
19 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

129
12:45
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
04:40
19 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:45
18 wrz
w drodze 15 godz. 25 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

05:10
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

128
12:45
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
05:10
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:25
18 wrz
w drodze 20 godz. 50 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

06:15
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

134
08:25
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:05
Tczew
09:25
Starogard Gdański
10:25
Grudziądz
11:55
Bydgoszcz
12:55
Toruń
14:00
Włocławek
17:10
Warszawa
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:25
18 wrz
w drodze 20 godz. 50 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

06:15
19 wrz

Lviv Bus Station

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

134
08:25
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:05
Tczew
09:25
Starogard Gdański
10:25
Grudziądz
11:55
Bydgoszcz
12:55
Toruń
14:00
Włocławek
17:10
Warszawa
19:50
Puławy
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
19 wrz
Lviv Bus Station
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
18 wrz
w drodze 13 godz. 05 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

07:05
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

140
17:00
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
07:05
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
18 wrz
w drodze 15 godz. 30 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

08:30
19 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

153
16:00
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
08:30
19 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
18 wrz
w drodze 16 godz. 10 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:10
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

153
16:00
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:10
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
18 wrz
w drodze 16 godz. 00 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:20
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

162
16:20
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:20
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
18 wrz
w drodze 16 godz. 00 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:20
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

153
16:20
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:20
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
18 wrz
w drodze 16 godz. 35 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:55
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

162
16:20
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:55
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • ВАНХУЛ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:20
18 wrz
w drodze 16 godz. 35 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

09:55
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

153
16:20
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:55
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
18 wrz
w drodze 17 godz. 30 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

18:00
19 wrz

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

140
23:30
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
02:00
Toruń
03:10
Włocławek
04:25
Płock
07:00
Warszawa
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
18:00
19 wrz
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Gdańsk – Lwów

23:30
18 wrz
w drodze 17 godz. 30 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

18:00
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

140
23:30
18 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
02:00
Toruń
03:10
Włocławek
04:25
Płock
06:05
Nowy Dwór Mazowiecki
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Lwów
Do miasta Gdańsk
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek:

Gdańsk – Lwów

Podróż Gdańsk – Lwów, dzięki komfortowym połączeniom (bus, autobus), dostępnym w naszym serwisie przebiegnie szybko, bezproblemowo i oszczędnie.

W naszej ofercie znajdą Państwo przejazdy oferowane przez renomowanych przewoźników krajowych i zagranicznych. Każdy pojazd wyposażony jest w niezbędne udogodnienia (węzeł sanitarny, klimatyzacja, indywidualnie sterowane oświetlenie, gniazdka elektryczne, Internet WI-FI), które zapewniają maksymalny komfort.

Bilety dostępne są po dokonaniu rezerwacji – nasz system krok po kroku przeprowadzi Państwa przez ten proces.