Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Koszalin — Poznań

Najlepsza oferta

Codziennie
16:30
Czas przejazdu04 h. 00 min

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

20:30

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

47,25 

Rozkład jazdy autobusów Koszalin — Poznań w 2019 rok

pon, wto, śro, nie
16:50
Czas przejazdu04 h. 35 min

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

21:25

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

54,00 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu04 h. 10 min

Koszalin

Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1

23:30

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

54,00 
pon, wto
17:50
Czas przejazdu04 h. 35 min

Koszalin

Centrum Przesiadkowe, Koszalin

22:25

Poznań

D.A., ul. Matyi, Poznań

75,00 
Popularne kierunki
Z miasta Koszalin
Do miasta Poznań
Do miasta Koszalin
Z miasta Poznań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu