Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweSzczytno - Warszawa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Szczytno — Warszawa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Szczytno — Warszawa w 2024 roku

Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa

Autobus Szczytno - Warszawa. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Szczytno Warszawa - informacje o podróży

Dystans pomiędzy Szczytnem a Warszawą wynosi około 175 kilometrów. Pokonanie tej trasy trwa zazwyczaj 3,5 godziny, jednak kwestia ta może zależeć od wybranego środka transportu. Koszt przejazdu pomiędzy tymi dwoma miastami to od 10 do nawet 40 zł w przypadku osoby dorosłej.

Przewoźnicy autobusowi na trasie Szczytno - Warszawa

Na trasie Szczytno - Warszawa kursują autobusy takich firm, jak Polonus, Stalko Przybysz i Wspólnicy Spółka Jawna, PKS Olsztyn, Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy, Bus Kom oraz B. Czaplicka. K. Czaplicki.

Jak dojechać pociągiem ze Szczytna do Warszawy? Szczytno Warszawa PKP

Pomiędzy Szczytnem a Warszawą kursują także pociągi firmy PKP Intercity i PolRegio. W przypadku tej drugiej bilet kosztuje nawet 10 zł, a sam przejazd trwa około 40 minut, co w wielu sytuacjach stanowi zdecydowanie najszybszą i najtańszą opcję.

Dworzec autobusowy w Szczytnie - udogodnienia

Autobusy Szcztno Warszawa rozpoczynają podróż na terenie dworca autobusowego przy ulicy Polskiej 26. W tym miejscu znajduje się poczekalnia i kasy biletowe, a w bliskiej okolicy znaleźć można niewielkie centrum handlowe. Lokalizacja ta leży również niedaleko dworca kolejowego wyposażonego w podobne udogodnienia dla podróżnych.

Jak dojechać na dworzec autobusowy w Szczytnie?

Dostanie się na miejsce zbiórki jest możliwe dzięki autobusom miejskim o numerach 1, 2 i 3. Na teren pobliskiego dworca kolejowego dojeżdżają także pociągi z wielu polskich miast i pobliskich miejscowości.

Przyjazd do Warszawy - dworzec autobusowy

Podróż autobusem ze Szczytna do Warszawy kończy się na terenie dworca autobusowego przy Alejach Jerozolimskich 144. W tym miejscu znajduje się także budynek dworca kolejowego, skąd odjeżdżają pociągi w kierunku wielu polskich i zagranicznych miast. Z tego powodu na obszarze obu obiektów można skorzystać z takich udogodnień, jak kasy biletowe, punkty gastronomiczne, sklepy, bankomaty czy toalety.

Poruszanie się po stolicy - komunikacja miejska w Warszawie

W okolicach dworca autobusowego w Warszawie zatrzymują się autobusy miejskie o numerach 160, 227, N13, N41, N44, N46, N63, N91, 127, 128, 158, 175, 504, 507, 517 i 519. Z tego miejsca odjeżdżają również kolejki S2 i S3 pozwalające na dostanie się bezpośrednio na teren lotniska Chopina. W Warszawie działają także rowery miejskie, tramwaje oraz takie sieci, jak Uber, Bolt czy Free Now.

Co warto zobaczyć w Warszawie?

Ze Szczytna do Warszawy każdego dnia podróżuje wiele osób kierowanych zarówno sprawami osobistymi, jak i zawodowymi. Na terenie stolicy odbywa się bowiem wiele wydarzeń przyciągających turystów z różnych zakątków kraju, a samo miasto pełni funkcję doskonałego punktu przesiadkowego podczas dalszych tras.

Warszawa, jako stolica, słynie z wielu atrakcji turystycznych trafiających w gusta zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych podróżników. Słynny Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Kolumna Zygmunta czy Zamek Królewski to tylko niektóre z najpopularniejszych atrakcji tego miasta. W stolicy znaleźć można również nieco mniej oczywiste obiekty w postaci licznych muzeów, takich jak na przykład Muzeum Powstania Warszawskiego.

Wydarzenia kulturalne w Warszawie

Na terenie Warszawy regularnie odbywają się takie wydarzenia, jak sztuki wystawiane w Teatrze Narodowym czy koncerty mające miejsce na Stadionie Narodowym lub Torwarze. W tych miejscach często zobaczyć można również różnego rodzaju pokazy.

Atrakcje dla dzieci

Stolica jest także miejscem przyjaznym dla dzieci. Oprócz znanego Centrum Nauki Kopernik pokazującego liczne zjawiska fizyczne, w Warszawie znaleźć można również ZOO i papugarnię.