Rozkład jazdy PKS Kijów – Bydgoszcz

08:00
03:45
31 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dvorzec PKS, ul. Jagiellońska, 16
137,88
08:00
30 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
15:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
18:00
Lublin
21:40
Warszawa
22:40
Nowy Dwór Mazowiecki
00:01
Płock
01:20
Włocławek
02:35
Toruń
03:45
31 gru
Bydgoszcz
Dvorzec PKS, ul. Jagiellońska, 16
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
03:45
31 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
BYDHOSCH
143,33
08:00
30 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
03:45
31 gru
Bydgoszcz
BYDHOSCH
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
03:45
31 gru
KIJÓW 5, Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
160,00
08:00
30 gru
Kijów
KIJÓW 5, Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
POLTAWA
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
JAGODIN
LUBLIN
PIASECZNO
WARSZAWA
PŁOCK
WŁOCŁAWEK
TORUŃ
BYDGOSZCZ
GDAŃSK
03:45
31 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ 2, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
03:45
31 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dw. Autobusowy, ul. Jagiellonska 16
160,00
08:00
30 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
03:45
31 gru
Bydgoszcz
Dw. Autobusowy, ul. Jagiellonska 16
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
08:20
31 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
174,17
07:50
30 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:20
31 gru
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
08:20
31 gru
,
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
177,29
07:50
30 gru
Kijów
,
08:20
31 gru
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
08:20
31 gru
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dw. PKS, ul. Jagiellońska 50
173,54
07:50
30 gru
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:20
31 gru
Bydgoszcz
Dw. PKS, ul. Jagiellońska 50
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
08:20
31 gru
,
Dw. PKS, ul. Jagiellońska 50
176,66
07:50
30 gru
Kijów
,
08:20
31 gru
Bydgoszcz
Dw. PKS, ul. Jagiellońska 50
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-46
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
08:20
31 gru
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
171,27
07:50
30 gru
Kijów
08:20
31 gru
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
  • Autobus
  • , Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
08:20
31 gru
Dw. PKS, ul. Jagiellońska 50
170,64
07:50
30 gru
Kijów
08:20
31 gru
Bydgoszcz
Dw. PKS, ul. Jagiellońska 50
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
08:25
31 gru
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dvorzec PKS, ul. Jagiellońska, 16
166,91
08:40
30 gru
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
08:25
31 gru
Bydgoszcz
Dvorzec PKS, ul. Jagiellońska, 16
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:40
10:00
31 gru
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
165,46
08:40
30 gru
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
10:00
31 gru
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
12:35
31 gru
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
137,16
17:00
30 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
18:50
Żytomierz
22:15
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
Warszawa
09:15
Łódź
11:55
Toruń
12:35
31 gru
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:15
12:35
31 gru
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
171,81
08:15
30 gru
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
12:35
31 gru
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
  • Autobus
  • ЕТАЛОН 29, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
13:50
31 gru
KIJÓW 1, Dworzec PKS pl.Moskovska 3
BYDGOSZCZ, Dworzec PKS ul. Jagiellońska 58
140,00
17:00
30 gru
Kijów
KIJÓW 1, Dworzec PKS pl.Moskovska 3
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
DOROHUSK
LUBLIN
WARSZAWA
ŁÓDŹ
TORUŃ
BYDGOSZCZ
GDAŃSK
13:50
31 gru
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ, Dworzec PKS ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
22:50
31 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
D.A. ul. Jagiellońska
174,48
20:15
30 gru
Lotnisko Boryspil, Terminal D
22:50
31 gru
Bydgoszcz
D.A. ul. Jagiellońska
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
22:50
31 gru
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
D.A. ul. Jagiellońska
170,49
21:10
30 gru
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:50
31 gru
Bydgoszcz
D.A. ul. Jagiellońska
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Bydgoszcz
Do miasta Kijów
Z miasta Bydgoszcz

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.