Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Olsztyn — Szczytno

Najlepsza oferta

Codziennie
16:45
Czas przejazdu57 min

Olsztyn

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja 2A

17:42

Szczytno

Szczytno, Szczytno, Dworzec Autobusowy

6,30 

Rozkład jazdy autobusów Olsztyn — Szczytno w 2019 rok roku

Codziennie
05:10
Czas przejazdu55 min

Olsztyn

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja 2A

06:05

Szczytno

Szczytno, Szczytno, Dworzec Autobusowy

6,30 
Codziennie
15:45
Czas przejazdu57 min

Olsztyn

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja 2A

16:42

Szczytno

Szczytno, Szczytno, Dworzec Autobusowy

6,30 
Codziennie
04:10
Czas przejazdu55 min

Olsztyn

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja 2A

05:05

Szczytno

Szczytno, Szczytno, Dworzec Autobusowy

22,05 
Popularne kierunki
Z miasta Olsztyn
Do miasta Olsztyn
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu