Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Szczytno — Olsztyn

Najlepsza oferta

Codziennie
13:50
Czas przejazdu50 min

Szczytno

Szczytno, Szczytno, Dworzec Autobusowy

14:40

Olsztyn

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja 2A

6,30 

Rozkład jazdy autobusów Szczytno — Olsztyn w 2019 rok

Codziennie
11:15
Czas przejazdu55 min

Szczytno

Szczytno, Szczytno, Dworzec Autobusowy

12:10

Olsztyn

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja 2A

6,30 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu55 min

Szczytno

Szczytno, Szczytno, Dworzec Autobusowy

18:55

Olsztyn

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja 2A

6,30 
pon, śro, pią, sob
23:40
Czas przejazdu55 min
+1 dzień

Szczytno

00:35
+1 dzień

Olsztyn

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja 2A

22,05 
Popularne kierunki
Do miasta Olsztyn
Z miasta Olsztyn
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu