Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweKijów – Bydgoszcz

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Bydgoszcz

Najlepsza oferta

pon, wto, śro
08:00
Czas przejazdu20 h. 45 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
155,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Bydgoszcz w 2020 roku

18.01, 23.01, 28.01, 02.02, 07.02...
08:00
Czas przejazdu19 h. 45 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
155,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool 915(free)
Ocena:
19.01, 23.01, 27.01, 31.01, 04.02...
12:20
Czas przejazdu19 h. 25 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
155,41 
Przewoźnik: Lidertrans
Autobus: EOS E-200 COACH
Ocena:
3.7
Codziennie
18:55
Czas przejazdu27 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
166,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
pon, pią
09:00
Czas przejazdu22 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
06:05
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
170,00 
Przewoźnik: AKVITANIA-LUX
Ocena:
18.01, 23.01, 28.01, 02.02, 07.02...
08:00
Czas przejazdu19 h. 45 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
171,76 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
27.01, 31.01, 10.02, 14.02, 24.02...
05:15
Czas przejazdu19 h. 25 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
00:40
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
171,77 
Przewoźnik: Zelenyy slon7 Ltd.
Autobus: Setra
Ocena:
19.01, 20.01, 21.01, 24.01, 25.01...
08:00
Czas przejazdu19 h. 45 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
171,77 
Przewoźnik: Kaluzhenov V.V.
Autobus: MAN (free)
Ocena:
01.02, 06.02, 11.02, 16.02, 21.02...
08:00
Czas przejazdu19 h. 45 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
171,77 
Przewoźnik: Boreychuk M.І.
Autobus: SETRA S 215 HD
Ocena:
3.0
Codziennie
16:55
Czas przejazdu19 h. 35 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:30
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
174,21 
Przewoźnik: Openline
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.3
18.01, 20.01, 21.01, 22.01, 23.01...
14:00
Czas przejazdu17 h. 50 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
175,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool 915(free)
Ocena:
24.01, 31.01, 07.02, 14.02, 21.02...
22:40
Czas przejazdu22 h. 20 min
Kijów
Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
179,94 
Przewoźnik: Fomenko K.A.
Autobus: King Long
Ocena:
24.01, 31.01, 07.02, 14.02, 21.02...
23:10
Czas przejazdu21 h. 50 min
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
179,94 
Przewoźnik: Fomenko K.A.
Autobus: King Long
Ocena:
19.01, 24.01, 29.01...
14:00
Czas przejazdu17 h. 50 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
188,12 
Przewoźnik: Boreychuk M.І.
Autobus: SETRA S 215 HD
Ocena:
wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu22 h. 25 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
188,12 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
pon, śro, czw, sob
18:55
Czas przejazdu26 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
188,12 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu22 h. 25 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
188,12 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
18.01, 20.01, 21.01, 22.01, 23.01...
14:00
Czas przejazdu17 h. 50 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
188,13 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
3.6
W poniedziałki
12:20
Czas przejazdu22 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
188,15 
Przewoźnik: ТОВ "Лідертранс"
Autobus: EOS-200
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu18 h. 50 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
190,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
pon, śro, pią
13:40
Czas przejazdu23 h. 10 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
11:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
192,00 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Ocena:
pon, śro, pią
14:30
Czas przejazdu22 h. 20 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:50
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
192,00 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Ocena:
śro, nie
09:00
Czas przejazdu21 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
06:05
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
196,30 
Przewoźnik: Akvіtanіya-Lux
Autobus: Neoplan 116
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu20 h. 45 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
200,09 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
W dni powszednie
11:20
Czas przejazdu23 h. 40 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
10:00
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
255,00 
Przewoźnik: Lider Trans
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu