Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Zielona Góra w 2018 rok roku

07:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 32 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 31 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 30 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu 32 h. 30 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

15:00
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

160
07:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
15:00
+1 dzień
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:15
Czas przejazdu 31 h. 15 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

06:30
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

165
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
06:30
+1 dzień
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:15
Czas przejazdu 30 h. 15 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

06:30
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

182
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
01:20
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
03:05
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
03:45
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
04:35
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
06:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
09:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
11:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:40
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:35
Rzeszów
"Zielona Góra; Polska, Lubuskie"
23:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:05
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
02:25
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
03:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
04:30
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
05:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:00
Nowa Sól
"Dworzec autobusowy; ul. Zjednoczenia 1"
06:30
+1 dzień
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.
  • Oceniono na 3.6 z 5
    Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Chersoń