Rozkład jazdy PKS Olsztyn – Warszawa

15:45
16 sty
20:15
16 sty
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
39,00
15:45
16 sty
Olsztyn
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
15:50
Olsztyn
16:20
Pasym
16:28
Grom
16:40
Szczytno
16:42
Szczytno
17:05
Wielbark
17:25
Chorzele
17:55
Przasnysz
18:15
Bogate
18:25
Maków Mazowiecki
18:45
Pułtusk
19:15
Serock
19:35
Legionowo
19:55
Warszawa
19:58
Warszawa
20:10
Warszawa
20:15
16 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
16 sty
21:20
16 sty
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
39,00
16:45
16 sty
Olsztyn
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
16:50
Olsztyn
17:20
Pasym
17:40
Szczytno
17:42
Szczytno
18:05
Wielbark
18:25
Chorzele
18:55
Przasnysz
19:15
Bogate
19:25
Maków Mazowiecki
19:50
Pułtusk
20:20
Serock
20:40
Legionowo
21:00
Warszawa
21:03
Warszawa
21:15
Warszawa
21:20
16 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Olsztyn
Do miasta Olsztyn
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.