Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweKoszalin – Lwów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Koszalin — Lwów

Najlepsza oferta

Codziennie
07:10
Czas przejazdu20 h. 25 min
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
04:35
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
150,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Koszalin — Lwów w 2020 roku

03.02, 04.02, 10.02, 11.02, 17.02...
09:00
Czas przejazdu21 h. 30 min
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
07:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
150,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
03.02, 04.02, 10.02, 11.02, 17.02...
09:00
Czas przejazdu19 h. 30 min
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
04:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
150,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
pon, wto
09:00
Czas przejazdu18 h. 30 min
Koszalin
Dw. Autobusowy, ul. Armii Krajowej 1, Koszalin
04:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
150,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
03.02, 04.02, 10.02, 11.02, 17.02...
09:00
Czas przejazdu22 h. 30 min
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
07:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
150,08 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
03.02, 04.02, 10.02, 11.02, 17.02...
09:00
Czas przejazdu19 h. 30 min
Koszalin
Dworzec Kolejowy, al. Armii Krajowej
04:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
150,08 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
07:30
Czas przejazdu20 h. 55 min
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
160,29 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
pon, pią
08:05
Czas przejazdu20 h. 10 min
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
05:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
170,00 
Przewoźnik: AD EURO-TRANS
Ocena:
Codziennie
07:30
Czas przejazdu20 h. 05 min
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
04:35
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
190,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
30.01, 06.02, 13.02, 20.02, 27.02...
07:30
Czas przejazdu21 h. 30 min
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
05:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
200,00 
Przewoźnik: PHENIX
Autobus: Setra
Ocena:
30.01, 06.02, 13.02, 20.02, 27.02...
07:30
Czas przejazdu22 h. 00 min
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
05:30
+1 dzień
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryjska 109
200,00 
Przewoźnik: PHENIX
Autobus: Setra
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu