Bilety autobusoweOlsztyn - Lotnisko-Gdańsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Olsztyn — Lotnisko Gdańsk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
10:20
Czas przejazdu02 h. 40 min
Olsztyn
Olsztyn Statoil, Lubelska 10A
13:00
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,03 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Olsztyn — Lotnisko Gdańsk w 2020 roku

Codziennie
04:20
Czas przejazdu02 h. 50 min
Olsztyn
Olsztyn Statoil, Lubelska 10A
07:10
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,13 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
08:40
Czas przejazdu02 h. 40 min
Olsztyn
Olsztyn Statoil, Lubelska 10A
11:20
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,13 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
08:50
Czas przejazdu02 h. 30 min
Olsztyn
Olsztyn Biedronka, Sielska 12
11:20
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,13 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
11:50
Czas przejazdu02 h. 30 min
Olsztyn
Olsztyn Biedronka, Sielska 12
14:20
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,13 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
13:40
Czas przejazdu02 h. 25 min
Olsztyn
Olsztyn Biedronka, Sielska 12
16:05
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,13 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
01:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
Olsztyn
Olsztyn Biedronka, Sielska 12
04:00
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
04:30
Czas przejazdu02 h. 40 min
Olsztyn
Olsztyn Biedronka, Sielska 12
07:10
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
05:20
Czas przejazdu02 h. 40 min
Olsztyn
Olsztyn Statoil, Lubelska 10A
08:00
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
05:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
Olsztyn
Olsztyn Biedronka, Sielska 12
08:00
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
07:30
Czas przejazdu02 h. 40 min
Olsztyn
Olsztyn Statoil, Lubelska 10A
10:10
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
07:40
Czas przejazdu02 h. 30 min
Olsztyn
Olsztyn Biedronka, Sielska 12
10:10
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
10:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
Olsztyn
Olsztyn Biedronka, Sielska 12
13:00
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
11:40
Czas przejazdu02 h. 40 min
Olsztyn
Olsztyn Statoil, Lubelska 10A
14:20
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu02 h. 35 min
Olsztyn
Olsztyn Statoil, Lubelska 10A
16:05
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Poza nie
16:20
Czas przejazdu02 h. 40 min
Olsztyn
Olsztyn Statoil, Lubelska 10A
19:00
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
Olsztyn
Olsztyn Biedronka, Sielska 12
19:00
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu02 h. 40 min
Olsztyn
Olsztyn Statoil, Lubelska 10A
20:10
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:
Codziennie
17:40
Czas przejazdu02 h. 30 min
Olsztyn
Olsztyn Biedronka, Sielska 12
20:10
Lotnisko Gdańsk
Lotnisko Gdansk, ul. Juliusza Słowackiego 210
75,27 
Przewoźnik: Wagner Transport
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Olsztyn
Do miasta Olsztyn
Informacje o trasie autobusu Olsztyn — Lotnisko Gdańsk
19
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 35 min.
Szacowany czas podróży
01:30 — 04:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:40 — 20:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
77 — 80 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami