Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Zielona Góra w 2019 rok roku

W poniedziałki
07:30
32 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

15:00
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

160,00 
07:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
15:00
+1 dzień
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
00:15
31 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

06:30
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

164,80 
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
06:30
+1 dzień
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
05:30
31 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

11:55
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

175,00 
05:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
07:00
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
08:40
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
09:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:20
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
12:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Zielona Góra, Polska, Lubuskie
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
11:55
+1 dzień
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Codziennie
00:15
30 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

06:30
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

205,44 
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
01:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
03:05
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
03:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:35
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:35
Rzeszów
Zielona Góra, Polska, Lubuskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:30
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
05:00
Lubin
Dworzec autobusowy, ul. Ścinawska 22
06:00
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
06:30
+1 dzień
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    3.5
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
Codziennie
05:30
31 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

11:55
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

212,78 
05:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
07:00
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
08:40
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
09:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:20
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
12:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
11:55
+1 dzień
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Chersoń
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!