Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Warszawa - Chersoń

od 140 zł, 19 lis

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Chersoń

03:10
20 gru
w drodze 23 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:00
21 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

204
03:10
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:00
21 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
20 gru
w drodze 25 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:20
21 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

143
11:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:20
Lublin
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
20:30
Lwów
20:50
Lwów
23:25
Tarnopol
01:35
Chmielnicki
03:45
Winnica
06:30
Umań
08:50
Perwomajsk
09:45
Jużnoukrajinśk
10:25
Wozneseńsk
12:05
Mikołajów
13:20
21 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
20 gru
w drodze 25 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:20
21 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

152
11:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:20
Lublin
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
20:30
Lwów
20:50
Lwów
23:25
Tarnopol
01:35
Chmielnicki
03:45
Winnica
06:30
Umań
08:50
Perwomajsk
09:45
Jużnoukrajinśk
10:25
Wozneseńsk
12:05
Mikołajów
13:20
21 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
20 gru
w drodze 26 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:40
21 gru

Chersoń

Kherson

170
16:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:40
21 gru
Chersoń
Kherson
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
20 gru
w drodze 31 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

181
11:40
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
20 gru
w drodze 29 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

181
13:30
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
20 gru
w drodze 28 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

203
14:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
20 gru
w drodze 28 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

181
14:30
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
20 gru
w drodze 27 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

201
15:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
20 gru
w drodze 27 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

191
15:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
20 gru
w drodze 26 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

218
16:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
20 gru
w drodze 31 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

,

197
11:40
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Setra, Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
20 gru
w drodze 29 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

,

197
13:30
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Setra, Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
20 gru
w drodze 28 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

,

219
14:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
20 gru
w drodze 28 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

,

197
14:30
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Setra, Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
20 gru
w drodze 27 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

,

217
15:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
20 gru
w drodze 27 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

,

207
15:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
20 gru
w drodze 26 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
21 gru

Chersoń

,

233
16:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Setra, Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
20 gru
w drodze 31 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:05
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

179
11:40
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:05
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
20 gru
w drodze 29 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:05
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

179
13:30
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:05
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
20 gru
w drodze 29 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:05
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

201
14:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:05
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
20 gru
w drodze 28 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:05
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

179
14:30
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:05
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
20 gru
w drodze 28 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:05
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

199
15:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:05
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
20 gru
w drodze 28 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:05
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

189
15:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:05
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
20 gru
w drodze 27 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:05
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

216
16:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:05
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
20 gru
w drodze 25 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:05
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

260
17:20
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:05
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
20 gru
w drodze 23 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:05
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

179
20:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:05
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
20 gru
w drodze 29 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:50
21 gru

Chersoń

,

228
15:30
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
20 gru
w drodze 28 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:50
21 gru

Chersoń

,

250
16:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
20 gru
w drodze 27 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:50
21 gru

Chersoń

,

243
17:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
20 gru
w drodze 25 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:50
21 gru

Chersoń

,

247
19:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:10
20 gru
w drodze 25 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:50
21 gru

Chersoń

,

217
19:10
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
20 gru
w drodze 25 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:50
21 gru

Chersoń

,

243
19:30
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
21 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
20 gru
w drodze 34 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

179
11:40
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
20 gru
w drodze 32 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

179
13:30
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
20 gru
w drodze 32 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

201
14:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
20 gru
w drodze 31 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

179
14:30
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
20 gru
w drodze 31 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

199
15:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
20 gru
w drodze 31 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

189
15:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
20 gru
w drodze 30 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

216
16:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
20 gru
w drodze 28 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

260
17:20
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
20 gru
w drodze 27 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

165
18:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
20 gru
w drodze 27 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

209
18:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
20 gru
w drodze 26 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
21 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

179
20:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
21 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
20 gru
w drodze 39 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

176
11:40
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
20 gru
w drodze 37 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

176
13:30
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
20 gru
w drodze 37 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

198
14:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
20 gru
w drodze 36 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

176
14:30
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
20 gru
w drodze 36 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

196
15:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
20 gru
w drodze 36 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

186
15:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
20 gru
w drodze 35 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

213
16:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
20 gru
w drodze 33 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

257
17:20
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
20 gru
w drodze 32 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

162
18:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
20 gru
w drodze 32 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

206
18:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
20 gru
w drodze 31 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

186
19:20
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • MAN (free), Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
20 gru
w drodze 31 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

176
20:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 gru
w drodze 28 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

196
23:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 gru
w drodze 28 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

04:15
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

186
23:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
04:15
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
20 gru
w drodze 37 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:00
22 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

216
16:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:00
22 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
20 gru
w drodze 35 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:00
22 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

260
17:20
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:00
22 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
20 gru
w drodze 34 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:00
22 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

165
18:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:00
22 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
20 gru
w drodze 34 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:00
22 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

209
18:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:00
22 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
20 gru
w drodze 33 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:00
22 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

189
19:20
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:00
22 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • MAN (free), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
20 gru
w drodze 33 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:00
22 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

179
20:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:00
22 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 gru
w drodze 30 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:00
22 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

199
23:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:00
22 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 gru
w drodze 30 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:00
22 gru

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A

189
23:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:00
22 gru
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson, ploshcha Pryvokzalna 3A
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
20 gru
w drodze 38 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

261
17:20
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
20 gru
w drodze 36 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

166
18:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Неоплан , Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
20 gru
w drodze 36 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

211
18:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
20 gru
w drodze 36 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

191
19:20
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • MAN (free), Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
20 gru
w drodze 35 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

181
20:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 gru
w drodze 32 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

201
23:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 gru
w drodze 32 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

191
23:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
20 gru
w drodze 38 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

,

277
17:20
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
20 gru
w drodze 36 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

,

182
18:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Неоплан , Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
20 gru
w drodze 36 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

,

227
18:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
20 gru
w drodze 36 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

,

207
19:20
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • MAN (free), Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
20 gru
w drodze 35 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

,

197
20:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 gru
w drodze 32 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

,

217
23:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 gru
w drodze 32 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
22 gru

Chersoń

,

207
23:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:25
22 gru
Chersoń
,
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan (46 seats)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
20 gru
w drodze 41 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:40
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

257
17:20
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:40
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, MAN 10.180
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
20 gru
w drodze 39 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:40
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

162
18:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:40
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Неоплан , MAN 10.180
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
20 gru
w drodze 39 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:40
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

206
18:50
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:40
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), MAN 10.180
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
20 gru
w drodze 39 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:40
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

186
19:20
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:40
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • MAN (free), MAN 10.180
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
20 gru
w drodze 38 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:40
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

176
20:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:40
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, MAN 10.180
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 gru
w drodze 35 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:40
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

196
23:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:40
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan, MAN 10.180
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
20 gru
w drodze 35 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:40
22 gru

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

186
23:00
20 gru
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:40
22 gru
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN 10.180
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Chersoń
Do miasta Warszawa
Z miasta Chersoń