Bilety autobusowe

Gdańsk - Warszawa

od 48 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Gdańsk – Warszawa

08:00
22 wrz
w drodze 06 godz. 00 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

14:00
22 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

49
08:00
22 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
07:35
Sopot, Niepodległości PKP
07:40
Gdańsk, Oliwa Pętla Tramwajowa
08:00
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
08:43
Nowy Dwór Gdański, D.A.
09:15
Elbląg, Dworzec Autobusowy
09:55
Pasłęk, Dworzec Kolejowy
10:35
Ostróda, ul. Grunwaldzka 02
11:50
Mława, Dworzec Autobusowy
12:50
Płońsk, ul. Warszawska D/W
13:40
Warszawa, Metro Młociny 01
14:00
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:05
22 wrz
w drodze 05 godz. 56 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

16:01
22 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

49
10:05
22 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:50
Nowy Dwór Gdański, D.A.
11:21
Elbląg, Dworzec Autobusowy
11:56
Pasłęk, Dworzec Kolejowy
12:36
Ostróda, ul. Grunwaldzka 02
13:51
Mława, Dworzec Autobusowy
14:51
Płońsk, ul. Warszawska D/W
15:41
Warszawa, Metro Młociny 01
16:01
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
22 wrz
w drodze 06 godz. 20 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

20:05
22 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

49
13:45
22 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:30
Nowy Dwór Gdański, D.A.
15:10
Elbląg, Dworzec Autobusowy
15:40
Pasłęk, Dworzec Kolejowy
16:30
Ostróda, ul. Grunwaldzka 02
17:50
Mława, Dworzec Autobusowy
19:00
Płońsk, ul. Warszawska D/W
19:50
Warszawa, Metro Młociny 01
20:05
22 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
22 wrz
w drodze 05 godz. 24 min

Gdańsk

3-go Maja

03:24
23 wrz

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

54
22:00
22 wrz
Gdańsk
3-go Maja
03:24
23 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Warszawa
Do miasta Gdańsk
Z miasta Warszawa