Rozkład jazdy PKS Warszawa – Chersoń

11:00
27 maj
13:20
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
155,90
11:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:20
Lublin
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
20:30
Lwów
23:25
Tarnopol
01:35
Chmielnicki
03:45
Winnica
06:30
Umań
08:50
Perwomajsk
09:45
Jużnoukrajinśk
10:25
Wozneseńsk
12:05
Mikołajów
13:20
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
27 maj
19:00
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dw. Autobusowy, ul. Budennogo 1
Kupić za
144,20
19:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:00
28 maj
Chersoń
Dw. Autobusowy, ul. Budennogo 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
150,71
02:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
160,40
02:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Gunsel-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
171,62
11:40
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
181,31
11:40
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Gunsel-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
171,62
13:30
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
181,31
13:30
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Gunsel-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
181,14
14:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
190,83
14:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Gunsel-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
171,62
14:30
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
181,31
14:30
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Gunsel-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
171,62
15:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
181,31
15:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Gunsel-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
149,62
15:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
159,31
15:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Gunsel-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
147,42
15:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
157,11
15:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Gunsel-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
158,13
16:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
167,82
16:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, Gunsel-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
150,70
16:50
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
160,39
16:50
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Gunsel-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
193,03
17:20
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
202,72
17:20
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Gunsel-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
161,62
16:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
171,31
16:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
180,07
08:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
189,76
08:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
164,62
08:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
174,31
08:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
149,62
15:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
159,31
15:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
163,36
02:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
184,27
11:40
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Setra, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
184,27
13:30
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Setra, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
193,79
14:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
184,27
14:30
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Setra, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
184,27
15:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
162,27
15:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
160,07
15:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
170,78
16:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
163,35
16:50
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
205,68
17:20
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
174,27
16:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
192,72
08:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
177,27
08:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
27 maj
19:50
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
162,27
15:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:50
28 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
27 maj
20:05
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
157,39
02:00
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:05
28 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
27 maj
20:05
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
178,30
11:40
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:05
28 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
27 maj
20:05
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
178,30
13:30
27 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:05
28 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
27 maj
20:05
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
187,82