Rozkład jazdy PKS Kijów – Gdańsk

08:00
23 cze
06:20
24 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
160,00
08:00
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
18:00
Lublin
21:15
Warszawa
00:01
Płock
01:20
Włocławek
02:35
Toruń
03:45
Bydgoszcz
06:20
24 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
23 cze
06:20
24 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
164,80
08:00
23 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:20
24 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
23 cze
14:10
24 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
174,04
17:00
23 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
18:50
Żytomierz
21:50
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
Warszawa
09:15
Łódź
11:55
Toruń
12:35
Bydgoszcz
14:10
24 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
23 cze
18:30
24 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Przystanek, ul. Jagiellońska 2
Kupić za
235,60
16:00
23 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
18:30
24 cze
Gdańsk
Przystanek, ul. Jagiellońska 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Gdańsk

08:00
23 cze
06:20
24 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
181,61
08:00
23 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
15:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
18:00
Lublin
21:40
Warszawa
22:40
Nowy Dwór Mazowiecki
00:01
Płock
01:20
Włocławek
02:35
Toruń
03:45
Bydgoszcz
06:20
24 cze
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Gdańsk
Do miasta Kijów
Z miasta Gdańsk
Odwrotny kierunek: