Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweGdańsk - Kijów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Gdańsk — Kijów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Gdańsk — Kijów w 2024 roku

Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Kijów
Do miasta Gdańsk
Z miasta Kijów
Podróż powrotna:

Gdańsk – Kijów

Trójmiasto i stolicę Ukrainy dzieli odległość 1200 kilometrów, którą autokary pokonują zazwyczaj w przeciągu 20 godzin. Mimo swojej długości, trasa cieszy się sporą popularnością ze względu na szeroką ofertę codziennych, regularnych przejazdów. Nabywając bilet online, można liczyć na częste promocje.

Busy z Gdańska do Kijowa ruszają z dworca autobusowego przy ulicy 3 Maja 12, zlokalizowanego obok stacji PKP Gdańsk Główny. By dostać się na dworzec autobusowy z okolic Rynku pieszo, wystarczy kierować się w stronę Skweru Imienia Polskich Harcerzy, a następnie przejść wiodącą wzdłuż torów ulicą 3 Maja. Pasażerowie, którzy nie nabyli biletu online, mogą dokonać zakupu w kasach, funkcjonujących między 8.30 a 17.00 w dni robocze, a w weekendy od 8.30 do 16.30.

Busy linii Gdańsk - Kijów w ukraińskiej stolicy zatrzymują się na różnych przystankach. Warto przy zakupie biletu upewnić się co do dokładnej destynacji w Kijowie, aby dostosować kurs do swoich preferencji. Wiele autokarów kieruje się na stację Vokzalna, położoną tuż obok głównego dworca kolejowego Kijowa, połączoną ze ścisłym centrum linią metra nr 1 (czerwona). Vokzalna oferuje pasażerom bogatą infrastrukturę, a w jej okolicy znajdują się liczne kantory, w których można wymienić złotówki na hrywny. Innym możliwymi stacjami są dworce autobusowe przy stacjach metra Vydubychi (linia nr 3) i i Demijiwska (linia nr 2), z których w przeciągu 15 - 20 minut można dotrzeć do ścisłego centrum koleją podmiejską. Niektóre busy z Gdańska do Kijowa zatrzymują się na przystanku Metro Kharkivska (linia 3), położonej na przeciwległym brzegu Dniepru, którą od stacji Vydubychi dzielą 3 przystanki.