Rozkład jazdy PKS Olsztyn – Warszawa

05:10
25 cze
09:40
25 cze
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
15,75
05:10
25 cze
Olsztyn
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
05:15
Olsztyn
05:43
Pasym
05:51
Grom
06:03
Szczytno
06:05
Szczytno
06:30
Wielbark
06:50
Chorzele
07:20
Przasnysz
07:40
Bogate
07:50
Maków Mazowiecki
08:10
Pułtusk
08:40
Serock
09:00
Legionowo
09:21
Warszawa
09:24
Warszawa
09:40
25 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
25 cze
16:30
25 cze
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
31,50
12:30
25 cze
Olsztyn
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
11:02
Bartoszyce
11:30
Lidzbark Warmiński
11:32
Lidzbark Warmiński
11:55
Dobre Miasto
12:25
Olsztyn
12:39
Olsztyn
13:05
Olsztynek
13:30
Nidzica
14:02
Mława
14:07
Mława
14:30
Strzegowo
15:00
Płońsk
15:04
Płońsk
16:00
Warszawa
16:08
Warszawa
16:12
Warszawa
16:24
Warszawa
16:30
25 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
25 cze
20:15
25 cze
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
19,95
15:45
25 cze
Olsztyn
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
15:50
Olsztyn
16:20
Pasym
16:28
Grom
16:40
Szczytno
16:42
Szczytno
17:05
Wielbark
17:25
Chorzele
17:55
Przasnysz
18:15
Bogate
18:25
Maków Mazowiecki
18:45
Pułtusk
19:15
Serock
19:35
Legionowo
19:55
Warszawa
19:58
Warszawa
20:10
Warszawa
20:15
25 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
25 cze
21:20
25 cze
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
19,95
16:45
25 cze
Olsztyn
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
16:50
Olsztyn
17:20
Pasym
17:40
Szczytno
17:42
Szczytno
18:05
Wielbark
18:25
Chorzele
18:55
Przasnysz
19:15
Bogate
19:25
Maków Mazowiecki
19:50
Pułtusk
20:20
Serock
20:40
Legionowo
21:00
Warszawa
21:03
Warszawa
21:15
Warszawa
21:20
25 cze
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa